Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Literówki się zdarzają ale w nazwie reklamowanego kanału to lekkie przegięcie. Oto co zobaczyłem w styczniowym numerze TV Sat Magazynu.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab8 ... cea60.html

Pamiętam jak po zdobyciu bodajże praw do FA Cup chwalili się tym na swojej stronie internetowej i też walnęli literówkę w nazwie własnego kanału. Wtedy bodajże to było SPORTKULB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Sportklubu nie ma w TNK też byśmy chcieli oglądać.

Jak chcecie oglądać, to weźcie sobie n. Ludzie, zrozumcie w końcu, że TnK to platforma dla widza mało wymagającego, a chcesz więcej? Kup n. Nawet kiedyś w wywiadzie p.Sojka mówił, że TnK rzadko będzie dodawała nowe kanały do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copa Del Rey na Sportklubach także jutro i w czwartek(w sumie 5 spotkań) :smile:

 

Jutro:

18.00 Celta Vigo - Villarreal - Sportklub (Pol),Sportklub (Rom)

20.00 Valencia - Deportivo Sportklub+ (Pol),Sportklub (Rom)

22.00 Recreativo Huelva - Atletico Madryt- Sportklub+ (Pol),Sportklub (Rom)

Czwartek:

20.00 Rayo Vallecano - Mallorca - Sportklub (Pol),Sportklub (Rom)

22.00 Malaga-Getafe -Sportklub (Pol),Sportklub (Rom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten transponder i tak był silny. Jak dla mnie - zmiany też są niezauważalne. Ale fakt, że teraz więcej transponderów na 0,8W ma mocniejszy sygnał, ale to już nie w tym temacie ;)

 

Ciągle mnie nurtuje jedno, jak to możliwe, że już tyle miesięcy są niekodowane polskie SportKlub i SportKlub+. O tyle bardziej nie mogę zrozumieć niekodowania rumuńskiego SportKlub, przecież prawa autorskie do pokazywanych transmisji sportowych istnieją ;> Jak tylko SK i SK+ pojawiły się FTA na Thorze, pisaliśmy o tym w temacie Okienka w kodowaniu kanałów (TU). Ciekawe, jak dłuuuugo jeszcze? :D Ale fakt jest faktem, nasze SportKlub'y prezentują się ...marnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej żałowałem, że nie mam dostępu do tych kanałów ale teraz gdy są FTA to obejrzałem tylko 3 mecze Polek w turnieju Pannon Cup (po węgiersku Pannon Kupa). I tym drugim słowem z węgierskiej nazwy mogę określić te kanały. Mniejsza z jakością przekazu i jakością komentarza w sensie technicznym (brzmi gorzej niż by na prawdę byli na tych stadionach). Fani piłki nożnej jeszcze coś tam wydłubią. Ja poza wspomnianym turniejem nic tam dla siebie nie znalazłem, przynajmniej sobie nie przypominam bym coś więcej tam oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jeden cytaz z http://brasileirao.blox.pl

brasileirao

2010/01/11 13:36:46

Liga argentyńska jednak będzie w SK+!;))) To wiadomość najnowsza i potwierdzona. Clausura 2010 znow w SK+. Mam tylko nadzieje, ze przekaz bedzie dobry, ba, chociaz taki jak w 2006 kiedy zaczelismy ja transmitowac;)

 

A teraz drugi z tej samej strony.

 

brasileirao

2010/01/08 18:53:53

@xeneize: moge juz poinformowac, ze liga argentynska w SK+ nie bedzie nadawana. Rownoczenie nie mam tez dobrej wiesci o tym, ze ktokolwiek inny ja zaprezentuje. Na razie chetnych brak.

Obawiam sie, ze kazdy nadawca w Polsce wie, ze jakosc techniczna (za ktora SK regularnie bral bure od widzow) jest po prostu STRASZNA! Bedac komentatorem zmagalem sie podczas Apertury z obrazem na poziomie sopcasta! Jedyna nadzieja: mistrzostwo swiata dla Argentyna. Wtedy na pewno nadawcy sie rzuca na Argentyne!:)

 

I weź się tu połap o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...