Skocz do zawartości

Przydałyby sie nowe polskojęzyczne kanały radiowe na CP


Manio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak mi a chyba również innym nowych kanałów radiowych. Konkurencja ma ich wiele więcej. CP testuje Roxy Fm ale nie wiadomo czy dla nas bo ten test już jest bardzo długo a poza tym nic.

Napewno przydałaby sie stacja Złote Przeboje, fajne jest Radio Wawa i może jeszcze Radiostacja i Tok fm.

Sa abonenci, którzy mają ze względu na miejsce zamieszkania tylko kilka stacji (jest to zazwyczaj 5 kanałów). Cp mogłoby zniszczyć te różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Radio Plus to radio Złote Przeboje.....

 

Co do innych kanałów radiowych chętnie usłyszałbym Radiostację, Antradio, Tok FM

 

A z tym roxy fm to nie wiem co się właściwie dzieje. test ten jest chyba już ok roku. kiedyś miałem szczęście i chyba z 10 minut mogłem go odbierać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję mojego poprzednika Rapi-"Przecież Radio Plus to radio Złote Przeboje....."

 

 

 

Pierwszy raz słysze, że Radio Plus to radio ze Złotymi przebojami. To radio działające w podobnym profilu ale oni puszczają łagodne przeboje, a od łagodnych do złotych przeboi jest daleka droga.

Przebój przebojowi nie jest równy ale ja wole zdecydowanie te, które puszczają na stacji Złote Przeboje i tą stacje chiałbym mieć na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję mojego poprzednika Rapi-"Przecież Radio Plus to radio Złote Przeboje....."

 

 

 

Pierwszy raz słysze, że Radio Plus to radio ze Złotymi przebojami. To radio działające w podobnym profilu ale oni puszczają łagodne przeboje, a od łagodnych do złotych przeboi jest daleka droga.

Przebój przebojowi nie jest równy ale ja wole zdecydowanie te, które puszczają na stacji Złote Przeboje i tą stacje chiałbym mieć na CP.

 

Sorry mój błąd.

A nie masz dostępu naziemnie to tej stacji radiowej.

Ja z oferty cp nie mam naziemnie rmf maxx rfm classic i radia polonia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stary nie mam, mieszkam w Pile a tutaj jest mało stacji radiowych, jest Eska, Rmf Fm, Zet, lokalne radio pilskie, radio koszalin i inne stacje polskiego radia.

Jak widzisz należe do osób poszkodowanych przez miejsce zamieszkania i nie pogniewałbym się gdyby CP wrzucił jakies fajne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie ja nie slucham zadnych innych stacji radiowych oprocz RMF FM - jak dla mnie zdecydowanie najlepsze radio w Polsce. Lubie tez Radio Kraków Małopolska ze wzgledu na relacje z roznych wydarzen sportowych ktorych nasza TV nie chce emitowac

 

Mogli by wlaczyc Radio ESKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie przepadam za słuchaniem radia poprzez satelitę. Zazwyczaj słucham go w samochodzie podobnie jak Wanderer. I skoro mam dostęp do wszystkich stacji które mnie interesują naziemnie to po co mam używać do tego tunera....

 

W dodatku zauważyłem że sygnał radiowy z satelity emitowany jest z 2-3 sekundowym opóźnieniem w stosunku do sygnału z naziemnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to przypadkiem słuchając Radia ZET. Włączony był jednocześnie dekoder CP i zwykłe radio. To co na radioodbiorniku słyszałem na dekoderze odbierałem dopiero po kilku chwilach.

 

Jak jest z pozostałymi stacjami nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem ludzi, ktorzy radia sluchaja na tv ;) przeciez mozna wlaczyc sobie radio i sluchac a jak juz ktos ma neta to na kompie tez moze sluchac ;) a na dekoderze to ja wole sobie ruchome obrazy ogladac :)

co do opoznienia to ono jest jak dla mnie normalne dluzsza droga sygnalu od nadawcy do odbiorcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączony był jednocześnie dekoder CP i zwykłe radio. To co na radioodbiorniku słyszałem na dekoderze odbierałem dopiero po kilku chwilach.

Zapewne droga sygnału jest taka: Nadawca (Radio Zet) -> satelita -> nadajnika naziemny -> centrum nadawcze CP -> satelita -> abonent, odbiorca, czyli Ty

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem ludzi, ktorzy radia sluchaja na tv ;) przeciez mozna wlaczyc sobie radio i sluchac a jak juz ktos ma neta to na kompie tez moze sluchac ;) a na dekoderze to ja wole sobie ruchome obrazy ogladac :)

co do opoznienia to ono jest jak dla mnie normalne dluzsza droga sygnalu od nadawcy do odbiorcy ;)

 

A potrafisz zrozumieć że ktoś może odbierać swoją ulubiona stację radiową tylko za pośrednictwem satelity. Przecież dekoder można podpiąć pod dowolny zestaw audio i TV można spokojnie wyłączyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...