Jump to content

Coś na temat Cabletech URZ0089


Recommended Posts

Jak w każdym tunerze są plusy i minusy, jest prosty w obsłudze. Tuner posiada możliwość odbioru dźwięku w systemie PCM ( analogowe stereo L/P ) i AC-3. Nie posiada kodeka E-AC3 ( Dolby Digital Plus ), przydatnego w odbiorze cyfrowego dźwięku wielokanałowego przy transmisjach HD. Tuner może również być wykorzystany jako wysokiej jakości odtwarzacz multimedialny oraz nagrywarka PVR. Miałem go w sklepie tydzień bawiłem się troszkę.

Link to post
Share on other sites

tuner ma podobno niezłą czułość bo jak podłączyłem antenę to 2 mux miał poziom 39 procent i odbierał bez pikselozy często. A nadajnik sucha góra a mam wiwa HD 100 i nie działa mux. Teraz inaczej wiwaHD100-DVB-T MUX2 Leżajsk jak chce to działa a Cabletech URZ0089 MUX2 Leżajsk działa 89 %

Link to post
Share on other sites

Czyli można twierdzić że przy pomocy tego tunera będę mógł odbierać MUX3 z Krakowa a nawet MUX'y z innych lokalizacji (nawet ze Słowacji i Czech) których Foolproof 4102 po prostu nie wyłapywał ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Przepraszam że odkopuje temat ale mam pewne pytanie a mianowicie czy da się uratować tuner jeżeli przez przypadek wgrało się do niego oprogramowanie z URZ0083 w wyniku czego owy o którym tutaj piszemy przestał działać ?

Link to post
Share on other sites

Hmmm... Nie wiem czy to nie jest czasem droga jednokierunkowa bez powrotu - na stronce producenta przewidziano tylko aktualizację przez USB, innej nie ma, napisz do producenta może coś sensownego odpisze ale wg mnie tuner leci w "odstawkę"

Link to post
Share on other sites

Tuner powinien być w jakiś sposób przecież zabezpieczony przez możliwością wgrania softu nieprzeznaczonego dla niego, operacja taka nie powinna dać się w ogóle wykonać, widać Cabletech nie pomyślał o tym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...