Jump to content

Recommended Posts

Czy w wersji mobilnej da się jakoś zobaczyć artykuły z dalszych stron(2, 3 itd..)? U mnie jest tylko jedna strona i nie widzę możliwości przejścia na kolejne:/

Na samym dole jest link - przeglædaj "starsze" / "nowsze" wiadomoßci

• 2 months later...

Ostatnio dosyć często korzystam z mobilnej wersji i chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami. Najbardziej czego mi brakuje w mobilnej wersji to tego, żeby można było wybrać jaką wersję chce się oglądać (pełną wersję albo mobilną). Przykładowo wybraliśmy pełną wersję i normalnie chodzimy po portalu i za jakiś czas mamy takiego "zonka", że nas przenosi na mobilną wersję. Dokładnie mówiąc to chodzi o to, że jak wybierzemy jedną z wersji to żeby nas nie przełączało po jakimś czasie. Dla samego przykładu mogę podać serwis media2, który zrobił mobilną wersję i tam nie mamy efektu przełączania na pełną wersję. Druga sprawa to, że od czasu do czasu wchodząc na mobilną i pełną wersję mamy efekt białego tła i nic poza tym.

@JoJo

Usterka usunięta, nie wyświetlała się strona główna, przypuszczalnie było to związane z wczorajszym padem między 15, a 17. Z tymi podwójnymi postami to widzę, jednocześnie nie zauważam tego u innych osób piszących z urządzeń mobilnych, więc rzuć okiem co tam się u Ciebie dzieje, bo tak się nie powinno robić. Jak widzę podwójny post od Ciebie, to kasuję bez konsekwencji, bo podejrzewałem, że to jakiś związek z rozwiązaniami mobilnymi. Jak tak Ci się dzieje, to wyskakuje jakiś błąd, czy coś?

@Endrius_

Z tymi białymi ekranami, to możliwe, że już będzie ok, natomiast reszta jest do wprowadzenia - w wolnej chwili w przyszłości będziemy zapewne coś tam dalej rozbudowywać, zbieramy pomysły ;)

• 1 month later...

Mam już od paru dni operę mini 12 na Symbiana i działa rewelacyjnie i nie mam postu pod postem. Zapomniałem dodać że jest edytuj post, zgłoś post i cytuj co jest najważniejsze.

• 1 month later...

Tak, sam nie planuję tworzyć jakiegoś klienta. Z samą aplikacją Tapatalk nie wiem jak jest, ja nie korzystam i nie widziałem tego nawet w akcji. Dlatego zawsze się pytam w wątku jak coś aktualizuję. Na sklepie Google Play widziałem jakąś aplikację, ale płatną :/ Nie wiem, czy są jakieś darmowe alternatywy, czy jak. To by musiał odezwać się ktoś siedzący w temacie urządzeń mobilnych, ja na swoim telefonie ograniczam się do odświeżania pogody :P

• 4 months later...