Jump to content

Recommended Posts

audodetekcja ok. ale pod adresem m.satkurier.pl powinno być domyślnie mobilne. od choćby żeby z laptopa na słabym zasięgu móc szybko dotrzeć do treści

Czy w wersji mobilnej da się jakoś zobaczyć artykuły z dalszych stron(2, 3 itd..)? U mnie jest tylko jedna strona i nie widzę możliwości przejścia na kolejne:/

Czy w wersji mobilnej da się jakoś zobaczyć artykuły z dalszych stron(2, 3 itd..)? U mnie jest tylko jedna strona i nie widzę możliwości przejścia na kolejne:/

Na samym dole jest link - przeglædaj "starsze" / "nowsze" wiadomoßci

Otóż nie działa strona satkuriera na opera mini białe tło.

Tak. Białe tło! Można by wyłączyć wersje mobilną i tak wolę pełną wersje.

Ja często wersję mobilną odwiedzam i czytam, nie wyłączać.

Guest krzysiek.karolak

U mnie też było białe tło, teraz już działa.

Już teraz działa poprawnie, ale jak długo i co padło w m.satkurier.pl.

Ostatnio dosyć często korzystam z mobilnej wersji i chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami. Najbardziej czego mi brakuje w mobilnej wersji to tego, żeby można było wybrać jaką wersję chce się oglądać (pełną wersję albo mobilną). Przykładowo wybraliśmy pełną wersję i normalnie chodzimy po portalu i za jakiś czas mamy takiego "zonka", że nas przenosi na mobilną wersję. Dokładnie mówiąc to chodzi o to, że jak wybierzemy jedną z wersji to żeby nas nie przełączało po jakimś czasie. Dla samego przykładu mogę podać serwis media2, który zrobił mobilną wersję i tam nie mamy efektu przełączania na pełną wersję. Druga sprawa to, że od czasu do czasu wchodząc na mobilną i pełną wersję mamy efekt białego tła i nic poza tym.

Tak tylko przypomnę że często zdarza się post pod postem wysłać i to problem jest telefonu lub wysyłania a nie użytkownika.

@JoJo

Usterka usunięta, nie wyświetlała się strona główna, przypuszczalnie było to związane z wczorajszym padem między 15, a 17. Z tymi podwójnymi postami to widzę, jednocześnie nie zauważam tego u innych osób piszących z urządzeń mobilnych, więc rzuć okiem co tam się u Ciebie dzieje, bo tak się nie powinno robić. Jak widzę podwójny post od Ciebie, to kasuję bez konsekwencji, bo podejrzewałem, że to jakiś związek z rozwiązaniami mobilnymi. Jak tak Ci się dzieje, to wyskakuje jakiś błąd, czy coś?

@Endrius_

Z tymi białymi ekranami, to możliwe, że już będzie ok, natomiast reszta jest do wprowadzenia - w wolnej chwili w przyszłości będziemy zapewne coś tam dalej rozbudowywać, zbieramy pomysły ;)

Mam już od paru dni operę mini 12 na Symbiana i działa rewelacyjnie i nie mam postu pod postem. Zapomniałem dodać że jest edytuj post, zgłoś post i cytuj co jest najważniejsze.

W Operze 3 mini było utrudnione pisanie i wysyłanie czegokolwiek, dopiero w 10 wersji wszystkie błędy wyeliminowały.

Mam pytanie? Czy będzie mobilne forum SatKuriera w przyszłości tak czy nie.

Ponad to, co jest teraz, czyli wsparcie dla klienta Tapatalk - nie, o ile phpBB coś nie wymyśli.

Mam rozumieć że na razie sprawa forum mobilnego jest zależne od wsparcia. A jak to jest z tym Talkiem muszę go zainstalować.

Tak, sam nie planuję tworzyć jakiegoś klienta. Z samą aplikacją Tapatalk nie wiem jak jest, ja nie korzystam i nie widziałem tego nawet w akcji. Dlatego zawsze się pytam w wątku jak coś aktualizuję. Na sklepie Google Play widziałem jakąś aplikację, ale płatną :/ Nie wiem, czy są jakieś darmowe alternatywy, czy jak. To by musiał odezwać się ktoś siedzący w temacie urządzeń mobilnych, ja na swoim telefonie ograniczam się do odświeżania pogody :P

A co z symbianami ? Im też potrzebna mobilna wersja forum. One nie mają klientów forum. A mimo to na rynku polskim dużo osób go ma.Zrobićie taka wersję ?

Tylko po co? Np. na Operze forum jest wyświetlane bardzo dobrze w wersji w której jest obecnie, lepiej chyba się tego nie da zrobić.

Tak tylko że nie którzy korzystają z wbudowanej. Mi w telefonie Opera mobile strasznie muli :/ (E51) A po drugie mobilna wersja jednak mnie zabierze danych z tego pakietu :)