Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Match! TV od 12.30 Juventus - Sampdoria, Turkmenistan Sport TV prawdopodobnie pokaże dziś hit ligi szkockiej Rangers - Celtic i pewnie coś z Serie A. 

Edit 19.23 na Turkmenistan Sport TV aktualnie Serie A : Napoli - Bologna. 

Edytowane przez andi12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się Mistrzostwa Azji 2019 w piłce nożnej. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce o godz. 17:00 naszego czasu: ZEA - Bahrajn. Czy orientuje się ktoś, gdzie można będzie obejrzeć to spotkanie? Przejrzałem kanały arabskie, ale nie mają dodane EPG, znów w ramówce ZDF/Das Erste, które mają również prawa do tego turnieju dzisiaj nic nie transmitują.

http://www.the-afc.com/asiancup/fixtures/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich to satelit wyszukujecie choćby na jutrzejszy dzień?

Ja mam dostęp do satelit Astry, HotBird.

Edit: przeglądając przez chwilę kanał Dubai Sports 1 HD natknąłem się na autopromocję Pucharu Azji 2019, ale zrozumieć „Panie” co oni mówią i co oni piszą to już wyższa szkoła jazdy? Pewne jest, że coś pokażą o 18:30 naszego czasu, ale czy to będzie studio skrótów czy mecz na żywo ciężko stwierdzić. Trzeba by bylo znaleźć gdzieś w

necie EPG w języku angielskim.

Edytowane przez shark
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shark - te prawa telewizyjne do Pucharu Azji, które były wypisane m.in. na wikipedii to jakaś ściema, bo Arryadia i jej siostrzane kanały również niczego dziś nie transmitowały. Na innych arabskich, irańskich z Hot Birda również niczego nie odnotowałem. 

 

Jakieś światełko w tunelu jeszcze się tli w związku z Arryadią, która w przeszłości potrafiła bardzo wybiórczo transmitować różne imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do tego turnieju ma kanał Alkass sport z  Badra 26e, ale nie wiem czy on jest kodowany. Mecze będą też na kanałach Arena sport z 16e, ale kodowane. Kanały Arena sport będą transmitować też mistrzostwa w piłce ręcznej mężczyzn.  Z Astry i hot birda chyba nie ma co liczyć na niekodowane transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF

całkiem możliwe, że ta wikipedia odstaje od stanu faktycznego, stąd zacząłem wertować inne strony w sieci i znalazłem taki wycinek:

Global TV Listings

Arab League: beIN Sports

Asia-Pacific: Fox International Channels

Australia: Fox Sports, ABC

Brazil: SporTV

China: CCTV

Europe: Eurosport

Hong Kong: Now TV

Indonesia: Sindo TV

Iran: IRIB

Japan: TV Asahi, NHK BS1

Malaysia: TV3

New Zealand: Sky Sport

North America: ONE World Sports

South Africa: SABC

South Korea: KBS, SBS, MBC

Thailand: Channel 7

Philippines: ABS-CBN Sports+Action

Uzbekistan: SPORT-UZ

https://afcasiancup2019live.com/broadcasting-tv-channel-list/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że oficjalnie nie ma tych meczów na YouTubie dla tych krajów europejskich w których Eurosport tej imprezy nie pokazuje. 

 

Krótkie highlightsy będą się pojawiać na oficjalnym kanale AFC Asian Cup:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zGfTHf-ixiU

 

Wczorajszy mecz^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wgłębiając się w szczegóły, pytanie dla jakich krajów Eurosport na terenie Europy transmitować będzie te transmisje. 

Nie znalazłem niczego na stronie autoryzowanej Eurosportu przedstawiającej pełny wykaz dla jakich krajów te transmisje będą pokazywane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pilkarz1 napisał:

Prawa do tego turnieju ma kanał Alkass sport z  Badra 26e, ale nie wiem czy on jest kodowany. Mecze będą też na kanałach Arena sport z 16e, ale kodowane. Kanały Arena sport będą transmitować też mistrzostwa w piłce ręcznej mężczyzn.  Z Astry i hot birda chyba nie ma co liczyć na niekodowane transmisje.

Spotkania będą tylko na kanałach Al Kass Extra które są kodowane. Nie spodziewałbym się transmisji na kanałach z grupy Dubai Sports bo prawa do tego turnieju ma beIN Sports, a oni nie dopuszczą konkurencji na swoim terenie. 

Dziś sprawdzę jeszcze na Turkmenistan Sport TV, wczoraj nic nie dawali, tylko ligę hiszpańską, może dziś coś będą transmitować, chociaż szczerze w to wątpię. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mają na Turkmenistan Sport dołączonego EPG, gdy grają ligi to trzeba domyślać się co będą pokazywać albo śledzić zapowiedzi wyświetlane na ekranie, a na to nie zawsze jest czas. No i duża strata że Setanta Eurasia - czyli następnie Turkmenistan Sport - od tego sezonu nie ma już praw do FA Cup, teraz pozostaje Match!TV, a ze stacji problematycznych w odbiorze to Irib Varzesh i BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...