Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie jest nigdzie wpisane w programie, ale bardzo prawdopodobne, że na którymś z kanałów Dubai Sports z 26E będzie. Program jest tylko dla Dubai Sports Bundesliga, ale zwykle lecą 3 mecze co są o tych samych porach na kanałach 1,2(Bundesliga),4.

Ciekawostka: czasem jest tak, że jeden mecz zaczyna się na 4 kanałach jednocześnie, a następnie po kilku minutach wskakują na inne boiska i trwa normalna transmisja :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w tym czasie mają jakiś magazyn. Dziś tylko na TRT Haber oraz TRT HD(kodowane) będzie mecz Bayernu.

Program: http://www.trt.net.tr/televizyon/akis.a ... rt-3&gun=0

 

EDIT: Aktualnie na kanałach Dubai Sports:

1 - Hamburg vs. Bayern Monachium

2 - Borussia Dortmund vs. Hoffenheim

4 - Freiburg vs. Schalke 04

HD - Eintracht Frankfurt vs. Bayer Leverkusen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam. Ale skoro walka była FTA na Astrze(swoją drogą kolejny pstryczek w nos propagandzie PPV, że w Ameryce to takie modne i powinno być wszędzie) i wiedziałeś o tym to nie wiem po co pytałeś.

Staram się sprawdzać każdą informację pod kątem transmisji na oficjalnych stronach danego kanału TV, czasem jednak coś się nie zgadza i normalne, że jak się czegoś szuka na własną rękę to będą pomyłki. Wcale nie boję się powiedzieć, że popełniłem błąd i dziękuję za każde sprostowanie.

Przynajmniej teraz wiadomo, że ciekawsze walki można sprawdzać na kanale DMAX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem to jeszcze nie wiedziałem, szukałem właśnie wtedy informacji gdzie można by zobaczyć walkę :smile: A na informacje o kanale DMAX natknąłem sie zupełnie przypadkowo gdy szukałem jakiegoś przekazu ;) gdyby ktoś wiedział wystarczyło wejść na oficjalną stronę DMAX i tam był plakat na całą stronę reklamujący walkę :D swoją drogą ciekawy kanał, pokazali nie tylko walkę wieczoru ale też o ile się nie mylę dwie wcześniejsze. Z tego co pamiętam to wg liveonsat pokazywali też Puchar Sześciu Narodów ale niestety nie sprawdziłem tej informacji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sport również Final Four LM piłkarek ręcznych : 14.30 WHC Vardar SCBT - FC Midtjylland i 17.00 Buducnost - Györi Audi ETO KC, w drużynie z Czarnogóry gra Kinga Byzdra. Oprócz tego na tym kanale też MLS o 21.00 FC Dallas - New York Red Bulls.

Spotkanie Perugia - Macerata również na Rai Sport 2.

Dwa spotkania ligi brazylijskiej na beIN Sports : 21.00 Flamengo - Palmeiras i 23.30 Atletico Mineiro - Goias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem to jeszcze nie wiedziałem, szukałem właśnie wtedy informacji gdzie można by zobaczyć walkę :smile:

Aha, ok :smile:

Swoją drogą ciekawy kanał, pokazali nie tylko walkę wieczoru ale też o ile się nie mylę dwie wcześniejsze. Z tego co pamiętam to wg liveonsat pokazywali też Puchar Sześciu Narodów ale niestety nie sprawdziłem tej informacji :smile:

No właśnie Rugby pokazywał DMAX Italia z 13E na 100% bo kilka spotkań widziałem na tym kanale, a czy ten niemiecki to nie wiem. Swoją drogą DMAX z 13E walki nie pokazał, tylko ten z 19,2E.

 

Bardzo prawdopodobne, że dziś na kanale RTPi z 13E Olhanense vs. FC Porto od 19, a od 21 na Duhok z 57E i 1TV AFG z 53E spotkanie Real Madryt vs. Valencia.

Kanał TVNet z 42E pokaże dziś Club Brugge vs. Anderlecht od 18, a od 23:15 River Plate vs. Racing Club.

 

EDIT 20:45. Aktualnie FTA derby Mediolanu: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 11128 - Pol: V - SR: 9874 - DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supertennis HD

 

LIVE WTA Premier Madrid

 

11:00

Sloane Stephens (USA) vs Na Li (CHN)

Serena Williams (USA) vs Carla Suarez Navarro (ESP)

 

15:00

Maria Sharapova (RUS) vs Samantha Stusur (AUS)

Ana Ivanovic (SRB) vs Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)

 

20:00

Simona Halep (ROU) vs Sabine Lisicki (GER)

 

Nie widać meczu Agnieszki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była powtórka spotkania Rio Ave - Benfica na Saudi Sports 2, może spotkanie Agnieszki Radwańskiej i Robertą Vinci pokaże kanał Sports TV bo również transmitują ten turniej.

Od 16.30 na Russia 2 finał Puchar Rosji FK Krasnodar - Rostów, od 17.00 spotkanie kobiet Niemcy - Słowacja na ARD i od 20.30 Anglia - Ukraina na BBC Two to również mecz Pań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...