Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bartolinos nikt nie jest nieomylny, lepiej dwa razy coś powtórzyć niż nie napisać w ogóle. :D

@gringo chyba jednak w LiveOnSat skumali o co chodzi, albo czytają to forum bo dodali kanał Sports TV do rozpiski MŚ w hokeju.

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z odbiorem kanału SuperSport 1 z Intelsata 68.5 E bo podobno jest FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach Tunisie 1 Nationale i Algerie 3 (A3) aktualnie spotkanie Esperance Tunis - Bejaia w ramach kwalifikacji do Afrykańskiej Ligi Mistrzów, z kolei na kanałach Dubai Sports 3, ADS 1 i Al Jazeera Sport Global finałowe spotkanie o Puchar Kataru Al Sadd - Lekhwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:30 Liverpool vs. Everton - Rah-e-Farda - 42E FTA *

15:30 Freiburg vs. Augsburg - Dubai Sports 2 - 26E FTA **

17:00 Manchester United vs. Chelsea - Rah-e-Farda - 42E FTA *

18:30 Hamburg vs. Wolfsburg - Dubai Sports 2 - 26E FTA **

21:00 Sao Paulo vs. Corinthians - JSC Sport 1 - 26E FTA

23:00 Sporting Kansas City vs. Chivas USA - GSP TV - 16E FTA *

 

* transmisja niepewna.

** transmisje możliwe także na Dubai Sports HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela - 5 maja 2013

 

"Sport w TV" -> http://tele-sport.pl/sportowa-niedziela ... f202010000

"Piłkarska ramówka" -> http://tele-sport.pl/pilkarska-niedziel ... 1068000000

 

Dziś zagraniczne transmisje niekodowane na żywo:

Hokej na lodzie

12:15 Mistrzostwa Świata Elity – Szwecja & Finlandia 2013 – faza grupowa: Białoruś - Słowenia Rossiya 2 - 49E (MPEG-4)

15:10 Mistrzostwa Świata Elity – Szwecja & Finlandia 2013 – faza grupowa: Niemcy - Rosja Rossiya 2 - 49E (MPEG-4), Sport 1 Germany - 19,2E

17:30 Mistrzostwa Świata Elity – Szwecja & Finlandia 2013 – faza grupowa: Szwajcaria - Kanada Sport 1 Germany - 19,2E

19:15 Mistrzostwa Świata Elity – Szwecja & Finlandia 2013 – faza grupowa: Łotwa – USA Rossiya 2 - 49E (MPEG-4)

20:30 Mistrzostwa Świata Elity – Szwecja & Finlandia 2013 – faza grupowa: Norwegia - Dania Sport 1 Germany - 19,2E

 

Kolarstwo

15:30 Giro d'Italia, Włochy - Etap 2 - jazda drużynowa na czas: Ischia - Forio Eurosport Germany - 19,2E

 

Snooker

17:30 Mistrzostwa Świata - Sheffield, Wielka Brytania: Finał Eurosport Germany - 19,2E

20:00 Mistrzostwa Świata - Sheffield, Wielka Brytania: Finał Eurosport Germany - 19,2E

 

Wyścigi motocyklowe

14:00 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: wyścig Sport 1 Germany - 19,2E

 

Wyścigi samochodowe

08:45 FIA WTCC - Hungaroring, Węgry: rozgrzewka Eurosport Germany - 19,2E

12:15 FIA WTCC - Hungaroring, Węgry: 7. runda Eurosport Germany - 19,2E

13:15 Auto GP - Hungaroring, Węgry: 2. wyścig Eurosport Germany - 19,2E

14:15 FIA WTCC - Hungaroring, Węgry: 8. runda Eurosport Germany - 19,2E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy odbiera ktoś TRT HD z 7E? Mam zeza na tego satelite, jednak nie mogę złapać tego kanału :( Warto dodać że zez nie jest idealnie na 7E, gdyż odbieram jeszcze na tym konwerterze część Astry 4,8 ale bez problemu łapie m.in. wszystkie inne kanały TRT. Jakość sygnału z tego transpondera mam na poziomie 73 procent a nie znajduje nic... Tak w ogóle to ten kanał nadaje FTA czy jest kodowany? Zależy mi głównie na bundeslidze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 53 e pojawił się kolejny kanał z Afganistanu Batur TV pokazuje ligę hiszpańską FTA przeniesioną z Al Jazeera Sport

Namiary:11172 H 2115 pojawia się pod nazwą CH-2 .

Niestety wymaga sporej anteny u mnie na 100 cm 27 % sygnału obraz niestabilny (w tej chwili leci jakiś mecz live World Cricket League).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka nie jest dla ludzi na tym forum nieosiągalna bo antena wymaga dużych rozmiarów szkoda Twoich informacji bo kto to ogląda ?

Przecież można oglądać przez internet, sam tak robię, nie widzę w tym żadnego problemu.

@DaViDeK to plansza z parametrami kanału AAA Family który wystartował niedawno, wyemitował kilka filmów i wczoraj pojawiła sie ta plansza z parametrami kanału, raczej nie będzie to kanał sportowy tylko kolejna reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane w programie-18:00 finał FA Cup, 19:10-Eishockey Live

 

Edit:A co do programu TRT Spor znalazłem już- http://www.trtspor.com.tr/YayinAkisi.aspx , zastanawia mnie tylko jedno dlaczego w programie w piątek jest zaplanowana transmisja finału FA CUP, a nie w sobotę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...