Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14:00 Grand Prix Czech w Brnie - Motocyklowe Mistrzostwa Świata NTV Spor i Polski Sport Klub (Na żywo)

Obecnie na kanale KTV Sport Plus liga szkocka na żywo mecz Kilmarnock FC - Hibernian FC (na żywo)

Edit:

 

15:00 Piłka Nożna: Standard Sumqayit - Gabala FC Idman TV (na żywo)

15:30 Piłka Nożna: Kaiserslautern - FC Augsburg Dubai Sport 1, TRT HD, TRT 3 Spor (na żywo)

15:30 Siatkówka kobiet: Polska - Kuba NTV Spor (na żywo)

15:30 Siatkówka kobiet: Turcja - Polska Sports TV (na żywo)

17:30 Piłka Nożna: Bayer Leverkusen - Werder Bremen Dubai Sport 1, Dubai Sport HD, TRT 3 Spor, TRT HD (na żywo)

18:30 Piłka Nożna: Malmo FF - AC Milan Sports TV (na żywo)

18:30 Koszykówka: Bośnia - Polska Rai Sport 1 (na żywo)

20:05 Piłka Nożna: MKE Ankaragücü - Mersin İdmanyurdu TRT 3 Spor (na żywo)

20:15 Piłka Nożna: U.A.E. U23 - Oman U23 Dubai Sport 1, Dubai Sport 3, Bahrain Sport, KTV Sport Plus i wszystkie kanały Al Kass (na żywo)

20:45 Koszykówka: Włochy - Grecja Rai Sport 1 (na żywo)

20:50 Piłka Nożna: Al Hilal Riyadh - Ettifaq FC Dubai Sport 2, Bahrain Sport 2 (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lider TV puszczali zapowiedź 4 rundy eliminacji LM. Jutro mecz Arsenal - Udinese, w środę Bayern - Zurich. .

 

 

Naprawdę? A nie przeczytałeś sobie kilka postów wyżej mojego posta

przez bartolinos » 13 sie 2011, o 21:46

Dziś w zapowiedziach programu Lider TV(13E) wiedziałem reklamę dwóch meczów o LM:

-16.08 Arsenal Londyn - Udinese Calcio

-17.08 FC Zurich - Bayern Monachium

Mecze być może nie będą kodowane.

 

Następnym razem czytaj nim napiszesz. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lider TV puszczali zapowiedź 4 rundy eliminacji LM. Jutro mecz Arsenal - Udinese, w środę Bayern - Zurich. .

 

 

Naprawdę? A nie przeczytałeś sobie kilka postów wyżej mojego posta

przez bartolinos » 13 sie 2011, o 21:46

Dziś w zapowiedziach programu Lider TV(13E) wiedziałem reklamę dwóch meczów o LM:

-16.08 Arsenal Londyn - Udinese Calcio

-17.08 FC Zurich - Bayern Monachium

Mecze być może nie będą kodowane.

 

Następnym razem czytaj nim napiszesz. :read:

 

Spokojnie kolego. Przeoczyłem. Następnym razem przeczytam nim napiszę :oops::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mecz Legia-Spartak bedzie na jakiejs stacji poza Polsat Sport? Mam na mysli stacje zagraniczne, moze jakie rosyjskie, moze z 40e ? lub z innej satelity.

 

Edit. Znalazlem na stonie http://liveonsat.com/LJ_foot_uefa_europa.php

 

Jakies dosyly chyba Rosia 2 z 40e (akurat ta odbieram satelite) i jeszcze inne sa. Te dosyly maja byc w biss ale czy z waszego doswiadczenia jezeli ktos korzystal z dosylow z 40e byly w biss czy fta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 2+2 raczej zakoduje transmisję, z kolei kanał NTV jest w Polsce niedostępny.

Kanał 2+2 pewnie tak skoro są informacje w sieci o kodowaniu tego kanału a co do NTV Rosja jest jak najbardziej dostępny w Polsce nawet na 80 cm antenach tyle że dojechać na 75 wschód wymaga precyzyjnie ustawionej anteny.

Kanały z Gruzji w ubiegłym sezonie jak najbardziej sygnał z LM szyfrowały a i w tym będzie pewnie tak samo, Liga Mistrzów free była na kanale z Mali a jak tym roku przekonamy się wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywało różnie dosyć często kodowali na Rustavi 2 ale czasem mecze były FTA.Star TV nie odbieram więc nie powiem.Dziś postaram się sprawdzić gdzie będą FTA.

PS Atlas Tv z 16 E ponoć pokazuje 1 mecz z kolejki Ligi Angielskiej.Może ktoś potwierdzić czy mecz był i czy był FTA?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na 1 TV Georgia tez jest kodowany? Mecz Arsenal - Udinese leci takze na Rah - e Farda Tv (42E, 11988 - H - 2222), ale kanal ten chyba nie jest dostepny w Polsce. A jak sie ma sprawa z kodowaniem spotkania Lyon - Rubin na NTV Russia (75E) i Rustavi 2 (42E)? Jakie mecze leca na TVT 1 Tajikistan (75E) i TV Safina (75E)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...