Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ARD nie ma w planie pokazac walki Povetkina, ale jesli pojedynki, ktore niemiecka jedynka ma pokazac (live Hucka a nastepnie z odtworzenia Hernandez - Ismailov) beda krotkie to zapewne ARD pokaze skrot albo caly pojedynek Povetkina. Prawie na pewno starcie Rosjanina pokaze jutro o 9:00 niemiecka stacja MDR (FTA 19.2 E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele deporte z pewnością pokazuje tą ligę, ale nie mam możliwości odbierać 30W. Raz na Dubai Sports 3 trafiłem na finał ligi, ale od tego czasu nie widziałem w jej programie żadnego meczu, więc nie wiem czy dalej mają prawa do transmisji. Można gdzieś to sprawdzić?

 

wierzac stronie goalzz.com pokazuje stacja tele deporte ale kodowana, natomiast fta z pozycji 30W

 

Według Kingsofsat (http://pl.kingofsat.net/find.php?questi ... Submit=Zap) Teledeporte i tak jest kodowane z 30W, więc odbiór nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wie ktoś może gdzie na hotbirdzie mozna odbierać w fta kwalifikacje skoków narciarskich
Jeśli chodzi o turniej czterech skocznie to możliwe żę bedą pokazywac na ARD

Na Hot Birdzie nie ma ARD. Transmisja kwalifikacji z Oberstdorfu będzie na ZDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanie odnośnie praw sportowych w innych krajach Europy. Czy np. na zachodzie sytuacja wygląda podobnie jak w Polsce, tzn. Jest kilka redakcji sportowych na oddzielnych platformach cyfrowych, które muszą między sobą podzielić się prawami sportowymi ? A może po prostu na jednym kanale można znaleźć wszystkie godne zwrócenia uwagi rozgrywki ( LM, LE, oraz ligi europejskie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A Sport 1 NL ma n.. in. Premier League (nie ochłapy, ale z 6 meczów z kolejki), La Ligę, Bundesligę, Serie A, Ligue 1, NBA oraz Ligę Mistrzów UEFA. Brak Ligi Europy - dostępnej w innym kanale Premium - Eredivisie Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport 1NL ma dwa kanały + kanał HD i w kablu równocześnie lecą wszystkie aktualnie rozgrywane mecze EPL, mecze się zmienia pilotem (tak wywnioskowałem przeglądając kiedyś ich stronę, holenderskiego nie znam:D). Jeśli chodzi o ilość spotkań to jesteśmy na samym końcu wśród krajów europejskich. W Bułgarii na kanale Nova Sport leci 6 meczów EPL live, a 4 pozostałe z odtworzenia + LM (ale tylko jeden mecz we wtorek i środę chyba) + DFB Pokal, na TV+ i Film+ leci po 5 meczów Primera Division i Serie A, Bundesliga tak jak u nas na ESP2. W Rumunii, Czechach, Chorwacji, na Węgrzech też jest więcej spotkań transmitowanych niż u nas, więc nie trzeba wcale pod tym względem równać do zachodu. Co prawda w Bułgarii wszystko sd, ale dostępne na jednej platformie i chętnie bym zamienił jakość HD na taką ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

14.30 Olympic Azzaweya - Darnes Libia Sports

16.45 Hajer - Al-Watani Al Jazeera Sport 2 i Al Jazeera Sport Global

17.30 Aschat - Almadina Libia Sports

18.00 Wady Degla - El Zamalek ESC i Nile Sports

20.45 Chabab Kasba Tadla - Moghreb Tetouan Arryadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...