Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ktoś kiedyś pytał się o Ligę Holenderską FTA. Po tygodniach poszukiwań znalazłem coś dla niego:

Niedziela, po godzinie 20, BVN-TV, magazyn Eredivisie ze skrótami meczów minionej kolejki, sporo z nich trwa nawet po kilka minut!

 

Dzisiaj oglądałem na Aztv mecz ligi azerskiej Olimpiq Baku - Karvan 3-2 (2-0). Goli tyle co w połowie meczów kolejki polskiej Ekstraklasy. Tydzień temu padł nawet wynik 7-0. U nas w Ekstraklasie nie do pomyślenia.

Ciekawe, że przy wykonywaniu rzutu wolnego aż dwóch zawodników gospodarzy zostało ukaranych żółtą kartką za opóźnienie gry :D .

Poziom nawet nie taki zły tej ligi Azerskiej. Dodam, że Magazyn ligi azerskiej jest w poniedziałki na Ictimai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz kto bedzie ogladał lige azerską? - ludzie ogarnijcie sie!!! czy ty naprawde nie masz co robić w domu? Jak juz musisz oglądac jakies mecze zamontuj drugi talerz i ustawiaj badr 26 (francuska,niemiecka,holenderska) Albo kup se Multipakietcanal plus - 20zł/miesięcznie... Uwierz mi że nikt normalny nie obejzy meczu ligi albanskiej, azerskiej czy Bóg wie jakiej. :crazy:

 

Apropo goli - ty myslisz ze o poziomie ligi swiadczy ilosc bramek? - to chyba nie masz pojecia o piłce - w lidze włoskiej od paru lat nie padł większy wynik niż 4-0 a wynik 5,6 - dla jednej druzyny to żadkosc. Tak więc podsumowując albo masz pochodzenie azerskie i jestes jakos związany z tym krajem albo zwariowałes - żeby ogladac lige azerską - musi Ci sie PORZĄDNIE nudzić w domu.Jeżeli masz takie potrzeby - ogladac nawet byle jakie mecze kieruje : na google -> wpisz sobie mecze przez tv np: kuszo.tv itd. Lepiej oglądac cos normalnego przez neta niż w tv - piłke azerską ( nie pojmuje tego) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nazywasz mnie "nienormalnym" :?:

Co do poziomu: sportowy niekoniecznie zależy od ilości goli, ale emocji już tak. Dlatego nienawidzę ligi włoskiej.

Tak więc podsumowując albo masz pochodzenie azerskie i jestes jakos związany z tym krajem...

Rozumiem, że dlatego, że oglądam Eredivise, mam holenderskie pochodzenie?

Mam oglądać byle jakie mecze? Myślisz, że nie mam co robić? Oglądam te, które mnie interesują. Dzisiaj np. opuściłem mecz Eredivisie, który mnie nie ciekawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: popatrz sobie na wyniki ligi włoskiej z ostatnich kilku kolejek, a zobaczysz, że pada tam naprawdę dużo goli i to pięknych goli. A takie brednie o nieatrakcyjności Serie A rozpowszechniają polscy komentatorzy(typu Szpakowski czy inny Kalinowski, którzy o piłce mają blade pojęcie).

Co do poziomu: sportowy niekoniecznie zależy od ilości goli, ale emocji już tak. Dlatego nienawidzę ligi włoskiej.

A więc sugerujesz, że mecz powiedzmy Neftchi Baku-Chazar Lenkoran zakończony np. wynikiem 5:0, jest bardziej emocjonujący niż powiedzmy mecz Roma -Fiorentina zakończony wynikiem 1:0? W takim razie powodzenia w oglądaniu jednostronnych pojedynków ligi azerskiej czy meczy do jednej bramki w Eredivisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

A tak poważnie - jak Nefczi wygra 5 - 0 to wstawię sobie w avatar logo Premiere albo Sky Italia.

Wczorajszy mecz Olimpiq - Karvan był emocjonujący. Od 2-0 do przerwy, przez 2-2, do 3-2 po ładnym golu.

 

Wczoraj o 21 Lider emitował jakiś ciekawy mecz z zagranicznej ligi. Osoba nieobeznana na piłce sprawdzała kilka minut po 21 i był FTA. Ja zdążyłem dopiero na 21.15 i niestety RAS już śmigał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe chodzi mi o to że Jak ogladasz Eradivise to masz pochodzenie holenderskie. Próbuje sobie tłumaczyc - dlaczego ogladasz lige azerską - jakis powód musi być,albo zepsuła Ci się reszta kanałów w tv i zostało ci AZ tv - albo masz coś z główką.A to że Twoim zdaniem mecz azerskiej ligi jest bardziej emocjonujący od chociażby przecietniaków np: z włoskiej - to po prostu świadczy o Twoim braku oceny poziomu danego spotkania.Naprawde wież mi,że już duuużo obejżałem meczów w TV i troche się orientuję. Wystarczy że z meczu np: Legia - Odra przełącze na Juve - Regina(która choc jest ostatnia jest w tabeli, prezentuje nienaganny poziom gry,napewno lepszy niż w średniej formie Legia, a już nie wspominać o jakiś zespołach z ligi azerskiej )

 

-> ŻAL<-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem o co robisz tyle szumu. Zaczyna już mnie to denerwować. Nie lubię ligi włoskiej to jej nie lubię i tyle. Wolę, jak jest wiele goli.

Postaram się wrzucić w tym tygodniu sporty zimowe FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety nie masz czego żałować :( Lider zachował się po [beep]ku niczym SLO-TV2 i nie zobaczyłem nawet boiska. Tydzień temu podobno było ponad 10 minut meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sorry za wprowadzenie was w błąd...

Ten mecz na Liderze, który był przez 10 min odkodowany to mogłabyć... Liga Hiszpańska. Czarna "tablica" z wynikiem w rogu ekranu, jedna z drużyn nazywała się "FCB", czyli mogę sądzić, że to Barcelona :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...