Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 październik 17.00 Lech vs Legia - TVP Info ! Wiem że tvp miało pokazywać 4spotkania z ligi - ale na rozpoczącie rundy jesiennej i wiosennej oraz na ich zakonczenie - a nie tak jak jest na stronie http://liveonsat.com/today.php?start_dd ... _yyyy=2008 W ŚRODKU rundy jesiennej !!! Może to jakis błąd co o tym sądzicie???

to nie jest żadem błąd tylko prawda .zresztą zobacz sobie terminarz na oficjalnej stronie ekstraklasy sa http://www.ekstraklasa.org/terminarz/

 

Owszem masza racje tvp miała pierwotnie transmitować 4 mecze w sezonie na otwarcie i zamknięcie każdej z rund.w I kolejce miał byc transmitowany mecz wisła-ruch. ale jak wiemy ten mecz się nie odbył ze względu na afery korupcyjne i bałagan w polskiej piłce.Ponieważ tvp miała podpisana umowę z ekstraklasą sa że maja transmitować mecz otwarcia i zamknięcia każdej rundy w konkretnym terminie więc jeśli ten mecz się nie odbył to umowa ta straciła ważność .podpisano więc nową umowę zgodnie z którą tvp wybiera sobie 2 mecze z każdej z rund.I to mecz lech-legia a 2 pewnie wisła -legia ,no bo cóżmoże być bardzie ciekawszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy jakies kanaly FTA pokazuja hocka , chodzi mi o 1 ligi Niemiec , Szwecji , Finlandii czy Szwajcarow ?/ kiedys pamietam ze na kablu mialem tv4 od swensonow i tam dawali hocka i 1angielska , wie ktos na czym mozna to ogladac teraz ?

 

Możłiwe że transmisje były na tym kanale. Jeśli mieszkasz na pomorzu, to można było oglądać tv4 ze zwykłej anteny. Na sat jest na thorze-niestety kodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale polska lige oglądasz bo kibicujesz polskim zespołom. I przynajmniej ja, nie obejże np: cracovia vs jagiellonia tylko LEch lub wisła vs polonia W - szlagier.Po to ogląda ise by zobaczyc postęp naszej tragicznej ligi ( np: szlagier). Nie wiem po co w takim razie oglądac postępy azerskich zespołów / a jeżeli masz potrzebe obejżec przeciętne spotkanie FTA to 2bundesliga,l.portugalsa czy chociażby grecka ;) - no ale jak wolisz azerów - nie znam nawet jednego klubu bo po co mi to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy można znaleźć dużo niekodowanych przekazów z meczów Ligi Mistrzów. Ja np. wczoraj oglądałem mecz mojej Romy z Bordeaux na satelicie Eutelsat W2. Był to przekaz dla angielskiego Sky Sports, a jakość obrazu była bardzo dobra. Ale oprócz tego, można było obejrzeć jeszcze parę innych meczów. Warto zaglądać na stronę satelliweb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonała jakość obrazu w dosyłach to codzienność. Oglądam je od paru lat i np. wcale mi się nie spieszy do HDTV (choć takich przekazów też nie brakuje). Najłatwiej różnice można zauważyć na kanałach polskich, porównując do nich dosył. Nawet nadające w przyzwoitej jakości TVP Info z Astry kompletnie "siada" jak się na nie wskoczy z przekazu na 7°E (żużel, piłka nożna czy cokolwiek innego). O porównywaniu do naziemnego analogu nawet nie ma co wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tej chwili na RTL Tele Letzeburg (Astra 19,2) mecz Luksemburg - Mołdawia. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, ale w ramach ciekawostki dodam, że mecz prowadzi trójka sędziów z Polski - arbitrem głównym jest Rafał Rostkowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...