Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie, to aktualny program na BHT1 znajduje się tutaj :arrow:http://www.bhrt.ba/index.php?option=com ... &Itemid=94

 

W tej chwili leci angielska liga, niestety mecz "Liverpool" - "Tottenham" jest kodowany :?

 

Mecz Liverpool - Tettenham leciał na żywo na Lider TV z Hot Birda, warto tam zaglądać, bo co tydzień leci jakiś mecz Premiership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby mi ktoś szybko pomóc.

Na stronie satkuriera wyczytałem, że na żywo lecą dzisiaj mecze EURO2008 naszej grupy.

Azerbejdzan-Portugalia na Az TV,

Armenia- Serbia na Armenia TV

 

Proszę o namiary częstotliwości tych kanałów.

Szukałem na lyngsat, ale w pośpiechu znalazłem tylko jakiś armeński program na 12.557 H 27500,ale po wybraniu go nie leci tam mecz.

Proszę o pomoc, zgóry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Duna - mecze ligi węgierskiej

TV Bulgaria (16E)-liga bułgarska

ERT World-liga grecka

RTP Internacional-liga portugalska,puchar i superpuchar portugali,mecze reprezentacji portugalii

RTS Sat-liga serbska

ZDF,ARD,RTL -wiele transmisji sportowych

 

Pewnie jest ich jeszcze więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duna - mecze ligi węgierskiej

TV Bulgaria (16E)-liga bułgarska

ERT World-liga grecka

RTP Internacional-liga portugalska,puchar i superpuchar portugali,mecze reprezentacji portugalii

RTS Sat-liga serbska

ZDF,ARD,RTL -wiele transmisji sportowych

 

Pewnie jest ich jeszcze więcej :D

 

RTR Sport i Pervyj Kanal - liga rosyjska (na liveonsat.com,podaje, ze często nadają z pozycji 40 E, ale Pervyj jest też na Hot bird, z tym że nie wiem czy wtedy też tam jest mecz)

 

ZDF- puchar Niemiec i puchar UEFA (z klubami niemieckimi)

Direct8 - często mecze międzypaństwowe i chyba puchar Uefa

France 2 (chyba sirius 5 W) puchar Francji

 

Lider TV - oglądałem ostatnio mecz Arsenal - Manchester !!! Ponoć, jak mówią ludzie na forum pokazują jeden mecz niekodowany ligi angielskeij na tydzień.

 

Hiszpańska niby jest na AZtv, ale teraz kodują tzn. puszczają co innego w niekodowanym przekazie.

 

A teraz moja chyba ulubiona telewizja OBN - liga włoska- nie zawsze zbyt ciekawa, ale lubie ten kanał bo dodatkowo pokazują ciekawe filmy w oryginale.

 

Star Turk - na turksacie liga mistrzów (kluby tureckie)

Sat 1 - liga mistrzów w środy

 

Business channel -na turksacie (nazwa nieco myląca w stosunko do tego co pokazują) - liga szkocka (choć ostatnio w programie mieli mecz Celticu, ale nie pokazali)

 

P.S. Opłacało mi sie zainwestować w obrotnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga włoska leci też FTA na tureckim kanale "24". Poza tym regularnie na Turksacie jest liga angielska (Fox) i hiszpańska (NTV, e2), ale tu już trzeba większej anteny, a na dodatek ostatnio zaczęli kodować.

Sporo piłki nożnej jest na satelitach arabskich (Badr, Nilesat), tyle że tam też potrzebny jest nieco większy talerz. Choć na ligę niemiecką (Dubai Sport), francuską (m. in. AD Sport) czy holenderską (Al Jazeera Sport) z Badra na południu i zachodzie Polski wystarcza antena około 1 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...