Skocz do zawartości

Aster


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ze strony Aster:

"Pakiet Basic to podstawowy zestaw blisko 60 kanałów telewizyjnych dla całej rodziny"

jakby nie liczył w tej chwili będzie równo 50! Od kiedy 50 jest bliskie 60????

A cena za Basic nie spada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie, to oferta ostatnio znacznie się poprawiła. Analog nie jest mi do niczego potrzebny. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko polsatu sport extra (infolinia informuje, że ma się pojawić) i nsport, jeśli liga mistrzów pozostanie tam na następne sezony. Poza tym, mam wszystko co mi potrzebne za rozsądną cenę. Nie zachwyca mnie tylko to, że Eurosport HD jest w pakiecie z innymi kanałami - faktycznie płacę 20 zł za jeden kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe1974 napisał:

Właśnie się dowiedziałem na infolinii Aster, że skończyła się umowa z Superstacją i tego kanału nie będzie...
..."szczęście w nieszczęściu" ma być zastąpiony w (bliżej nieokreślonym) najbliższym czasie przez FoxLife 

 

Wystarczyło cofnąć się o kilka postów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że nie wiem czy ma wyjscie antenowe, chodzi mi o to czy jak sie ma pakiet cyfrowy BasicPlus z dekoderem do którego ponoć trzeba podłączyć kabel który do tej pory był w telewizorze czy nadal przez dekoder odbierze sie programy dostępne w analogu a których nie ma w ofercie cyfrowej, bo takich kanałów jest pełno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz tylko połączyć dekoder z telewizorem również kablem antenowym.

Dekoder musi mieć wejście jak i wyjście antenowe na tylnej ściance.

Są tam jeszcze Eurozłącza i gniazdo kabla sieciowego/zasilającego - nie sposób pomylić.

Wejście antenowe jest oznaczone strzałką do środka

Wyjście - strzałką na zewnątrz

Wystarczy się przyjrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródło czy intuicja?

...i tak się zastanawiam, co byłoby gorsze(?) nSport bez Ligi Mistrzów (wyniki przetargu już w maju) czy wspomniany OS Info

Były zapowiedzi, że N udostępni swoje kanały (nSport i nTalk) kablówkom, z drugiej strony Orange Sport Info FTA na satelicie i chęć promocji ich głównego/jedynego kanału Orange Sport może mieć wpływ.

Wracając zaś do przetargu na transmisje LM, to gdyby konsorcjum C+/TVP/Orange wygrało wyścig z Polsatem i n, to kanał Orange Sport byłby mile widziany w ofercie Aster... OS Info już nie koniecznie.

Pogdybać zawsze można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście moje pytanie było z lekką nutką sarkazmu :wink:

Nie dalej jak miesiąc temu wysłałem nawet propozycję zmian na liście kanałów (gotową listę),

dostałem odpowiedź, że moja "sugestia została przekazana do merytorycznej komórki".

Szczerzę jednak wątpię, czy do takich zmian dojdzie tylko po mojej interwencji,

dlatego zachęcam wszystkich do wspólnych działań. Może wtedy dostrzegą ten problem również w Aster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzuć mi listę na meila z adresami gdzie i w jakiej formie wysłać propozycję... jak im zrobimy atak na pocztę z jednym tematem może zrozumieją aby coś zrobić w tej kwestii...

Mnie razi brak możliwości pominięcia kanałów premium gdy ich nie mam... tak jak jest w UPC... nie razi tak w oczy...

A Aster z Premium zrobił karę dla użytkowników i umieścił je na początku z blokującym przełączanie planszą "Usługa niedostępna..."

Tak się nakręciłem, że aż posta napiszę na blogu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś mi się zdaje, że Asterek zrezygnował z wprowadzenia nowego kanału za Superstacje :/ bo co najmniej od wczoraj nie pisze o tym że w najbliższym czasie zostanie uruchomiony nowy kanał, została jedynie piękna kolorowa plansza :) mam nadzieje że się mylę i doczekamy sie czegoś w zamian za zabrany kanał!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno WIELKIE G..NO !!! Jeśli to prawda co piszą na forum astera to od 31 maja do basicPlus wchodzi Polsat Play, Polsat Sport Extra i Discovery World(ktore jest w analogu) a wypada z cyfrówki jeden z fajniejszych kanałów czyli PLANETE :( i TVP SPORT :/

Szczerze to nikomu nie życzę bankructwa w dzisiejszych czasach ale lepiej by było gdyby UPC przejęło całą tą naszą "kochaną" kablówke!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem (od 31.05)

na PLUS w BasicPLUS

D.World, Polsat PLAY i Polsat Sport Extra

na MINUS

TVP Sport i Planete

...taka informacja pokazała się na kanale ASTER INFO

p.s. szczegóły zmian wkrótce na www.aster.pl

 

moim skromnym zdaniem TVP Sport mimo słabej zawartości programowej zostać powinien, a ze względu na zawartość programową kanał Planete powinien być nietykalny (a może nawet trafić do pakietu Basic)

...zapraszam Spray/Vectrę na moje obecne osiedle (Stegny Płn) - Bardzo :censored: chętnie zmienię operatora...

tak to jest, jak się nie ma konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...