Skocz do zawartości

Aster


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP Sport i TV Biznes są w ofercie BasicPLUS. Jestem zadowolony z dołączenia Polsatu News i Polsatu Sport. Czekam jeszcze na pojawienie się całego pakietu polsatu - Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra - w jakości cyfrowej / HD. Pewnie aster będzie chciał za taki pakiet dodatkowych 15,- PLN, tak jak za FilmBox. Brak mi jeszcze eurosportu 2 (pewnie za 3,- PLN) i n sport (pewnie za 6,- PLN). Nie to, żebym chciał za wszystko płacić, ale chciałbym mieć wybór !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM_06

Polsat Sport HD i Extra to kanały niszowe. Bez urazy, ale iść w ilość, a nie w jakość? Nie chcialbym marudzić, ale PSE nie ma w ofercie nic EXTRA. Swiadczyć o tym może także znikome zainteresowanie pakietami relax mix w polsacie, gdzie PSE się mieści.

Również PSHD, to kupa. Nie rozumiem [beep]ości Polaków. Na dzień dzisiejszy, żaden z kanałow HD w polsacie nie ma rozbudowanej ramówki, a PSHD, powstały jako pierwszy ciągle obraca się wśród tych samych powtorek. Czemu się dziwić, skoro kanały SD też często i gęsto karmią nas riplejami.

Imho nie warto wydawać takiej kasy, za kanały tylko po to, żeby je mieć.

 

A co do wymiany TVPSport na PSport. cóz rok temu była sytuacja odwrotna. Czyżby w trosce o własne kieszenie CP próbował wyłudzić za PS dodatkową kasę, a gdy Aster jej nie dał zabrali PS na czas mistrzostw? Teraz po roku nagle dzieje się odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tu czegoś nie rozumiem.

Pakiet Antena to 14 kanałów tzw. podstawowych to średnio 20zł miesięcznie (79 z groszami kwartalnie).

A u mnie 54 kanały.

Aster przestał panować nad filtrami?

U mnie jeden zagłuszany, ale już nie pamietam który...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i co ciekawe, przy informacji o zamianie Zone Romantica na Universal Channel jest takie zdanie:

" Program Zone Reality zostanie wyłączony z oferty telewizyjnej Aster."

 

więc jeśli to prawda, to znowu analog zubożeje o jeden kanał..., no chyba że to pomyłka osoby piszącej tę informację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy odpowiedź (na kanale Aster Info)

Z oferty zostaną odłączone i Zone Club, i Zone Reality, i... Zone Romantica.

Od 31.03. w ich miejsce do analogu - Universal Ch., do oferty cyfrowej - Polsat Cafe, News i Sport.

Natomiast od 04.04. (UWAGA) do pakietu Polsat Sport HD dołączy... TAK! TAK! Polsat Sport HD!

...można wywnioskować, że jeśli do pakietu, to pakiet będzie płatny extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie w Aster najbardziej dziwi, tak na ludzkie oko - duże przerwy między częstotliwościami, które można dopchać, dodać nowe kanały zamiast innych...

Cały UHF można rozdysponować i się znajdzie dobre 7 kanałów, bez nachodzenia na siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie w Aster najbardziej dziwi, tak na ludzkie oko - duże przerwy między częstotliwościami, które można dopchać, dodać nowe kanały zamiast innych...

Cały UHF można rozdysponować i się znajdzie dobre 7 kanałów, bez nachodzenia na siebie...

 

Właśnie na oko są przerwy. Dużo częstotliwości jest zajętych przez cyfrówke, czego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...