Skocz do zawartości

Aster


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W bieżącej sytuacji mam do Was pytanie...

Jakie są sposoby rozwiązywania umów z Aster?

Z tego co wiem to nie ma możliwości rozwiązania umowy gdy jakiś kanał zabierają... a Planete znika... :(

Przy obecnym myśleniu Aster i wdrążaniu nowych opcji, kanałów, Aster jest chyba najgorszą opcją w Warszawie...

Już wolę wywalić antenę na Łazy a internet mieć od Tepsy... a już wkrótce od Orange...

Czyli pytam ja się Was, którzy regulamin Aster znają lepiej niż ja, jakie są możliwości zerwania umów z Aster?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Musisz zadzwonić i zadawać pytania na infolinii... ja czasem dzwonię nawet i dwa i trzy razy... żeby trafić na jakiegoś ogarniętego konsultanta. Ja za BasicPlus przez dwa lata płacę 0,50 PLN miesięcznie (0,25 za dostęp do usług cyfrowych - taka opłata za dekoder i 0,25 abonament za pakiet cyfrowy), nominalna cena to 20,- PLN (2x10,-).

Umowa na 2 lata, chyba że jesteś studentem i skorzystasz z (jakieś tam promocji) dla studentów (umowa chyba do czerwca).

Z BasicPlus możesz korzystać (nonsens kompletny) tylko jako dodatek do pakietu Basic, którego cena zależy już od ilości wykupionych usług... telefon, komórka, internet.

Co do cen na HBO i Canal+, to zależy od okresowych promocji.

HBO - nie wiem, bo nie jestem zainteresowany.

C+ nominalnie 34,- PLN, z umową na 6 m-cy - 29,- a na rok 28,33 PLN.

Jeśli zrezygnujesz przed czasem, dopłacasz różnicę w opłatach miesięcznych.

Wypowiedzenie na C+ i HBO możesz złożyć mailowo lub telefonicznie na 45 dniowy okres wypowiedzenia.

Ja C+ podłączam i odłączam w miarę potrzeb (czyt.: rozgrywki ligowe) i za każdym razem kiedy podłączam C+, HBO i Cinemax dostaję gratis na 2 tygodnie... swoją drogą, gdyby Cinemax był w cenie 10,- jako oddzielna opcja (nie w połączeniu z HBO), to pewnie miałbym ją podłączoną na stałe, ale 20,-(??!!!) to cena przegięta.

 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem... jeszcze raz powtarzam - D Z W O Ń i pytaj, zadawaj konkretne pytania, porównuj co mówią Ci różni konsultanci... powtarzaj, że musisz się jeszcze zastanowić, w ten sposób poznasz najlepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mamy Info (wyświetlane na TVP1 na dole ekranu), że Aster wprowadza CYFROWE RADIO! :brawo:

Czy ktoś zna jakieś szczegóły?

...po za zmianą częstotliwości TVP1 i przeniesienie tej stacji na dotychczasowe miejsce TV Mango oczywiście.

 

AKTUALIZACJA:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem i zdaje się moja wypowiedź może wprowadzać w błąd tak jak i info wyświetlane na TVP1.

Dotyczy to raczej rozpoczęcia testów przez Emitel DAB+ w Warszawie.

Więcej informacji TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda tylko, że te nowe prędkości są tylko dla nowych abonentów. Dla starych mają być JUŻ w przyszłym roku (może któryś pracownik będzie wiedział w którym kwartale?)

...ale za to nowa oprawa strony internetowej aster jest dla wszystkich... nawet dla starych :wink:

śmieszy mnie tylko, że w zakładce zbuduj pakiet nie można dodać sobie opcji Canal+, HBO czy Cinemax do pakietu

Basic + BasicPLUS + HD Pack... oczywiście jeśli wybiorę pakiet Basic pojawia się taka możliwość, jakim cudem skoro nie można podłączyć tych opcji w analogu? Tego nie wiem.

 

Oczywiście dla Aster sprawę rozwiązuje formułka:

"Dane zaprezentowane w kalkulatorze mają charakter informacyjny. Aktualna oferta może się różnić od podanej w kalkulatorze. Aby poznać szczegóły oferty należy skontaktować się z Infolinią lub udać się do Salonu ASTER. Operator zastrzega sobie prawo do zastosowania promocji tylko w stosunku do posesji podłączonych do Sieci Operatora w zakresie możliwości technicznych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba forumowicze zapomnieli o asterze bo dawno nie było żadnego posta, ale jesteście usprawiedliwieni bo i tak nic sie nie dzialo w firmie Aster, no moze poza plotką o zakupie przez UPC naszej sieci. Aż do dziś, ponieważ jak jest napisane na stronie internetowej Astera od 31 grudnia br. do tzw. cyfrowego pakietu BasicPlus dodany zostanie nowy program tj PLANETE, który pare msc temu wypadł z listy programów, ale żeby nie bylo zbyt pięknie to zabierają ESPN Classic i Blue Hustler, to napewno zasmuci milosników kobiecego ciałka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przywrócenie PLANETE to wielki plus, wiec tą zmiane odbieram pozytywnie, ESPN i tak nigdy nie oglądalem (marna jakość i jeszcze gorsze audycje)

Wszystkim abonentom telewizji kablowej w naszym kraju Wesołych Swiąt i oby w 2010 roku oferta telewizyjna w kazdej kablowce ulegla poprawie (nawet w toyi ktora jest fenomenem w Polsce, tylko pozazdrościc :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na Ochocie za kabel analogowy (około 45kanałów) chcieli około 67zł gdy podłączaliśmy Neta... ale, jak jesteś choc lekki informatyk, to ...

mając internet bez kablówki ... wystarczy już tylko krok , by miec tę drugą za free :brawo: Nie wolno pisac jak i dlaczego - bo to nielegalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...