Jump to content
przemek212121

Orange TV – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Posted (edited)

U mnie zamrażanie obrazu występuje cały czas  także dochodzą problemy z Wi Fi . Przy okazji mam pytanie o kanały Polsat Sport premium a mianowicie przedtem ( jak były darmowe ) miałem w jakości UHD a teraz jak zakupiłem pakiet Canal Plus prestige są w HD.Czy to normalne?

Edited by Damian68

To zgłaszajcie to szatkowanie do Orange, bo u mnie nawet drugi dekoder po WI-FI chodzi bez klatkowania. 

Co do PSP, nic się nie zmieniło, tak jak nadawali je tak nadają.

Nie mam zamiaru się upierać ale na początku dekoder pokazywał w info obraz jako UHD , więc stąd moje pytanie. 🤔

Posted (edited)

Jeśli w ustawieniach dekodera masz wybraną jakość przesyłu na 4K to telewizor pokaże komunikat o źródle sygnału 4K nawet podczas oglądania kanału SD.

Edited by spello

Czy w Orange TV będzie kiedyś dostępny ELEVEN SPORTS 4 HD niech ktoś z Orange się wypowie w tej sprawie :) 

Czy pakiet Premium w Orange Love zawiera pakiet C+ i Polsat Premium?

Chciałbym zapytać czy na forum znajdę wykazy pakietów Orange ? 

Kończy mi się umowa na internet do  10mb z telefonem stacjonarnym za który płacę 90 zł. 

Wpychają mi jeszcze telewizję.Warto to brać ? W jskiej cenie jest tam C+ ?

Standardową ofertę masz na stronie, natomiast są też oferty lokalne z lepszymi cenami.

W Warszawie np. 300 Mbps + tv (chyba pakiet optymalny z jakimiś dodatkami) kosztuje 79,99 zł.

C+ standardowo 40 zł za select, 50 zł za prestige i 3 miechy gratis.

Posted (edited)

Witam. Od jutra będę posiadaczem światłowodu 300 i tv. Pytanie czy będę zadowolony? Jeśli to ma znaczenie to pytam posiadaczy światłowodu na Rzeszów 1000 Lecia. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz...

Edited by marcije

Ja pod koniec roku chcę zamienić nc+ na Orange Love ze światłowodem.

Mam pytanie do użytkowników. Ile realnie wyciągacie po WiFi na speedteście?

Jak sprawuje się FunBox 3.0 i współpracuje z kartami AC?

Czy przy tym średnim światłowodzie 600 da się wyciągnąć tyle po WiFi?

Właściwie od tego zależy jaki światłowód wybiorę - czy 300 czy 600. Branie 1 Giga dla mnie nie ma większego sensu, bo nie mam opcji podłączenia kompa po kablu.

W światłowodzie będziesz miał 100% tego co na umowie. Tylko musisz łączyć się do sieci 5GHz i żeby mieć całą prędkość bezprzewodowo potrzebujesz karty w standardzie wifi ac.

10 godzin temu, spello napisał:

W światłowodzie będziesz miał 100% tego co na umowie. Tylko musisz łączyć się do sieci 5GHz i żeby mieć całą prędkość bezprzewodowo potrzebujesz karty w standardzie wifi ac.

Zakładając oczywiście że będziesz w pobliżu routera a nie przez x ścian piętro wyżej.

Na spokojnie - mieszkanie 35 m2 :) Odległość karty od routera w linii prostej 5 metrów.

Teraz mam 300/30 od lokalnego operatora, ale na speedteście na moim routerze nie wyciąga tych 300, upload jest jak w umowie.

Właśnie dlatego mam wątpliwości, czy brać światłowód 300/50 czy 600/100 :)

Posiadam Światłowód od Orange (tylko internet). Zastanawiam się czy podczas trwania umowy mogę dobrać telewizję tj. pakiet optymalny. Jeśli tak to ile dodatkowo musiałbym płacić ?

Witam Panowie, od pewnego czasu mam możliwość dołączenia do światłowodu Orange z internetem max 1Gb/s. Obecnie posiadam UPC, wcześniej miałem NC+. Jak z jakością obrazu ??? Czy obraz jest porównywalny do NC+ ??? I jak tam dekodery u nich, głównie chodzi mi o stabilność, bo w NC+ byłem bardzo zadowolony. Zastanawiam się nad powrotem do NC+ lub przejścia do Orange. Rozważam nawet przeniesienia numerów tel. do Orange, w zależności od korzystnej ceny. Dziękuje za wszelkie informację... 

Mam pytanie (jeżeli jest), na której pozycji jest Canal + Sport 3 i Canal + Sport 4 w Orange TV (telewizja satelitarna od nc+)?

Dodali dopiero co.

Canal+ Sport 3 135 i 285

Canal+ Sport 4 136 i 286

Jeśli nie masz tych kanałów restartuj dekoder żeby się zaktualizował.

Odkodowane do końca lipca :)

Edited by redviking

A czy będzie możliwość wykupienia C+ Sport 3 i 4 w IPTV Orange? A jeśli tak, to czy będzie to oznaczało wiązanie się dodatkową umową z nc+ czy będzie to po prostu dodatkowa opcja jak z Eleven?

23 godziny temu, samiel2009 napisał:

Posiadam Światłowód od Orange (tylko internet). Zastanawiam się czy podczas trwania umowy mogę dobrać telewizję tj. pakiet optymalny. Jeśli tak to ile dodatkowo musiałbym płacić ?

Właśnie zastanawiam się czy podczas trwania umowy na internet 300 Mb/s mogę dokupić do tego TV pakiet optymalny.