Jump to content
przemek212121

Orange TV – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Nie nowi płacą 99,99 zł. Rabaty są liczone od kwoty 109, 99 zł. Tak jak napisałem wcześniej  mam dodatkowy rabat 10 zł. Trochę mam lepiej niż nowy klient. 

Guest lukimann

Jak z jakością obrazu porównując np. z nc+?

W dniu 13.02.2019 o 09:14, TomPL napisał:

To jest jakiś ogólny trend - nowy klient jest ważniejszy, bo to nowy zastrzyk gotówki dla operatora a i sprzedawca bezpośredni ma pewnie odpowiednią prowizję. Stary klient... już jest, to niech płaci, jeden na sto zrezygnuje i przeniesie się do konkurencji, większości nie będzie się chciało. Wygląda na to, że teraz trzeba by co 2 lata zmieniać operatora (mówię zarówno o tel. komórkowym jak i o innych usługach, np. tv), żeby jako przenoszący usługi dostać promocje dla nowych/przenoszących - takich doceniają.

ps. też czekałem grzecznie ponad rok na odnowienie umowy, żeby dostać ten Eurosport :)

Nie uogólniaj, bo po prostu pleciesz bzdury. Stały klient ma spore upusty w nc+ i CP.  Szczególnie w CP, gdzie ludzie dostają pokaźną liczbę miesięcy za free, co po wyliczeniu średniej za całą umowę daje śmieszne kwoty. W nc+, pod[pisując umowę na 15 miesięcy, dostałem za free rok HBO wraz z usługą GO. Eleveny(4 kanały) za niecałe 8 zł.

• Haha 1

9 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Nie uogólniaj, bo po prostu pleciesz bzdury. Stały klient ma spore upusty w nc+ i CP.  Szczególnie w CP, gdzie ludzie dostają pokaźną liczbę miesięcy za free, co po wyliczeniu średniej za całą umowę daje śmieszne kwoty. W nc+, pod[pisując umowę na 15 miesięcy, dostałem za free rok HBO wraz z usługą GO. Eleveny(4 kanały) za niecałe 8 zł.

No to gratuluję zadowolenia z nc+. Natomiast trend o którym pisałem jest zauważalny, a już szczególnie w telefonii komórkowej - jeśli tego nie zauważasz, to masz szczęście, ale nie pisz że to bzdury...

Czy kanał Polsat JimJam jest dostępny w IPTV, czy nie ?

Na infolinii mówili że nie ma go w ofercie, a widzę że na liście kanałów na forum jest ?

Ktoś może potwierdzić ?

@gierappek - kanału Polsat JimJam nie ma w ofercie Orange IPTV pomimo jego obecności na liście kanałów.

Niniejszy kanał jest dostępny w Orange tylko w ramach pakietów nc+ (których moim zdaniem nie opłaca się zamawiać).

Edited by lukis90el

Guest lukimann

Gdy byłem jeszcze klientem IPTV , kto wie może wròcę to zawsze mnie to ciekawiło.

To jak przy IPTV możn zamówić taki pakiet, a dlaczego kilka kanałów, które są ogólno dostępne są poza zasięgiem Orange?

Chodzi o zysk do podziału czy jak?, Kasa idzie też pewnie do pośrednika nc+ stąd śmiesznie wysoka opłata.

Ogólnie to spoko oferta.

Za kilka miesięcy w listopadzie wybiorę właśnie nc+ lub IPTV. Chyba, że UPC zaskoczy nowym dekoderem i 4K...

Edited by lukimann

Dwa dni temu zakupiłem pakiet Orange Love. Czy nie powinny być promocyjnie odblokowane jakieś kanały telewizyjne? Czy w ogóle są jakieś otwarte okna i czy pojawiają się jakieś nowe kanały w platformie orange?

Guest lukimann

Przed zakupem pakietu nie wypytałeś sprzedawcy o takie szczegóły?😯

Dwa dni temu zakupiłem pakiet Orange Love. Czy nie powinny być promocyjnie odblokowane jakieś kanały telewizyjne? Czy w ogóle są jakieś otwarte okna i czy pojawiają się jakieś nowe kanały w platformie orange?
Poczekaj kilka dni aż przejdzie to przez wszystkie systemy. Znajomy dostał na miesiąc promocyjnie pakiet maksymalny.

Posted (edited)

No właśnie nie spytałem przy zawieraniu umowy przez telefon - do tej pory miałem stacjonarny, internet i komórke w orange a teraz połączyli wszystko na jedną fakturę i doszła jeszcze tv pakiet standardowy . Może to dla nowych klientów , a dla stałego pewnie żadnych promocji nie będzie. Gdzieś czytałem że wcześniej dawali na rok HBO za darmo a teraz nic. 

Edited by berserker

Nie prowadzimy aktualnie takich promocji - taką odpowiedź uzyskałem na czacie. Widocznie mam pecha a rok temu mógłbym mieć HBO na rok za darmo.

W dniu 9.03.2019 o 08:05, berserker napisał:

Ja zakupiłem u nich tv z trzy tygodnie temu i na drugi dzień od uruchomienia telewizji miałem odkodowane wszystkie kanały, łącznie z erotykami. I nie sugeruj się odpowiedziami z czatu, tam każdy pisze co innego.

Witam,

Zastanawia się nad telewizją kablową Orange z internetem światłowodowym. Czy ktoś z Was ma taką ofertę? Jeśli tak to ile płacicie i czy jesteście zadowoleni ?

Wraz z początkiem kwietnia chcę kupić Orange Love z pakietem optymalnym TV do tego Canal+ i Eleveny. Jedyne czego będzie mi brakować to Polsat News. Wiem, że jest tam TVN24 i TVP Info ale na obie te stacje szkoda czasu (obustronna propaganda). Stąd pytanie czy można dobrać tylko kanał Polsat News do optymalnego?

Czy orientuje się ktoś czy Mistrzowska Piłka będzie dostępna w Orange TV w następnym sezonie Ligii Mistrzów?

Jaki dekoder jako multiroom można otrzymać do ICU100? Ile dekoderów maksymalnie można dobrać? Czy konieczne jest łączenie ich kablami pomiędzy sobą?

Z tego co wiem to dają teraz Sagemcom WHD 80, dwóch ICU100 nie dostaniesz na ten moment.

Można mieć maksymalnie dwa dekodery jedynie, nie musisz ich łączyć kablami między sobą. Łączysz je kablem ale z routerem, drugi dekoder możesz połączyć także przez Wi-fi, z czego to już musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie co u ciebie będzie lepsze. Jak odległość nie będzie duża to może być bezprzewodowo.

W ofercie mają także Smart Wifi box jakbyś chciał drugi dekoder połączyć bezprzewodowo a odległość byłaby zbyt duża. https://www.orange.pl/view/modemy-dekodery-Orange#wifi-extender

• Upvote 1

W dniu 13.03.2019 o 20:24, samiel2009 napisał:

Witam,

Zastanawia się nad telewizją kablową Orange z internetem światłowodowym. Czy ktoś z Was ma taką ofertę? Jeśli tak to ile płacicie i czy jesteście zadowoleni ?

Mam ofertę Love internet, telefon stacjonarny i komórkowy , telewizja Internet 300 telewizja z HBO, Canal plus, Polsat sport premium, Eleven i płacę około 240 pln. Na razie zadowolony