Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Gdy byłem jeszcze klientem IPTV , kto wie może wròcę to zawsze mnie to ciekawiło.

To jak przy IPTV możn zamówić taki pakiet, a dlaczego kilka kanałów, które są ogólno dostępne są poza zasięgiem Orange?

Chodzi o zysk do podziału czy jak?, Kasa idzie też pewnie do pośrednika nc+ stąd śmiesznie wysoka opłata.

Ogólnie to spoko oferta.

Za kilka miesięcy w listopadzie wybiorę właśnie nc+ lub IPTV. Chyba, że UPC zaskoczy nowym dekoderem i 4K...

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dwa dni temu zakupiłem pakiet Orange Love. Czy nie powinny być promocyjnie odblokowane jakieś kanały telewizyjne? Czy w ogóle są jakieś otwarte okna i czy pojawiają się jakieś nowe kanały w platformie orange?
Poczekaj kilka dni aż przejdzie to przez wszystkie systemy. Znajomy dostał na miesiąc promocyjnie pakiet maksymalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie spytałem przy zawieraniu umowy przez telefon - do tej pory miałem stacjonarny, internet i komórke w orange a teraz połączyli wszystko na jedną fakturę i doszła jeszcze tv pakiet standardowy . Może to dla nowych klientów , a dla stałego pewnie żadnych promocji nie będzie. Gdzieś czytałem że wcześniej dawali na rok HBO za darmo a teraz nic. 

Edytowane przez berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2019 o 08:05, berserker napisał:

Dwa dni temu zakupiłem pakiet Orange Love. Czy nie powinny być promocyjnie odblokowane jakieś kanały telewizyjne? Czy w ogóle są jakieś otwarte okna i czy pojawiają się jakieś nowe kanały w platformie orange?

Ja zakupiłem u nich tv z trzy tygodnie temu i na drugi dzień od uruchomienia telewizji miałem odkodowane wszystkie kanały, łącznie z erotykami. I nie sugeruj się odpowiedziami z czatu, tam każdy pisze co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z początkiem kwietnia chcę kupić Orange Love z pakietem optymalnym TV do tego Canal+ i Eleveny. Jedyne czego będzie mi brakować to Polsat News. Wiem, że jest tam TVN24 i TVP Info ale na obie te stacje szkoda czasu (obustronna propaganda). Stąd pytanie czy można dobrać tylko kanał Polsat News do optymalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dają teraz Sagemcom WHD 80, dwóch ICU100 nie dostaniesz na ten moment.

Można mieć maksymalnie dwa dekodery jedynie, nie musisz ich łączyć kablami między sobą. Łączysz je kablem ale z routerem, drugi dekoder możesz połączyć także przez Wi-fi, z czego to już musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie co u ciebie będzie lepsze. Jak odległość nie będzie duża to może być bezprzewodowo.

W ofercie mają także Smart Wifi box jakbyś chciał drugi dekoder połączyć bezprzewodowo a odległość byłaby zbyt duża. https://www.orange.pl/view/modemy-dekodery-Orange#wifi-extender

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2019 o 20:24, samiel2009 napisał:

Witam,

 

Zastanawia się nad telewizją kablową Orange z internetem światłowodowym. Czy ktoś z Was ma taką ofertę? Jeśli tak to ile płacicie i czy jesteście zadowoleni ?

Mam ofertę Love internet, telefon stacjonarny i komórkowy , telewizja Internet 300 telewizja z HBO, Canal plus, Polsat sport premium, Eleven i płacę około 240 pln. Na razie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podłączeniem dekodera Orange WHD 80 do telewizora Sony KLV-S26A10E przez kabel HDMI (gniazdo to działa w telewizorze - aktualnie jest podłączone inne urządzenie pozwalające na odbiór naziemnej telewizji). Dekoder Orange odbiera tylko przez kabel euro, co nie pozwala korzystać z możliwości odbioru HD. Czy można jakoś podłączyć by ten odbiornik odbierał w jakości HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, miś1 napisał:

Dekoder Orange odbiera tylko przez kabel euro, co nie pozwala korzystać z możliwości odbioru HD. Czy można jakoś podłączyć by ten odbiornik odbierał w jakości HD?

 

Nic z tego nie zrozumiałem - dekoder "odbiera" przez kabel ("Modem") albo z anteny satelitarnej, natomiast wysyła odebrany sygnał do telewizora przez gniazdo HDMI lub Euro (TV/AUX). To w czym właściwie problem?

Jeśli andii57 dobrze zinterpretował problem to oczywiście ten rozgałęźnik może pomóc :)

Edytowane przez TomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że nie można połączyć dekodera do tv przez wejście HDMI, bo ekran jest czarny. (tylko początkowe logo a dalej nic nie można zrobić). Można oglądać w "gorszej" jakości tylko przez gniazdo euro. 

Zapytam się przy okazji 

1. Czy do proponowanego switcha trzeba też jakieś super kable full HD bo obecnie mam zwykłego chyba 10-15 letniego switcha signal HD 3w1 - https://www.dipol.com.pl/switch_signal_hdmi_3x1_H3131.htm

który działa po podłączeniu do telewizora, a kable HDMI od/do są prawdopodobnie w wersji 1.0 i czy je też trzeba na jakąś inną wersję zmienić? Jeśli tak to na jaką wersję? Jaką ich wersję obsługuje dekoder do TV Kablowej Orange WHD 80?

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy musi być "wybrane"? Ja mam dekoder podpięty do telewizora po HDMI a do nagrywarki po Euro i nic muszę wybierać. Zresztą koledze pokazuje się początkowe logo Orange tylko potem jest coś nie tak. Może dekoder daje sygnał w jakimś trybie (rozdzielczość?) nieakceptowalnym przez ten model telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...