Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie wy się kompletnie mylicie.

ten pomysł który stworzyłem polega na tym że będzie można przenieść się w czasie żeby móc oglądać telewizję sprzed wielu lat.

dlatego będzie można przypomnieć co się działo wtedy w telewizji.

ta funkcja powinna przyciągać wiele sympatyków starej telewizji.

 

dlatego uznaję ten pomysł w 32000% za genialny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł nie realny. Do takiego czegoś trzeba by było zgody od stacji telewizyjnych, a one na pewno nie są darmowe.

 

Ale np. YouTube i radio internetowe by mogli wprowadzić. Skoro dekodery muszą być na stałe podpięte pod LB i internetu to można by było to wprowadzić. Ta wersja jest bardziej realna o telewizji archiwalnej.

Dla dekodera UHD-88 do którego można podłączyć dysk twardy,przydało by się zdalne nagrywanie,takie podobne jak w turbo dekoderach platformy "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ale właśnie o to przedłużenie mi chodzi. Mam umowę na rok, ale do końca umowy pół roku, po aneksowaniu termin się wydłuży, ale o ile? Znowu do roku czy finalnie wyjdzie mi na półtora roku?

Kwota abonamentu zależy od wybranej długości trwania umowy. Cena taka jak w cennikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał przejść na wyższy pakiet (droższy) to raczej nikt nie będzie ci robił problemu, nawet jeśli ten rok nie minie... Pamiętam, że jak pojawił się FunPack, a ja kilka tygodni wcześniej przedłużyłem PODSTAWOWY, to powiedziano mi że nie będzie problemu i poproszono żebym odczekał miesiąc i mogę podwyższać abonament. Jak to wyglądałoby w praktyce ciężko mi powiedzieć, bo ostatecznie tej umowy nie podpisałem. Co do tego sumowania, to wydaje mi się to oczywiste.

 

Dzwoń na infolinie i pytaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@lukasz149, Musisz miec Livebox, bez niego nie działa TV (IPTV) i telefon (VOIP)

Oczywiście możesz miec własny ruter aby tylko miał bramke VOIP i potrafił kreować porty pod IPTV

 

@lecho, z ulicy ci nie wymienią! Zadzwoń na infolinię i zgłoś usterkę Liveboxa i dekodera TV. Wtedy z nr zgłoszenia udaj się do salonu i tam dostaniesz nowy Livebox 2.0 i Sagemcoma UHD88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj podpisalem umowe z TP i otrzymałem sprzęt Livebox oraz Sagecom UHD88. Wybrałem opcję Usługa TV przez internet, ale po dojechaniu do domu odkryłem, że mam jeden wolny kabel z anteny SAT, na której lata tv N oraz latał Cyfrowy Polsat. I teraz moje pytania: czy po formalnej zmianie (w TP) sposobu dostarczenia sygnału i podpięciu kabla do dekodera bedzie poprawny odbiór TV ? Czy ustawienie czaszy anteny wymaga jakis korekt ?

 

Z tego co doczytałem w umowie z TP, korzystają oni z usług ITI czyli ww. tv N, więc teoretycznie powinno działać, ale szukam jakiegos potwierdzenia / być może ktoś miał podobny problem.

 

Nie ukrywam, ze bardziej ze wzgledow technicznych odpowiada mi system via SAT. Nie bedzie przenoszenia kabli, przciagania w poprzek pomieszczen itd. Poza tym, doczytałem, ze jednak tv przez internet, poki co jest w gorszej jakosci niż przez SAT.

 

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj podpisalem umowe z TP i otrzymałem sprzęt Livebox oraz Sagecom UHD88. Wybrałem opcję Usługa TV przez internet, ale po dojechaniu do domu odkryłem, że mam jeden wolny kabel z anteny SAT, na której lata tv N oraz latał Cyfrowy Polsat. I teraz moje pytania: czy po formalnej zmianie (w TP) sposobu dostarczenia sygnału i podpięciu kabla do dekodera bedzie poprawny odbiór TV ? Czy ustawienie czaszy anteny wymaga jakis korekt ?

 

Z tego co doczytałem w umowie z TP, korzystają oni z usług ITI czyli ww. tv N, więc teoretycznie powinno działać, ale szukam jakiegos potwierdzenia / być może ktoś miał podobny problem.

 

Nie ukrywam, ze bardziej ze wzgledow technicznych odpowiada mi system via SAT. Nie bedzie przenoszenia kabli, przciagania w poprzek pomieszczen itd. Poza tym, doczytałem, ze jednak tv przez internet, poki co jest w gorszej jakosci niż przez SAT.

 

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.

 

Tak, TV via IPTV ma lepsza jakość przy kanałach SD, przy kanałach HD jest gorzej ze wzgledu na ograniczenie transferu do 8Mb, realnie do zauważenia tylko przy nielicznych kanałach jak EurosportHD.

Anteny nie musisz ustawiać bo N i TP jadą na HotBird więc nic nie musisz korygować

 

Zawarłeś umowę na Neo+TV (IPTV) formalnie da się zmienić na SAT ale musisz wezwać techników którzy napiszą w protokole wadliwe działanie IPTV, zalecana zmiana na DTH. Poczym ty wysyłasz pismo do TP że chcesz zgodznie ze zgłoszenie ustrerki nr migrować usługę z IPTV na DTH. Po ok. 14 dniach dostajesz telefon z kolejny nr zgłoszenia na podstawie któego musisz się udac do salony TP a tam dostaniesz nowy dekoder i kartę do DTH!

 

Nie nie patrz jak bym bzdury pisał bo sam to przeszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...