Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Standardową ofertę masz na stronie, natomiast są też oferty lokalne z lepszymi cenami.

W Warszawie np. 300 Mbps + tv (chyba pakiet optymalny z jakimiś dodatkami) kosztuje 79,99 zł.

C+ standardowo 40 zł za select, 50 zł za prestige i 3 miechy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Od jutra będę posiadaczem światłowodu 300 i tv. Pytanie czy będę zadowolony? Jeśli to ma znaczenie to pytam posiadaczy światłowodu na Rzeszów 1000 Lecia. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz...

Edytowane przez marcije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec roku chcę zamienić nc+ na Orange Love ze światłowodem.

Mam pytanie do użytkowników. Ile realnie wyciągacie po WiFi na speedteście?

Jak sprawuje się FunBox 3.0 i współpracuje z kartami AC?

Czy przy tym średnim światłowodzie 600 da się wyciągnąć tyle po WiFi?

Właściwie od tego zależy jaki światłowód wybiorę - czy 300 czy 600. Branie 1 Giga dla mnie nie ma większego sensu, bo nie mam opcji podłączenia kompa po kablu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spello napisał:

W światłowodzie będziesz miał 100% tego co na umowie. Tylko musisz łączyć się do sieci 5GHz i żeby mieć całą prędkość bezprzewodowo potrzebujesz karty w standardzie wifi ac.

 

Zakładając oczywiście że będziesz w pobliżu routera a nie przez x ścian piętro wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie - mieszkanie 35 m2 :) Odległość karty od routera w linii prostej 5 metrów.

Teraz mam 300/30 od lokalnego operatora, ale na speedteście na moim routerze nie wyciąga tych 300, upload jest jak w umowie.

Właśnie dlatego mam wątpliwości, czy brać światłowód 300/50 czy 600/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie, od pewnego czasu mam możliwość dołączenia do światłowodu Orange z internetem max 1Gb/s. Obecnie posiadam UPC, wcześniej miałem NC+. Jak z jakością obrazu ??? Czy obraz jest porównywalny do NC+ ??? I jak tam dekodery u nich, głównie chodzi mi o stabilność, bo w NC+ byłem bardzo zadowolony. Zastanawiam się nad powrotem do NC+ lub przejścia do Orange. Rozważam nawet przeniesienia numerów tel. do Orange, w zależności od korzystnej ceny. Dziękuje za wszelkie informację... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, samiel2009 napisał:

Posiadam Światłowód od Orange (tylko internet). Zastanawiam się czy podczas trwania umowy mogę dobrać telewizję tj. pakiet optymalny. Jeśli tak to ile dodatkowo musiałbym płacić ?

Właśnie zastanawiam się czy podczas trwania umowy na internet 300 Mb/s mogę dokupić do tego TV pakiet optymalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, samiel2009 napisał:

Właśnie zastanawiam się czy podczas trwania umowy na internet 300 Mb/s mogę dokupić do tego TV pakiet optymalny.

 

Z samej neostrady na neostrada+TV?

W każdej chwili, umowa na neo będzie wtedy zamieniona za porozumieniem stron na neo+TV.

Obowiązywać będą wtedy terminy z nowej umowy (czyli nowe 12 lub 24m) i ta nowa umowa nie może być krótsza niż ta co była na samą neostradę.

Aha bodajże nie ma  neostrada+TV na światłowodzie i trzeba brać neostrada+TV+telefon voip, to się na pewno da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przedłużyłem umowę w salonie. Powiększyłem pakiet Love z Optymalnego na Ekstra i dzisiaj dostałem uprawnienia do nowych kanałów. Z tym, że świecą mi prawie wszystkie kanały włącznie z HBO, Cinemaxami i pakietem Fun. Nie mam uprawnień tylko do Canalów+, FightKlubu i ATM Rozrywki. O żadnym promocyjnym "otwartym oknie" nie słyszałem. Ponowne odebranie uprawnień nic nie dało. Rozumiem, że się po prostu komuś palec omsknął. Czy należy to komuś zgłosić, czy czekać jak się "samo naprawi"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy w promocji:

https://www.orange.pl/view/canalplus

 

W opcji za 49,99 (3 mies gratis) przy umowie 24m dodają w komplecie Polsat Sport Premium?

 

Zastanawiam się nad światłowodem w ofercie dla Warszawy i zastanawiam się, czy w ofercie tv+internet taka możliwość występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...