Skocz do zawartości
przemek212121

Orange TV – pytania, problemy, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Można segregować kanały wg własnego upodobania - przesuwać kanały . Poza tym po włączeniu kanału na dole jest info o programie i obok info o kolejnym programie  (opis następnego, który poleci, czyli opis) a przesuwając w prawo mamy podgląd - opis kolejnych programów na danym kanale. Na razie jest stabilnie i nie ma problemu. Wciskając "OK" mamy podgląd EPG, tak jak kolega napisał wyżej streszczenie. Resztę nowinek jeszcze nie zbadałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian68 dzięki , a uściślając jeżeli przesunę kanał z pozycji np. 20 na pozycję 1 będę mógł wybrać ten kanał naciskając 1 na pilocie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam pytanie co do Orange IPTV. Z racji tego, że mieszkam w domku, nie mogę mieć telewizji światłowodowej i proponują mi neta do 20 mb/s. Chciałem sie spytać, czy ktoś ma właśnie Orange IPTV z połączeniem takiego Internetu do 20 Mb/s?
Interesuje mnie, czy wszystko działa OK.
Czy są jakieś problemy z połączeniem?
I czy przede wszystkim obraz bardzo dobrze odbiera?
Z góry dzięki za odzew.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian68 dzięki , a uściślając jeżeli przesunę kanał z pozycji np. 20 na pozycję 1 będę mógł wybrać ten kanał naciskając 1 na pilocie?

Nie sprawdzałem tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Można segregować kanały wg własnego upodobania - przesuwać kanały . Poza tym po włączeniu kanału na dole jest info o programie i obok info o kolejnym programie  (opis następnego, który poleci, czyli opis) a przesuwając w prawo mamy podgląd - opis kolejnych programów na danym kanale. Na razie jest stabilnie i nie ma problemu. Wciskając "OK" mamy podgląd EPG, tak jak kolega napisał wyżej streszczenie. Resztę nowinek jeszcze nie zbadałem.

Już z aktualizacją 01.49.40. Zmiana w info o programie podczas włączenia kanału/przycisku "Info" - faktycznie fajna sprawa. Streszczenia z EPG są w końcu naprawione - nie ma horrendalnego odstępu pomiędzy nagłówkiem a opisem.

Jeżeli chodzi o zmianę w listach ulubionych - numer kanału jednak pozostaje. Zmiana pozycji dotyczy sytuacji związanej z używaniem przycisków góra/dół przy przełączaniu kanałów z widoku listy bądź przy użyciu przycisków P+/P-.

Edytowane przez lukis90el

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Na stronie: https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv widnieją różnice w "dopełnieniu" do Bogatego, a Bogatym z HBO. Czy faktycznie są różnice pomiędzy Bogatym z HBO  z cennika a Optymalnym+dopełnienie? Oczywiście oprócz kanałów z grupy HBO, chodzi mi np. o Epic Drama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby mieć wszystkie kanały z pakietu Bogatego z HBO musiałbyś do Optymalnego dobrać opcję HBO, Multi i Bogaty a to już jest nieopłacalne cenowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Poza HBO kanały są takie same. Mając pakiet Bogaty, masz w nim kanały z Multi. Wyżej jest błędnie opisane. Mam Bogaty i Epic Drama.
Orange chyba zapomina zaktualizować swoją stronę. Poniżej stary news:
https://satkurier.pl/news/167501/e-sport-i-inne-nowe-kanaly-w-orange-tv.html

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sorki, mój błąd z Multi.

Lecz kolega @StraMoldas pisał też o HBO, a to i tak wychodzi drożej w dobieraniu opcji do Optymalnego.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Na stronie: https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv widnieją różnice w "dopełnieniu" do Bogatego, a Bogatym z HBO. Czy faktycznie są różnice pomiędzy Bogatym z HBO z cennika a Optymalnym+dopełnienie? Oczywiście oprócz kanałów z grupy HBO, chodzi mi np. o Epic Drama.

Mam Bogaty bez HBO i mam Epic Drama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki za odpowiedzi. :) Mam Orange na małym pakiecie, ale chcę zrezygnować z nc+ i "wjechać" w całości w Orange, ma ofertę jak platformy cyfrowe, jakość i opóźnienie też mnie zadowala. Kiedyś miałem Multimedię, w bloku mam też Netię, więc różnice i wybór były dla mnie oczywiste... ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Pytania należy zadawać we właściwych dla nich wątkach. O kanałach Polsat Sport Premium w Orange TV jest odrębny wątek w niniejszym dziale forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie, czy posiadając opcje c+ w Orange mam też dostęp do tych kanałów w aplikacji nc+go? Czy da się tam zalogować danymi z umowy z Orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest dostęp do tych kanałów w nc+ go. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@mad85 jeśli to nie tajemnica, ile płacisz za to co masz w podpisie?

Edytowane przez sławek72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest 263 albo 264 . Gdyby dało się wziąć Maksymalny bez erotyków byłoby jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest 263 albo 264 . Gdyby dało się wziąć Maksymalny bez erotyków byłoby jeszcze lepiej.

Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi