Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie platformy telewizji tp. Z tego co słyszałem Orange tp w tej chwili telewizję ciągnie przez Platformę "n". Dzwoniła do mnie dziś kobieta z orange z propozycją przedłużenia umowy i przedstawiła mi ofertę kanałów, w tym nsport. Odpowiedziałem, że samo nsport wiele mi nie robi pożytku bo nie będę mógł wybierać meczy lm. Ona do mnie, że mają wszystkie kanały z n, a ja że na czas meczy lm w nce są tworzone kanały alternatywne i w ten sposób mogę wybierać sobie mecz ligi mistrzów jaki mnie interesuje, ona zaś do mnie, że skoro tak jest tzn, że mi też będą tworzyły się kanały alternatywne i będę mógł wybierać sobie mecze. Stąd moje pytanie. Czy gdy podpiszę umowę na telewizję tp to będę miał wszystkie mecze ligi mistrzów? Czy tylko te które lecą na jednym kanale czyli: nsport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHD 85 i biała karta działają tylko z tunerem Orange podłaczonym do Livboxa , bez livb. nie działa a na innym tunerze np Globo to zupełnie nic, owszme sa kanaly podst. ale nie ma np tvp seriale, ogólnie LIPA tak myślałem zabawa z jednym TV, kawalerka ew. kto ma tylko 1 tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze to. nie działa z tunerem Globo X4, karte owszem czyta Viacess, ale to koniec,

natomiast tuner orange SHD 85 działa o.k. ale musi byc podłaczony do dowolnego routera- niekoniecznie LB /nie musi być podpietym do internetu / czyli np. w domku letniskowym, internet jest potrzebny do aktywacji i upgrade softu.

za przejscie z pakietu podst. do witaj HD extra 49,00 zł opłaty dla orange,

rece opadają :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio widziałem, że wypowiadał się na tym forum jakiś przedstawiciel Orange więc zadam mu jakieś pytania...

1. Kiedy ktoś z Orange wpadnie na niesamowicie odkrywczy pomysł zaktualizowania listy kanałów, gdyż u mnie (Dekoder SHD-85) nie było jej od dobrych paru miesięcy przez co połowa kanałów FTA z HB nie działa, brakuje paru ciekawych dla polskiego widza programów m.in. Stars TV?

2. Czy geniusze z tej firmy mają w planach jakąś aktualizacje dekodera, która umożliwiłaby samemu wyszukiwanie i dodawanie programów, albo chociaż tworzenie własnej listy i układanie programów po swojemu (to zaznaczanie programów ulubionych nie interesuje mnie)?

3. Czy ktokolwiek w firmie Orange interesuje się jeszcze losem dekodera SHD-85, czy może nie mam co liczyć na żadne aktualizacje poprawiające działanie tego "czegoś"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z rezygnacją z Orange tv? Kończy mi się umowa i nie chce jej przedłużyć, ale chcę pozostać przy telefonie i internecie. Czy jest jakiś wzór pisma do rozwiązania umowy?

 

Dzwonisz na infolinię, mówisz, że chcesz zrezygnować z TV, konsultant przełącza Cię do odpowiedniego działu, który rejestruje zamówienia na przedłużenie neostrady bez TV. Przed końcem umowy oddajesz sprzęt do salonu tj. livebox i dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
mam pytanie: ile czasu mam czekać na ludzi którzy chcą wymienić mi dekoder?

haha dobre, nikt do ciebie nie przyjedzie wtmienic dekodera. Jak kolega napisał to ty musisz udac się do Salony Orange/TP i tam samemu wymienic dekoder, nie zapomnij aby zabrac ze sobą nr zgłoszenie który dostałeś u konsultanta innym razem nie wymienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Piszę na tym forum, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Czy w TV Orange da się oglądać CNN International?

Znajduję w internecie różne informacje na ten temat. Przeczytałem, że od sierpnia 2012 kanał ten jest na 13 E znów zakodowany. Gdy włączam go na dekoderze to pojawia się standardowe : " Aby wykupić kanał napisz SMS albo zadzwoń..." . Według informacji zawartych na stronie Orange, CNN nie ma w żadnym pakiecie. Ja mam pakiet podstawowy.

Czy jest tu ktoś, kto wie czy w ogóle można oglądać CNN Int. w telewizji Orange? I jeśli tak to w jaki sposób? Wykupić go dodatkowo? Chodzi mi oczywiście o Hotbird 13 E :)

 

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNN International nie jest dostępny w ofercie Orange z 13°E. Kiedyś był, dlatego też poniewiera się na liście, dostęp mają przypuszczalnie posiadacze starych pakietów TP, w obecnych pakietach kanał nie występuje i nie można go dokupić (wbrew informacjom z ekranu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...