Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 września zniknął mi kanał BABY TV na kanale 114. Posiadam dekoder UHD88 DHT. Czy u kolegów ten kanał normalnie się odtwarza, czy coś stało mi się z dekoderem.

Dodam, że wszystkie inne kanały obieram normalnie bez żadnych zakłóceń.

Mam pakiet Świat HD. Dekoder podpięty jest do INVERTO quad monoblock BLACK Pro na którym działa jeszcze dekoder PACE PVR Cyfry Plus i wszystko śmiga. Antena 80.

Możecie sprawdzić i napisać, bo dzieci mi wiercą dziurę w brzuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, TV via IPTV ma lepsza jakość przy kanałach SD, przy kanałach HD jest gorzej ze wzgledu na ograniczenie transferu do 8Mb, realnie do zauważenia tylko przy nielicznych kanałach jak EurosportHD.

Anteny nie musisz ustawiać bo N i TP jadą na HotBird więc nic nie musisz korygować

 

Zawarłeś umowę na Neo+TV (IPTV) formalnie da się zmienić na SAT ale musisz wezwać techników którzy napiszą w protokole wadliwe działanie IPTV, zalecana zmiana na DTH. Poczym ty wysyłasz pismo do TP że chcesz zgodznie ze zgłoszenie ustrerki nr migrować usługę z IPTV na DTH. Po ok. 14 dniach dostajesz telefon z kolejny nr zgłoszenia na podstawie któego musisz się udac do salony TP a tam dostaniesz nowy dekoder i kartę do DTH!

 

Nie nie patrz jak bym bzdury pisał bo sam to przeszedłem

 

 

Dziekuje Ci bardzo, ta odpowiedź wyczerpuje temat -dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiesz w tym momencie nie ma co porównywać bo teraz wszędzie dają już UHD 88 jest nowszy i parują go z czarną kartą.

Moim zdaniem Orange daje beznadziejne dekodery jedyny plus to że jest satelita + naziemna.

Nie aktywne usb, na dodatek za dysk musisz płacić duże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...