Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@spello - Zauważ że pakiety nc+ i orange różnią się, a odnośnie funpack'a, to nie warto "łasić się"na telefon VoIP - z tego co się orientuję neo + tv, to około 65 zł/mc, a funpack 115 zł/mc - oczywiście z ubogim podstawowym pakietem tv.

 

 

Od wczoraj tj. 1 Kwietnia , weszły nowe Ceny usług za FunPack'a .

 

Przy prędkości 10mb/s dla umowy 24msc jest to kwota 69.99 (99.23z utrzymaniem łącza)

Dla umowy na 12msc jest to kwota 79.01 (108,25 z utrzymaniem łącza)

 

Przy prędkości do 20/80mb dla umowy 24 msc jest to kwota 79.01 (108.25 z utrzymaniem łącza)

Przy umowie na 12 msc jest to kwota 89.01 (118.25 z utrzymaniem łącza).

 

Z tym że , jeżeli klient posiada na tym samym łączu telefon analogowy z Listy O.A nie płaci kwoty za utrzymanie łącza.

W cenie pakietu Klient zyskuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce , Stacjonarnych w krajach UE , USA , Australi , Kanadzie oraz komórkowych w USA i Kanadzie.

 

W cenie FunPack'a w Pakiecie podstawowym są 59 kanałów w technologii Satelitarnej (5HD)

Lub 62 kanały w technologii Kablowej (4HD) lecz opcja w technologii kablowej , nie u każdego jest możliwa do podłączenia . :)

 

Do tego Dekoder Hybrydowy UHD 88 za 0zł na wynajem. Do dekodera można dokupić dysk PVR 320 GB przy jednorazowej opłacie 249zł.

 

Do tego 2 modemy do wyboru : Albo Livebox 2.0 albo Orange Funbox w miesięcznej opłacie za wynajem 0zł.

Dla prędkości do 80mb/s Livebox 3.0 lub Orange Funbox w miesięcznej opłacie za wynajem 0zł.

Do tego można dokupić za jednorazową opłatę 99.90 Zestaw Satelitarny (Antena+Konwenter)

 

Przy nowej Aktywacji FunPack'a bez E-faktury to koszt 99.90 . Z E-fakturą to koszt przy umowie na :

24msc: 49.00

12msc: 59.00

 

Przy przeniesieniu (Najpierw aktywacja telefonu) :

24msc : 1zł

12msc: 10zł.

 

Do tego :

 

-Prezentacja Numeru za 0zł

-Poczta Głosowa , Zastrzeżenie Numeru , Biling za 0zł

-Brak możliwości Korzystania z Fax'u

-Brak możliwości zawieszenia Linii.

 

Opłaty za dodatkowe pakiety telewizyjne :

-Comfort+ 24zł

-Comfort+Family&Sport 69zł

-Universe+ 53zł

-Universe+ Family&Sport 79zł

-Universe Premium Sport&Film 85zł

-Universe+ Superfilm 53zł.

 

Do pakietów : Comfort i Comfort Family&Sport opcja Multi+* za darmo na cały okres trwania umowy. VOD+Seriale+ na 2msc za 0zł**

Do Pakietów : Universe+, Universe+ Family&Sport , Universe Premium Sport&Film, VOD+Seriale+ na 2msc za 0zł**

Do Pakietu : Universe+SuperFilm :

- VOD+Seriale+ na 2msc za 0zł**

- Canal+Premium Film (3kanały HD) i HBO (3Kanały HD) na 4m-ce za 0zł***

 

Wyjaśnienia gwiazdek:

 

*Opcja Multi+ za darmo (8kanałów HD), po zakończeniu lojalki opłata 15zł (możliwość rezygnacji w dowolnym momencie)

 

**Po 2m-cach darmowych dopłata 10zł/msc za VOD+Seriale+ z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie.

 

***Po 4-m-cach darmowych , dodatkowa opłata 26zł/msc za Canal+Premium Film i 16zł/msc za HBO z możliwością rezygnacji w Dowolnym momencie.

 

Opcje Dodatkowe :

 

-HBO : 3 kanały HD , HBO , HBO2 , HBO Comedy w cenie 25zł.

-Filmbox : 5 kanałów w tym 1HD : Filmbox HD , FightBox , FilmBox Extra , FilmBox Family , Filmbox w cenie 15zł

-Cinemax : 2 kanały HD : Cinemax , Cinemax2 w cenie 15zł

-Sundance HD w cenie 2.99zł

-History HD w cenie 1.99zł (Tylko w IPTV-Kablówka)

-VOD+Seriale+: 10zł*,30zł

-VOD PictureBox: 30zł

-VOD Prapremiery TVP: 9zł

 

Dostępne do wszystkich pakietów , za wyjątkiem tych , w których dany produkt jest już zawarty.

 

*10zł , cena promocyjna dla Klientów nimniejszej ofert NC+ , po wygaśnięciu 2-miesięcznego okresu darmowego . 30 zł- cena standardowa dla Klientów starszych ofert NC+

 

 

Podsumowywując , korzystając z pakietu Standardowego telewizji mając już telefon stacjonarny na łączu analogowym to koszt 69.99 jest w sumie dobrą ceną . :)

 

Jeżeli ktoś jakieś pytania , to chętnie na nie odpowiem na forum lub priv . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spello - Zauważ że pakiety nc+ i orange różnią się, a odnośnie funpack'a, to nie warto "łasić się"na telefon VoIP - z tego co się orientuję neo + tv, to około 65 zł/mc, a funpack 115 zł/mc - oczywiście z ubogim podstawowym pakietem tv.

 

I mam do ciebie pytanie . Neo+TV , chodzi ci o usługę tzw. 2W ? Tj. Szybka Neostrada + Telewizja ?

 

Tu też się zmieniło , przy umowie na 24 msc to koszt 64zł.

Przy umowie na 12m-cy 74zł . Oczywiscie przy prędkości do 10mb/s.

 

Przy umowie 20/80mbs to koszt 69zł przy umowie na 24msc lub 79zł przy umowie na 12msc.

Reszta cen tak samo jak przy FunPack'u .

 

Tyle że Nie ma Bilingu oraz Poczty Głosowej za 0zł. :)

 

Także dopłacając te 5 zl do FunPack'a mamy również Telefon VOIP i zyskujemy te Nielimitowane Połączenia . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj tj. 1 Kwietnia , weszły nowe Ceny usług za FunPack'a .

Przecież nic się nie zmieniło. Ceny są takie same jak przed 1 kwietnia. Teraz tylko odjęli od cen 29,24 tylko po to, żeby dopisać obok, że należy doliczyć 29,24 zł. :roll:

 

To już taniej wyjdzie wziąć nowy numer analogowy na tę linię i zaoszczędzić 10 zł miesięcznie. http://www.orange.pl/kid,4002234827,id, ... ticle.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w każdej chwili mogę dokupić dodatkowy pakiet do Funpacka? Jak umowę mam do września to mogę teraz zamówić np. pakiet Universe Premium Sport&Film bez konieczności przedłużenia umowy lub czy ewentualnie już teraz mogę przedłużyć umowę z wybranym pakietem?

 

Nie wiem jak to Jest z tymi Dodatkowymi Pakietami . Ale podejrzewam że działa to jak w Nc+ . Jeżeli chcesz dodatkowy pakiet , musisz przedłużyć umowę z tym nowym pakietem . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość wybrać innego dostawcę internetu ,to jak najszybciej uciekaj z tej firemki ORANGE.Dopóki będzie dalej stała opłata 30 zł za utrzymanie łącza to ta firemka jest na mojej czarnej liście i wszystkim innym nie polecam tej firemki.30 zł miesięczne do abonamentu płacisz na prezesów ORANGE !!!Aby żyło się lepiej,bo niby co to jest to utrzymanie łącza? Inni firmy jakoś nie pobierają opłat za utrzymanie łącza i działają.

Telewizja w ORANGE jest zdzierstwem,dużo taniej u wszystkich innych operatorów.

Telefon w ORANGE to porażka,brak internetu to brak telefonu,częste krótkie przerwy internetu na ich Liveboxsach i w czasie rozmowy masz wyłączany telefon.

Internet działa skokowo i nie równo.Miałem 6 MB/s i umowę na 2 lata,chciałem po zakończeniu umowy nie przedłużać i zrezygnować z ich usług...3 miesiące przed końcem umowy ,codzienne telefony i namawianie na przedłużenie na następne 2 lata !!!DAWALI MI PRZYSPIESZENIE INTERNETU !!!!) 10MB/s ,za 1 zł aparat cyfrowy przy przedłużeniu umowy przez internet na następne 2 lata i ta promocja PRZYSPIESZENIE INTERNETU CHCHCHCHCH :lol2: Dałem się nabrać i przedłużyłem na następne 2 lata...

Gadżetu za 1 zł aparat cyfrowy, nie dostałem...skończył się zapas w magazynie,tak to tłumaczyli mi przez telefon (płatny 0-800-----w ramach reklamacji dzwonisz do nich bo coś nie gra to musisz jeszcze za to zapłacić) zaproponowali mi bonifikatę 150 zł w najbliższym abonamencie !!!Jaki ja markowy aparat cyfrowy kupię za 150 zł.??? Jeszcze lepszy numer z internetem.Poprzednia umowa była na 6 MB/s i tyle w porywach było,czasami więcej,zdarzało się 7,5 MB/s ale to była jeszcze neostrada i Telekomunikacja Polska.W nowej odsłonie i przyspieszeniu Internetu dostałem na 2 lata ....do 10 MB/s i mam 3, czasami 4,jeszcze nigdy nie miałem 7,5 MB/s ,a gdzie 10 ??? i mówienie o przyspieszeniu internetu??? Ale to już inna firma ...ORANGE i co mi zrobisz?

Nie polecam tej firemki.

Koniec umowy i żegnam was...

Jak by ktoś nie wierzył to mam ich e-maile i mogę je tu wkleić to się pośmiejecie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem się w ten sposób:

 

internet - netia 20/1 Mbit - tylko 49 zł i nic więcej

tv - Cyfra+ pakiet Universe + 6xC+ wraz z HBO + multiroom na 12 miesięcy za 49 zł

telefonu stacjonarnego nie mam

 

za to samo musiałbym zapłacić w tp/orange - dwa razy więcej przynajmniej

 

do tego internet plus opłata za utrzymanie łącza to chory pomysł

 

w netii jedna awaria - w piątek wieczorem - naprawiona w poniedziałek - padł bezpiecznik na skrzynce - umowa od 3 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tą ofertę internet+tv+tel. stacjonarny (nie VoIP) za 75 zł/mc - o to co napisałeś w tamtym poście. Ja niestety nie znalazłem takiej oferty.

 

Internet+TV Bierzesz w Orange. I tak jak wcześniej napisałem , jeżeli masz możliwość wziąć Abonament Socjalny u jakiegoś O.A , to możesz mieć to za 75-80zł . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co napisał kolega stan07, ja miałem internet 2Mb/s po podpisaniu umowy do 10 Mb/s przez chwilę miałem nawet 5 Mb/s ale bywało także 1,5 Mb/s. Na infolinii niczego się nie dowiesz tam chyba pracują ludzie którzy ie mają o niczym pojęcia. Jeżeli chcesz u kogoś interweniować to tylko u rzecznika konsumenta Orange, kilka razy mi pomógł. Miałem też taki przypadek że rzecznik interweniował i wysłał do mnie techników. Technicy zadzwonili i od razu wyskoczyli z hasłami że jak wszystko będzie u mnie ok to będę płacił za ich przyjazd. Dopiero jak im powiedziałem że to nie ja wzywałem tylko rzecznik to im trochę rurka zmiękła. Tak się składa że ja jestem w takiej sytuacji że nie mam wyboru innego dostawcy ale zastanawiam się teraz nad internetem mobilnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o internet mobilny to u mnie mam hspa wiec będę miał szybciej niż teraz tylko że są limity i to mnie najbardziej boli ale jeszcze mam pół roku. Biorę pod uwagę internet z plusa, mam u nich telefon od 11 lat i nie miałem problemów. Co do limitów to mam jeszcze pół roku może się coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...