Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie jak to jest z kanałami Kuchnia HD Domo HD i.t.d w ofercie Confort + na stronie Orange widnieją przy tych kanałach "*" czyli * Dostępne tylko w technologii kablowej to ktoś może mi to wytłumaczyć ??? to będę miał te kanały czy nie.

 

Jeśli wybierzesz Orange TV w opcji kablowej IPTV to te kanały znajdziesz w pakiecie Comfort+. Jeżeli jednak wybierzesz odbiór Orange TV przez satelitę to tych kanałów już mieć nie będziesz mimo, że to ten sam pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jestem abonentem ORANGE TV. Do maja 2013 miałem ważną umowę na Neostradę+TV (pakiet podstawowy). Nie przedłużałem umowy z racji tego, że zapomniałem, a później po prostu mi się nie chciało jechać do salonu. Umowa "przeszła" w czas nieokreślony. Tu moje pytanie: czy mogę teraz pojechać do salonu Orange i podpisać umowę na czas określony?

Widzę, że do pakietu podstawowego właśnie dodano Eurosport, który do tej pory był dostępny w wyższych pakietach.

Proszę o odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz obecną umowę przekształcić na czas określony to chyba nie ma takiej możliwości. Musiałbyś pierw tą rozwiązać i podpisać nową, chyba że jakiś aneks do obecnej umowy (np. na wyższy pakiet) może zmienić okres zobowiązania. Najlepiej jednak abyś udał się osobiście do Pomarańczki lub zadzwonił na infolinię i będziesz wtedy wiedział na 100% jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie od "abonentów" sieci Orange. Interesuje mnie Neostrada z TV (IPTV), ale sam nie wiem czy warto podpisywać umowę, czy nie, jak to jest z TV czy dużo "zabiera" prędkości dla netu podczas oglądania TV SD lub HD, i jak wygląda sprawa kanałów HD przez IPTV, czy są dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas wypuszczana jest aktualizacja oprogramowania dla dekoderów i wtedy mogą ulec zmianie kanały nadawania poszczególnych programów. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 18.12.2013. Dekoder UHD 88 nie posiada funkcji Anynet+. Abonenci zamawiający nową usługę TV mogli skorzystać z promocji i przez 6 m-cy korzystać bezpłatnie z dodatkowego pakietu Multi+. Jeśli umowa na usługę przeszła na czas nieokreślony oczywiście, że jest możliwość podpisania nowej i skorzystania z wybranej promocji.

Korzystanie z TV w technologii IPTV wpływa na transfer Neostrady. Oglądanie kanału HD zabiera około 8 mega transferu. Kanały SD wykorzystują około 4 mega. Jakość kanałów HD jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie od "abonentów" sieci Orange. Interesuje mnie Neostrada z TV (IPTV), ale sam nie wiem czy warto podpisywać umowę, czy nie, jak to jest z TV czy dużo "zabiera" prędkości dla netu podczas oglądania TV SD lub HD, i jak wygląda sprawa kanałów HD przez IPTV, czy są dobrej jakości.

 

 

Tak, po 1 IPTV zjada od 4Mb (kanały SD) do 8Mb (kanały HD)

jesli masz internet do 10Mb to podczas oglądania SD będziesz miał internet nie 10Mb a 6MB a podczas oglądania HD internetu zostanie tobie tylko 2Mb. Jeśli dekoder jest wyłączony to masz całe 10Mb internetu.

IPTV pobiera obecnie dynamicznie Mb wcześniej an TV było przypisane stale 8Mb bez względu na jaki kanał masz włączony i czy w ogóle masz włączony dekoder. Teraz jest dużo lepiej

 

Po 2, Co do jakości HD nie byłem w jakiś szczególny sposób zauroczony lepiej to wygląda z satelity przez jedną rzecz, mianowicie przez prędkość, IPTV ogranicza Hd do 8Mb podczas kiedy niektóre kanały nadają ponad 10Mb to IPTV to i tak ogranicza do 8Mb pogarszając nieznacznie jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od ponad roku nie używałem (białego) dekodera SHD 85. Obecnie chciałbym powrócić do tej usługi, lecz biała karta wygląda na zablokowaną. SHD85 jej nie widzi a pożyczony tuner z uniwersalnym czytnikiem kart pokazuje błąd. Karta nie powinna być uszkodzona, gdyż przechowywana była w bezpiecznym miejscu. Bezskutecznie próbowałem otrzymać uprawnienia, trzymając kilkanaście godzin kartę w dekoderze na kanale 164 4fun TV. Czy jest jakiś sposób na "ożywienie" karty? Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem NC+. Internet mam z TP (usługa Neostrada). Przy przedłużaniu umowy na internet powiedziano mi że mogę mieć dodatkowo telewizje - pakiet za 16 PLN, 60 kanałów. Nie znam szczegółów, ale czy warto się tym interesować z uwagi na szybkość mojego łącza - w praktyce osiąga 8 - 9 mb/s. Czy to nie za wolno na tv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange też można mieć tv w technologii satelitarnej, więc szczerze nie rozumiem twojego pytania o przepusowość łącza - chyba że ta tv za 16 zł to kablówka.

 

Co do tej tv, to możesz rozwinąć ten temat? Jeżeli dotyczy to tv sat to też mnie to interesuję, bo do tej pory mam neo + tv za 65 zł/mc. Ciekawi mnie te 60 kanałów, czy to nie przypadkiem pakiet podstawowy Orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącz swój abonament telewizji NC+ z ofertą Orange. Po połączeniu rachunek za NC+ znajdzie się na jednej fakturze Orange.

 

telefon + internet + telewizja: http://www.orange.pl/kid,4003246707,id, ... ticle.html

 

internet + telewizja: http://www.orange.pl/kid,4003246707,id, ... ticle.html (ale najlepiej wziąć ofertę z telefonem bo bardziej się opłaca)

 

A dodatkowo jeśli masz komórkę w Orange, to możesz liczyć na rabat 15 zł aktywując Orange Open.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...