Jump to content
_MICHAL_

Przebieg Fuzji (Cyfra+ - Wizja TV)

Recommended Posts

jest jako kablówa w Polsce UPC

i satelitarne na Węgrzech nazwy nie znam

Węgry

-UPC Direkt

-DIGI TV

-Antena Hungaria

To napewno UPC Direct

zeby skutecznie konkurować u abonentow canal+ , niebieski i żółty

bo dopiero po roku fuzji zobaczyli w jaki sie dali wpuscic kanał :wink:

i kanałów i Wizji. Mieli dobrą cenę do ilości kanałów i ich jakości technicznej i programowej, pewnie gdyby nadal była Wizja to mielibyśmy SUPER PLATFORME, dużą i dobrą

Ja wiem jedno - james_b ma rację! To byłaby super platforma.

WizjiTV nigdy chyba nie odżałuję!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

Ja najbardziej żałuję Wizji Sport, to był świetny kanał, no i oczywiście Wizja Jeden też miała swój urok. Ale były też beznadziejne kanały w stylu Avante czy Club.

Pamiętacie tort z 2 satelitami (Wizji TV i Cyfry +) u góry który był jako reklama w gazecie ??

Pamiętam go z TV-SAT Magazynu. Może posiada ktoś jeszcze jakąś gazetę, w której znajdowała się ta reklama? Prosiłbym o skan na forum :)

Pierwsza fuzja a zarazem stworzenie cyfrowej platformy satelitarnej miało być w kwietniu 1998 byłem wtedy abonamentem Polskiej Telewizji Kablowej i był taki komunikat (mam go na VHS) mogę zrobić ZAP

Pierwsza fuzja a zarazem stworzenie cyfrowej platformy satelitarnej miało być w kwietniu 1998 byłem wtedy abonamentem Polskiej Telewizji Kablowej i był taki komunikat (mam go na VHS) mogę zrobić ZAP

to zrób go jak możesz :smile:

Tak oglądałem ten filmik i zauważyłem kanał Cyfra+F1. Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tym kanale? Był włączany na weekendy F1?

To było chyba tak ,że na kilku kanałach był przekaz z f1.

A wracając do fuzji,to ja najbardziej pamiętam tą reklamę z tortem :D

Ja w domu mam jeszcze numer SAtkuriera, gdzie były wyszczególnione kanały z logiem obok i krótkim info np. Kanał ogólnotematyczny. Teraz ponoć takie zestawienia są w nowym magazynie. Wtedy Polsat Cyfrowy jeszcze raczkował, nie spodziewałem się że osiągnie taki sukces. Ale to chyba winna cen jakie za Cyfre+ było płacić. Swoją drogą zazdrościłem zawsze posiadaczom Cyfry+ lig zagranicznych :) Chociaż początkowo liga polska w Wizji Sport była :) Antena od Wizji służy teraz do Polsatu.

Tak oglądałem ten filmik i zauważyłem kanał Cyfra+F1. Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tym kanale? Był włączany na weekendy F1?

To było 6 kanałów - 4 kamery (jedna z boksów) + ogólny przekaz i statystki.

Kanał był użyczany z kanałów PPV Tele+: Palco. Wystarczyło zostawić tuner na tym kanale i w nocy były "fikołki".

A to dlatego bo cały czas "szły" ECM'y dla Cyfry+ (bez opcji PPV) a jedynie w CAT usuwano wpis dla ID 001D.

Była jeszcze dołożona prosta aplikacja MHW ułatwiająca nawigowanie pomiędzy kanałami.

Usługa F1 odpadła po tym jak generalnie F1 się znudziła (była za bardzo powtarzalna...). Po kryzysie w F1 zaczęto kombinować jak odzyskać zainteresowanie widzów.

Byłem abonentem Wizji Tv jak doszło do fuzji z Cyfrą ale już konkretnych szczegółów nie pamiętam...

Ja też pamiętam jak startowała Wizja i był u mnie jakiś specjalny show przed sklepem, wygrałem wtedy kufel do piwa z napisem WIZJA TV. Zestaw kosztował początkowo 599zł z rocznym abo.