Skocz do zawartości

Przebieg Fuzji (Cyfra+ - Wizja TV)


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
i kanałów i Wizji. Mieli dobrą cenę do ilości kanałów i ich jakości technicznej i programowej, pewnie gdyby nadal była Wizja to mielibyśmy SUPER PLATFORME, dużą i dobrą

 

Ja wiem jedno - james_b ma rację! To byłaby super platforma.

 

WizjiTV nigdy chyba nie odżałuję!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja w domu mam jeszcze numer SAtkuriera, gdzie były wyszczególnione kanały z logiem obok i krótkim info np. Kanał ogólnotematyczny. Teraz ponoć takie zestawienia są w nowym magazynie. Wtedy Polsat Cyfrowy jeszcze raczkował, nie spodziewałem się że osiągnie taki sukces. Ale to chyba winna cen jakie za Cyfre+ było płacić. Swoją drogą zazdrościłem zawsze posiadaczom Cyfry+ lig zagranicznych :) Chociaż początkowo liga polska w Wizji Sport była :) Antena od Wizji służy teraz do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak oglądałem ten filmik i zauważyłem kanał Cyfra+F1. Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tym kanale? Był włączany na weekendy F1?

 

 

To było 6 kanałów - 4 kamery (jedna z boksów) + ogólny przekaz i statystki.

Kanał był użyczany z kanałów PPV Tele+: Palco. Wystarczyło zostawić tuner na tym kanale i w nocy były "fikołki".

A to dlatego bo cały czas "szły" ECM'y dla Cyfry+ (bez opcji PPV) a jedynie w CAT usuwano wpis dla ID 001D.

 

Była jeszcze dołożona prosta aplikacja MHW ułatwiająca nawigowanie pomiędzy kanałami.

 

Usługa F1 odpadła po tym jak generalnie F1 się znudziła (była za bardzo powtarzalna...). Po kryzysie w F1 zaczęto kombinować jak odzyskać zainteresowanie widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...