Skocz do zawartości

Transfery


Liber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu pełna zgoda. Do tego dochodzi świetna praca z młodymi zawodnikami wcześniej Kloppa, potem Tuchela, teraz Bosza, który między innymi dlatego trafił tam z Ajaxu. Poza tym grają od lat atrakcyjny, ofensywny futbol. Szkoda, że Bayern odszedł od zatrudniania niemieckich szkoleniowców, bo o ile Guardiola mimo wszystko zrobił tam wiele dobrego, to o Ancelottim nie da się tego powiedzieć. Inna sprawa, że Lewy miał szczęście pracowania z takimi fachowcami jak Klopp, Pep czy Carl. Ja jestem zdania, że do filozofii Bayernu świetnie pasuje Klopp i jak mu się już znudzi liga angielska, to powinien tam zakotwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Panów żyjących Serie A. Kim jest Davide Zappacosta? Kompletnie gościa nie znam a to nowy nabytek Chelsea. Na twitterze raczej ludzie ciepło się o nim wypowiadają. Jest to realne wzmocnienie czy jednak piłkarz tylko solidny, który pewnego poziomu nie przeskoczy?

 

https://www.youtube.com/watch?v=-63VXJGihR0

 

Daje radę  :wink:  Trochę przepłacony, ale taki mamy rynek. 

 

Pamiętam, że na transfer Marcosa Alonso też wielu narzekało, a gość się tak zadomowił, że ostatnio wygrał "Niebieskim" mecz na szczycie z Tottenhamem. Nie mówiąc już o tym ile dał w ofensywie w zeszłym sezonie. Zappacosta to piłkarz o podobnym potencjale, ale grający trochę inaczej - mam tu na myśli charakterystykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Odświeżam temat bo gorący okres nastał. Kto według Was dokonał najlepszych, jak do tej pory wzmocnień? Nieźle, szczególnie marketingowo, wygląda oczywiście przejście Ronaldo do Juve. Mnie jednak najbardziej imponują transfery Atletico, Liverpoolu(blisko Shaqiri, szkoda Fekira), MC(Mahrez, uwielbiam gościa!), o dziwo Arsenalu. Oczywiście mnie najbardziej cieszą wzmocnienia Legii(Carlitos, Kante i plotki o Kurzawie). :)

Wielcy na razie śpią, ale jestem przekonany, że już niedługo jakimiś hitami zaskoczy nas Real, mam nadzieję że i Barca kupi jakiegoś ogarniętego pomocnika, bo Arthur może ma ogromny talent, ale nie jestem pewien jak długo będzie się aklimatyzował. Pewnie jak zwykle zaskoczy nas P$G(FFP mają w nosie), może nawet Bayern.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam,ja myślę że najlepij póki co to Jose M.Kupić gościa za słabego by grać w chyba najsłabszej Brazylii wszechczasów z ligo takiej jak ukraińska to majstersztyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

https://twitter.com/BartekSzulga/status/1313082715546230785

 

Mają rozmach ?

 

Tego murzynka nawet ja nie kojarzę ?

 

Co ciekawe wielu piłkarzy Atalanty nie sprawdziło się w innych klubach i mimo to schodzą za dobrą kasę jak świeże bułeczki. Przykład z tego sezonu to choćby ten Castagne, który był takim razem rezerwowym, 12 zawodnikiem, pierwszym do wejścia. Cena? 24 miliony do Leicester. Księgowi z Bergamo tylko w tym roku za czterech piłkarzy przytulili lekko nieco ponad 100 mln euro z czego tylko jeden był piłkarzem wyjściowego składu - Mancini, który przecież kosztował najmniej i od przeszło roku gra w innej drużynie (kasa wpłynęła za niego dopiero w 2020 roku). Reasumując Atalanta właściwie nie straciła nikogo z piłkarzy robiących furorę w sezonie 2019/2020, a jeszcze zarobiła stos siana. Nieźle. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawop napisał:

Jak nie straciła? A Castagne to Leicester?

Miałem na myśli to, że Atalanta nie straciła nikogo z podstawowej jedenastki, bo Castagne to 12-14 gracz pod względem liczby minut i występów w sezonie 2019/2020. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...