Skocz do zawartości

Transfery


Liber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że przyda się taki temat w tym dziale. Może on dotyczyć zarówno transferów związanych z piłką nożną jak i tych dotyczących innych sportów (jeśli takowe zainteresowanie się pojawi). Pisać można zarówno o plotkach transferowy jak i już dokonanych transakcjach najlepiej podając przy tym źródło tej informacji.

 

Dziś pojawiła się informacja o transferze Brazylijskiego napastnika Milanu - Alexandre Pato do PSG

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/lig ... tory.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł bys uzasadnic dlaczego sie nie zgadzasz z nominacjami Ilieva i lameya.

Inaczej zadam pytanie ile goli strzelił Iliev?

Ile asyst zaliczył Iliev?

Lameya w ostateczności można bronic tym żę gdyby nie jego gole w el. LM to wisła by dalej nie awansowała

 

Myslałem że Pietrasiak był w 11 Anty transferów a tu patrze szok uznali gościa za udany transfer. Nie ma sensu polecac takich rankingów bo są one nieobiektywne.

Myśle że przez pomyłke w najlepszych transferach znalazł sie Daniel LJUBOJA bo przecież wielu fachowców zarzuca mu, że nie biega,że nie umie grac głową, że mało goli strzela itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ljuboja nigdy nie był wybitnym strzelcem, jego zadaniem było bardziej dogrywanie piłek do drugiego napastnika, tak mi się wydaje. Natomiast w Legii gra najczęściej jako jedyny napastnik.

Co do Lameya, to bronić go nie można, nawet w ostateczności ;) Ale trzeba mu to oddać, tworzył z Jaliensem fajny "Duet Zniszczenia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Reprezentant Hiszpanii Jordi Alba, który zaczynał karierę w FC Barcelona, wraca do tego klubu po pięciu latach w Valencii. Kwota transferu to 14 milionów euro. 23-letni obrońca, który grał od początku do końca w pięciu meczach reprezentacji Hiszpanii na EURO, uzgodnił pięcioletni kontrakt z klubem z Camp Nou, w którym w przyszłym tygodniu pojawi się na testach medycznych.

Zwycięzca Ligi Europejskiej UEFA Atlético Madryt doszło do porozumienia z Chelsea Londyn w sprawie przedłużenia okresu wypożyczenia bramkarza Thibauta Courtois, który zostanie w stolicy Hiszpanii na następny sezon.

Bayern Monachium ustalił warunki pozyskania napastnika reprezentacji Chorwacji Mario Mandžukicia, który zdobył trzy bramki na UEFA EURO 2012 i ma podpisać z klubem czteroletni kontrakt. 26-latek ma przyjechać do Monachium w ciągu najbliższych kilku dni w celu przejścia testów medycznych i podpisania czteroletniego kontraktu, który zatrzyma go w bawarskim klubie do 30 czerwca 2016 roku.

Lokomotiw Moskwa Slavena Bilića pozyskał środkowego obrońcę reprezentacji Chorwacji Vedrana Ćorlukę z Tottenhamu Hotspur za kwotę 7 milionów euro. Defensor podpisał trzyletni kontrakt i ponownie będzie pracował z byłym selekcjonerem reprezentacji Chorwacji, który przed UEFA EURO 2012 ogłosił, że przejmuje rosyjski klub. 26-letni Ćorluka nie opuścił ani minuty podczas występów Chorwacji w Polsce i na Ukrainie, a jego zespół zajął trzecie miejsce w grupie C.

Trener Marcelo Bielsa niedawno zgodził się zostać w Athletiku Bilbao na kolejny sezon i kontynuuje wzmacnianie drużyny. Szkoleniowiec pozyskał napastnika Aritza Aduriza. Athletic zaprezentował Aduriza, a także 22-letniego Ismaela Lópeza, który pozyskany został przez klub na zasadzie wolnego transferu z Lugo, w czwartek. Drużyna Marcelo Bielsy rozpocznie rywalizację w Lidze Europejskiej UEFA w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej.

Arsenal Londyn wzmocnił swoją ofensywę podpisując długoterminową umowę z Olivierem Giroud. Wcześniej Kanonierzy zapewnili sobie usługi Lukasa Podolskiego, który pod koniec kwietnia podpisał umowę z londyńskim klubem, a teraz dołączy do nich inny uczestnik UEFA EURO 2012 - Giroud. 25-letni napastnik zakończył miniony sezon Ligue 1 jako król strzelców. W 36 występach dla Montpellier HSC zdobył 21 bramek.

Były zawodnik mistrza Niemiec Borusii Dortmund - Shinji Kagawa już na pewno wzmocni kadrę Manchesteru United. 22 czerwca Japończyk zaliczył testy medyczne. Zawodnik podpisał umowę z angielskim klubem na 4 lata.

Prawy obrońca piłkarskiej reprezentacji Czech Theodor Gebre Selassie odchodzi ze Slovana Liberec do Werderu Brema. Piłkarz po przejściu badań lekarskich ma podpisać czteroletni kontrakt - potwierdził menedżer zawodnika Viktor Kolar.

Borussia Dortmund i VfB Stuttgart porozumiały się w sprawie transferu Juliana Schiebera. Po przejściu testów medycznych 23-letni napastnik podpisze kontrakt do czerwca 2016 roku.

Po wypełnieniu kontraktu z Manchesterem United Tomasz Kuszczak podpisał we wtorek (19 czerwca) późnym wieczorem kontrakt z występującym w Championship Brighton & Hove Albion.

 

Źródła informacji: UEFA (http://pl.uefa.com) i Eurosport (http://www.eurosport.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ofensywa transferowa Paris Saint-Germain nie zwalnia. Po transferze Cavaniego i Digne, oficjalna strona paryskiego klubu potwierdziła dziś pozyskanie Marquinhosa z AS Romy. Środkowy obrońca związał się z klubem z Parc des Princes 5-letnim kontraktem i będzie zakładać trykot z numerem 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A Mesut Özil przechodzi z Realu Madrid do Arsenalu za 42 miliony funtów.

Czyli głupota, której wielu kibiców nie rozumie od pierwszych pogłosek. No, ale rynku transferowego nikt nie zrozumie. Bale przyszedł - ok, ale zaczyna jak głupi całując herb na koszulce Relau podczas prezentacji, a wcześniej Tottenhamu, Southampton. Ja tego gestu nie rozumiem poza Reprezentacją (choć i tam zdarzają się transfery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
@Project Alf

Jako specjalista od ligi włoskiej, jakie jest Twoje zdanie o Immobile? Jaki to jest typ zawodnika- bardziej Rossi czy Baggio? Wstyd się przyznać, ale nie kojarzę.

Paolo Rossi ma się rozumieć? Jeśli tak to Ciro Immobile nie jest podobny ani do Baggio, ani do Rossiego.

 

Immobile to typ napastnika, który nie ma jednej określonej cechy. On ma wszystkiego po trochu i to jest jego główna zaleta. Jednak żadna z tych jego cech nie jest jakoś wybitnie wyeksponowana. Poza strzelaniem bramek, nie słynie on właściwie z niczego charakterystycznego.

 

Immobile potrafi strzelać bramki głową, ale drugim Christianem Vierim pod tym względem nie jest.

 

Immobile nie ma dryblingu Roberto Baggio, ale nadrabia to mobilnością, pressingiem, dynamiką. Dobrze czuję w kontrze co udowodnił w tym sezonie w parze z Alessio Cercim.

 

Immobile nie ma takiej techniki uderzenia jak Del Piero, ale moc w nodze posiada. Kilka pięknych bramek zza szesnastki zdążył w tym sezonie ustrzelić. W ogóle to mnóstwo ładnych bramek w tym sezonie sieknął także odsyłam na YouTube.

 

Lisem pola karnego w typie Inzaghiego czy P. Rossiego nie jest.

 

Immobile nie jest piłkarzem typu Lewandowski, nie będzie tak dobrze grać tyłem do bramki. Wydaje się, że nie ma też takiej techniki jak Lewy. Nie jest królem pola karnego takim jak Lewy. To zupełnie inny typ napastnika. Ma inną charakterystykę, inną posturę. Jeśli miałbym znaleźć jakieś wspólne cechy to byłaby to siła i ta bramkostrzelność. Tak jak Lewy strzelał gole lewą, prawą nogą, głową.

 

Co może Immobile dać Borussii? Nie wiem jaki pomysł ma na Immobile i Ramosa Klopp dlatego wypiszę tylko to co do tej pory zaobserwowałem w grze Włocha:

a) odnajdywanie prostych rozwiązań. Minimalny margines gry pod publiczkę. Włoch to piłkarz genialny w swej prostocie. Ma proste kiwki, zwody, ale przeważnie bardzo skuteczne. Nie spekuluje, nie patyczkuje się jeśli ma możliwość strzału to strzela. Jego gra sama w sobie jest mało spektakularna. Choć zdarza mu się strzelać efektowne bramki, ale to już w następnym punkcie.

B) strzały z różnych pozycji. Ten punkt należy traktować dosłownie, bo Immobile w przeciwieństwie do Lewego potrafi zaskoczyć bramkarza z dalszej odległości. Nawet z tych bocznych sektorów umie przymierzyć i zaskoczyć. Nie boi się uderzyć z pierwszej piłki, z woleja.

c) dopadanie do bezpańskich piłek. Potrafi być inicjatorem kontrataków. Wyjść na pozycje, pójść na skrzydło, przepchnąć obrońcę, wyprzedzić obrońcę. Nie odpuszcza, zawsze idzie na przebój, do końca. Bardzo lubi długie piłki, nawet z pominięciem drugiej linii.

d) znakomicie układa mu się współpraca z piłkarzami pokroju Reusa, czyli szybkimi, technicznymi, kreatywnymi, ofensywnymi pomocnikami, skrzydłowymi. Immobile przerabiał to w Pescarze gdzie u jego boku biegał Insigne oraz w Torino, gdzie robił furorę z Cercim. Jego przygoda w Genoi była mniej udana, myślę, że właśnie dlatego, że w drużynie z Ligurii brakowało tego typu piłkarzy.

e) Gra naprawdę nieźle w destrukcji jak na napastnika. Kilka razy w trakcie meczu zdarza mu się wspomóc pomocników i obrońców. W derbach Turynu tak oto urządził Carlosa Teveza:

tevez9.jpg

 

Na tym koniec pozytywów...

 

...teraz negatywy. Jest ich sporo więc wyodrębnię tylko dwa:

- często łapany w pułapki ofsajdowe

- spaczony charakter. Chłopak kojarzony jest z Turynem, ale pochodzi z Neapolu i zachowuje się czasem jak taki typowy chłopak z prowincji. Pod tym względem Ciro jest kompletnym przeciwieństwem Lewego. Zadziera nosa, wywyższa się, rżnie gwiazdorka.

 

 

W ostatnich latach świeżoupieczeni królowie strzelców Serie A, czyli Ibrahimovic i Cavani lądowali w innych ligach. Cavani kosztował ponad 60 milionów euro. Skąd więc taka ogromna dysproporcja w stosunku do Immobile, który ma kosztować tylko 20 mln? No właśnie. W umiejętnościach... i z tego też powodu Juventus, a dokładniej trener Juventusu nie chce Immobile u siebie. Media typu Onet rozpisują się, że "Immobile wybrał sobie klub", że "Immobile wykluczył grę w Juventusie" itp. No chyba w to nie wierzycie? Jeśli Juventus zechciałby widzieć w swoim składzie Immobile to Immobile już dawno grałby w Juventusie. Immobile w całej tej sadze transferowej ma tak naprawdę mało do gadania. Głównym decydentem jest Juventus i tylko dzięki dobrej woli tego klubu Immobile stanie się piłkarzem Borussii.

 

Dlaczego Conte nie chce Immobile? Bo po prostu ten typ napastnika mu nie pasuje. Pracował już z Immobile w Sienie i po pół roku chłopak musiał się już pakować. Po objęciu Juventusu Conte miał wiele okazji dać szanse Immobile, ale jej nie dał. Nawet teraz kiedy chłopak został królem strzelców szansy nie otrzyma, bo nie stanowi żadnej alternatywy dla Llorente i Teveza, bo po prostu jest innym typem napastnika. Nie pasującym do taktyki Juve. Chłopak ma za to żal, w wywiadach powiedział trochę słów za dużo. Trudno. Takie życie.

 

Sprzedaż Immobile do Niemiec Juventusowi pasuje, bo dzięki temu Immobile nie wzmocni ligowego rywala. Chociażby Napoli, które swego czasu przymierzało Immobile do siebie.

 

Dlaczego Juventusowi tak się spieszy ze sprzedażą? Bo w Juventusie wprowadzono model niemiecki. Klub sam na siebie zarabia, sam spłaca swoje stare pożyczki, a nowych pożyczek nie zaciąga. Plan jest taki żeby za rok, za dwa lata Juventus wyszedł na zero. W związku z brakiem awansu do fazy pucharowej LM Juventus nie zarobił w europejskich pucharach tyle ile chciał i teraz musi kogoś sprzedać żeby zarobić na transfery.

 

Z powodu umiejętności jego cena jest taka, a nie inna. Umówmy się Immobile jest bardziej rzemieślnikiem wśród napastników aniżeli artystą. Jeśli popatrzymy na tabelę najlepszych strzelców Serie A zobaczymy na jej szczycie Immobile i Toniego, ale kto oglądał Serie A to obiektywnie jest w stanie stwierdzić, że lepsi od nich byli Tevez i Rossi. Argentyńczyk to prawdopodobnie MVP całego sezonu Serie A, a Rossi przez kilka miesięcy leczył kontuzję, ale dopóki był zdrowy to on ze sporą przewagą przewodził klasyfikacji strzelców.

 

>>> Sorry za chaotyczną analizę <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za tak wnikliwą i absolutnie nie chaotyczną analizę. Ciekawy jestem jak sprawdzi się w zupełnie innej lidze niemieckiej. Wracając do Juve nie uważasz, że z tą parą napastników ten klub nie osiągnie sukcesów w Europie? Ciekawy jestem jak oceniasz szanse na transfery Pogby i Vidala? Według mnie gdyby do tego doszło, byłoby to kolosalne osłabienie Juve.

Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak sprawdzi się w zupełnie innej lidze niemieckiej.

Ma optymalny wiek, trener Klopp go chce, a to też ważne, że sprowadza się piłkarza dla trenera, a nie wbrew trenerowi jak bywa to w niektórych klubach.

 

Transfer do Borussii to niewątpliwie nie lada sprawdzian. Historia transferów włoskich piłkarzy do Niemiec pokazuje, że karierę w Bundeslidze robili tylko ci, którzy:

a) mieli już pewną renomę we Włoszech, wyrobioną markę

B) byli w optymalnym wieku (ani nie zbyt młodzi, ani zbyt starzy)

 

Według anglojęzycznej Wikipedii w Niemczech grało dotychczas 10-12 włoskich stranierich. Wytransferowanych z Włoch było zaledwie 8-9...

 

...także nie dużo. Ilu zrobiło karierę?

 

Luca Toni był królem strzelców Bundesligi w sezonie 2007/2008, a z Bayernem Monachium na krajowym podwórku wygrał wszystko co było do wygrania: Bundesligę, Puchar i Superpuchar Niemiec.

 

Andrea Barzagli zagrał we wszystkich 34 meczach VFL Wolfsburg w historycznym dla tego klubu sezonie w którym to sięgnął po mistrzostwo Niemiec.

 

Ruggiero Rizzitelli tak jak Luca Toni święcił w Niemczech wszystkie możliwe triumfy: Mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Niemiec. Gorzej przedstawiały się jego statystyki strzeleckie. W 45 meczach ogółem strzelił 11 goli. Z tym, że warto zaznaczyć, że on nigdy zbyt wielu bramek nie strzelał. 20 goli w sezonie to jego max.

 

Massimo Oddo zapisał też niezły epizod w Bayernie. 27 meczów w sezonie. Tyle tylko, że bez sukcesów.

 

Cristian Molinaro miał świetny początek (polecam looknąć na mecz Stuttgart 1:1 Barcelona w 1/8 LM, gdzie bardzo fajnie powstrzymywał samego Messiego), ale im dalej w las tym było gorzej.

 

Wracając do Juve nie uważasz, że z tą parą napastników ten klub nie osiągnie sukcesów w Europie?

Problemem Juve w Europie nie są napastnicy tylko system gry.

 

Taktyka 3-5-2 fenomenalnie sprawdza się na swoim podwórku, ale w Europie ma już swoje wady. Nie zrozumcie mnie źle to nie jest tak, że krytykuję 3-5-2, pod kątem braku awansu Juventusu do fazy pucharowej LM. To nie tak. Przecież Juve na tej taktyce zdołał rok wcześniej dojechać do ćwierćfinału LM, a rok później do półfinału LE. Tyle tylko, że taktyka ta bardzo ogranicza grę skrzydłami, a jak wiemy nowoczesny futbol opiera się na grze skrzydłowymi. Kim są ci skrzydłowi? W najlepszych klubach świata są to wirtuozi robiący różnice, mam tutaj na myśli Bayern, Real itp. Na dodatek ci wirtuozi mają mniejsze zużycie energii gdyż mają wsparcie w postaci bocznych obrońców. Wahadłowi w Juventusie tego wsparcia już nie mają (bo w istocie sami są skrajnymi obrońcami) i na dodatek ich moc w ofensywie jest bardzo ograniczona, gdyż po prawej stronie biega Lichtsteiner - świetny prawy obrońca, który jednak najlepiej czuje się w czteroosobowym bloku obronnym, oraz Asamoah - defensywny pomocnik - piłkarz roku w Ghanie (drugi rok z rzędu), który tak samo jak Szwajcar został przekwalifikowany na tę pozycję. Wahadłowi w tej taktyce muszą mieć końskie zdrowie i niestety czasami brakuje im świeżości. Najczęściej pod koniec sezonu kiedy mają już w nogach kilkadziesiąt meczów z rzędów. Czemu z rzędu? Po zmiennicy zawodzą. Asamoah i Lichtsteiner spisują się naprawdę świetnie, tyle tylko, że w ofensywie nie mogą dać Juventusowi tego co dają Robben czy Ribery Bayernowi.

 

Napastników Juventus ma według mnie świetnych. Llorente strzela najwięcej bramek głową w całej Europie. Tevez haruje za dwóch. Problemem jest to, że nie ma kto ich obsłużyć. Nie mają wsparcia w przodzie. Llorente strzela mnóstwo bramek głową, a strzelałby jeszcze więcej gdyby Juventus miał choćby jednego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, który potrafiłby posłać dokładną centrę na bujną czuprynę Baska. Tevez zamiast na bieganiu skupiłby się wtedy na atakowaniu. Bo jak na razie Tevez musi przejmować rolę skrzydłowego zamiast koncentrować się na strzelaniu bramek - coś jak Lewandowski w reprezentacji.

 

Ktoś powie dlaczego więc Conte nie gra skrzydłowymi z prawdziwego zdarzenia? Odpowiedź jest prosta: bo tacy kosztują wielkie pieniądze. Conte wychodzi z założenia, że skoro ma grać półśrodkami na skrzydłach woli dostosować taktykę do tego co ma.

 

W następnym sezonie Juventus ma podobno zmienić taktykę na 4:3:3. Mówi się o transferze Alexisa Sancheza, czy to wypali? Nie mam pojęcia, za wcześnie to oceniać, bo jeszcze nawet okienko nie zostało otwarte. Opieram się tylko na spekulacjach mediów.

 

Ciekawy jestem jak oceniasz szanse na transfery Pogby i Vidala? Według mnie gdyby do tego doszło, byłoby to kolosalne osłabienie Juve.

Na pewno. Zwłaszcza brak Vidala mógłby okazać się opłakany w skutki, bo to w mojej opinii najlepszy piłkarz Serie A w sezonach 2011/2012 i 2012/2013 oraz najrówniej grający gracz Juventusu w erze Conte.

 

Sprzedaż tego gracza według mnie jest całkowicie nieopłacalny.

 

Pogba? Spektakularnym transferem czuć na kilometr. Przesłanek ku temu jest wiele:

- rynek transferowy jest zepsuty. Przereklamowani piłkarze kosztują po 50 milionów euro

- chcą go najwięksi i najbogatsi: Real Madryt, Paris Saint-Germain, Manchester City, Chelsea, Barcelona a nawet Bayern. A jak wiemy taki PSG uwielbia przepłacać czego najlepszym przykładem transfer Luiza, Pastore czy Marquiniosa

- media na jego punkcie oszalały. Pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach kupujesz nie tylko piłkarza, ale też prawa do jego wizerunku

- jako młodzieżowiec osiągnął tak wiele. Jest mistrzem świata do lat 20 i najlepszym piłkarzem tego turnieju. Dziennikarze wszystkich największych redakcji sportowych w Europie nadali mu tytuł Golden Boya z ramienia Tuttosport

- Pogba jest czołowym piłkarzem Serie A. Dwukrotnym mistrzem Włoch, dwukrotnym zdobywcą Superpucharu Italii. Pobija z Juventusem historyczne rekordy na poziomie ligi włoskiej. Grał w LM, grał w LE. Teraz stanowi o sile dorosłej reprezentacji Francji. Wyróżnia się na wielu frontach

- Pogba jest z rocznika 1993. Także to nie jest limit jego umiejętności, on może się jeszcze bardziej rozwinąć. Jego potencjał wydaje się być ogromny. Załączam ciekawostkę:

Transfermarkt.de wycenia 21-letniego Paula Pogbę na 45 milionów euro. Gareth Bale i Cristiano Ronaldo będąc w tym samym wieku co Francuz byli wyceniani przez ten sam portal na 25 milionów euro.   

- Pogba w wieku 21 lat ma niesamowite statystyki w destrukcji, strzela kapitalne bramki. Gra pod publiczkę (próbuje zagrań w stylu Zizou - obejrzyjcie kompilacje), widać go w liczbach (asysty, bramki). Był wybierany do jedenastki sezonu, jedenastki rundy wg whoscored, L'equipe itp.

n8crKDn.png

- reprezentant Francji gra bardzo dojrzale, zdyscyplinowanie pod względem taktycznym. Odnajduje się w różnych systemach taktycznych. Może grać box-to-box, defensywnego pomocnika, a nawet ofensywnego. Gorzej wychodzi mu rola registy

- jest silny, świetny technicznie, ma drybling, szybkość, znakomite warunki fizyczne i wbrew powszechnej opinii nie jest i raczej nie zapowiada się żeby został drugim Balotellim:

pogba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz zaimponowałeś mi swoją wiedzą, jestem pod wrażeniem. Z jednym jednak nie zgodzę się z Tobą- uważam, że zarówno Tevez jak i Llorente to nie są napastnicy, dzięki którym wygrywa się najważniejsze mecze w Lidze Mistrzów- zauważ, że w tych rozgrywkach osiągnięcia Teveza są mizerne, poza tym jego charakter...

Dużo mówi się też o odejściu Benatii, według Ciebie to zawodnik mogący wzmocnić najlepsze kluby europejskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem pod wrażeniem.Zaglądam w ten temat i czytam o tym,co jako fan Juve wiem od dawna. Impotencja Juve w Europie wynika z niedoświadczenia trenera na tym polu.Conte jest świetny na własnym boisku ale w Europie jego 3-5-2 nie daje rady bo na skrzydłach przeciwnik ma przewagę 2:1. Środkowi pomocnicy b2b muszą pomagać wahadłowym przez co w centrum boiska też jest dziura a wszystkie topowe drużyny w Europie mają tam trzech graczy , bo grają 4-2-3-1. Dodatkowo środkowy napastnik przeszkadza w rozegraniu piłki przez Pirlo.

 

Co do transferów.Za żadne pieniądze nie sprzedałbym Vidala.Obok Yaya Toure jest to najlepszy środkowy pomocnik świata. Strzela,broni , asystuje. Człowiek orkiestra. Walczy na boisku za trzech,nigdy nie odstawia nogi. Ma znakomitą technikę , jeszcze lepszy odbiòr piłki oraz łatwość zdobywania goli i odnajdywania się w polu karnym. Conte powiedział kiedyś ,że jak ma iść na wojnę to pierwszego zabiera Vidala i póki on jest trenerem nie ma mowy o sprzedaoniu Chilijczyka. Vidal to symbol odrodzonego Juve i największe serce klubu. Kiedy grali z Bayernem tylko on grał na poziomie ekipy z Bawarii.

 

Z Pogbą może być różnie ( Raiola ! ) . Jest młodszy i bardziej medialny od Vidala ale takiej pracy jaką wykonuje Chilijczyk Pogba nie da rady zrobić.

 

Immobile zostaje sprzedany bo chyba mu nie po drodze z Conte ( wspólny pobyt w Sienie ) a poza tym pochodzi z okolic Neapolu i zwyczajnie nie chce grać w Juve.

 

Z transferów do klubu, warunki kontraktu ustalone już mają Sanchez,Morata i Nani. Dwaj pierwsi pozostaje dogadać się z klubami.Trzeciego nie chce Conte mimo, że wszystko dogadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...