Jump to content
Sign in to follow this  
daniel_cyfra

DVB-T Spytkowice k. Zatora

Recommended Posts

Powinienes odbierac bo mieszkasz blizej nadajnika z Wisly ,chyba ze sa problemy z terenem na którym mieszkasz .Mieszkam dalej od Ciebie i nie mam problemu z odbiorem DVB-T :smile:

A w którą strone dalej mieszkasz jeśli można wiedzieć? Ja mieszkam jak się jedzie w stronę przeprawy promowej na Wiśle. Masz jakąś specjalną antene czy zwykłą siatkową?? Odbierasz wyszystkie kanały z tych trzech multipleków? Chyba wisła nadaje już wszystko, jeśli mam złe wiadomości to proszę o poprawkę. :smile:

Podlaczona mam stara siatke ale jest w niej zolta kostka zamiast plytki ,ale takze odbiera na plytce montowalem u syna tez siatke .Mieszkam za Kwaczala jadac do Krakowa.odbieram wszyskie pr. tez juz MUX-1 ESKA iPOLO TV reszta obrazy kontrolne . Nawet odbiera bez zasilacz na golym drucie 12cm odizolowany sam drut miedziany polorzony w poziomie ,ale to juz inny temat .Pytales kogos z sasiadow czy tez maja podobny problem.

Generalnie jeszcze nie próbowałem nic łapać. Wiem, że z Krakowa mogę odbierać tylko jeden MUX w którym są tylko komercyje kanały. Słyszałem o tym że z Wisły są już wszystkie kanały więc skoro u Ciebie jest z Wisły sygnał to zajmę się tym od storony praktycznej i może coś z tego wyjdzie. Zobaczymy. Dzęki za info. pozdrawiam

A w którą strone dalej mieszkasz jeśli można wiedzieć? Ja mieszkam jak się jedzie w stronę przeprawy promowej na Wiśle. Masz jakąś specjalną antene czy zwykłą siatkową?? Odbierasz wyszystkie kanały z tych trzech multipleków? Chyba wisła nadaje już wszystko, jeśli mam złe wiadomości to proszę o poprawkę. :smile:

Wisła nie nadaje wszystkiego. Nadają tylko MUX1 i MUX2. Nie nadają MUX3, więc nie oglądniesz TVP INFO Kraków, TVP Kultura, TVP Historia oraz TVP Polonia.