Skocz do zawartości

Mój ulubiony film to...


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie pojawił sie temat :) Coś długo go nie było... :)

 

Mam jedno pytanie

 

Znacie jeszcze jakieś filmy Juliusza Machulskiego ? Oprócz Vinci , Killera , Pieniądze to nie wszystko , Vabank....

 

Jego filmy są po prostu świetne... Juliusz Machulski najlepszy polski reżyser...

 

Macie coś na oku ?

 

 

google nie boli....

 

 

 

scenariusz:

 

2005: Solidarność, Solidarność...

2004: Vinci

2002: Superprodukcja

1999: Kiler-ów 2-óch

1998: Matki, żony i kochanki II

1995: Matki, żony i kochanki

1995: Girl Guide

1992: Szwadron

1991: V. I. P.

1988: Déja vu

1987: Kingsajz

1985: Vabank II czyli Riposta

1984: Seksmisja

1981: Vabank

1979: Sytuacje rodzinne: Bezpośrednie połączenie

1978: Zrób to sam

 

reżyser:

 

2005: Solidarność, Solidarność...

2004: Vinci

2002: Superprodukcja

2001: Pieniądze to nie wszystko

1999: Kiler-ów 2-óch

1998: Matki, żony i kochanki II

1997: Kiler

1995: Matki, żony i kochanki

1995: Girl Guide

1992: Szwadron

1991: V. I. P.

1988: Déja vu

1987: Kingsajz

1985: Vabank II czyli Riposta

1984: Seksmisja

1981: Vabank

1979: Sytuacje rodzinne: Bezpośrednie połączenie

1978: Zrób to sam

1977: Wolna sobota

1976: Paralaksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google nie boli....

 

Boli boli... Nie moge sie na tą witryne dostać od jakiegoś czasu...

dziękuje uprzejmie...

 

Skoro hmmm to sie bedzie tyczyc muzyki... ktoś wie jaki tytuł piosenki nosi piosenka grana na koncu gdy pojawiaja sie przy koncowych literach... z filmu Vinci...

zaczynając sie słowami "Życie to ja..."

 

Ktos zna wykonawce i tytuł ?

 

Od tego jest forum by sie dowiadywac róznych rzeczy co nie ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
Mała Moskwa - to nasze Przeminęło z wiatrem. Film wart obejrzenia, wart wylewania łez i poddawania się nastrojowi. Są emocje i jest historia. Melodramat, do którego zawszę będzie się powracać. To zupełnie inny Polski film. Taki, jaki jeszcze nie znamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Lubię wszystke filmy o agencie 007,w których grał Roger Moore,wszystkie z seri Naga broń,polskie komedie: Kogel mogel,wyjście awaryjne,Kiler,Chłopaki nie płaczą,Och Karol,Poranek kojota,Seksmisja,Fuks,Sami Swoi itd,Vinci,byl taki film o facecie gosposi.Inne np seria American Pie,Rambo,Służba nie drużba,Szalony zięć,Rocky i wiele innych

 

Ogromne wrażenie zrobił na mnie film Pearl Harbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Moje ulubione filmy: Dracula, Powrót do przyszłości (seria), Nowe przygody Pippi Pończoszanki, Ślubne wojny, Przypadkowa narzeczona, Awantura o Basię (1959 i 1995), Niespotykanie spokojny człowiek, Auta, Ogniem i mieczem, Quo Vadis, W pustyni i w puszczy (1974 i 2000), Tylko dla orłów, Orły Temidy, Egzorcyzmy Emily Rose, Klan urwisów, Blues Brothers, Zwierzak, Babe - świnka z klasą, Babe - świnka w mieście, Świąteczna przygoda, Miś, Rozmowy kontrolowane, Ryś, Tato, Fuks, Tak, tak; Faustyna, Szatan z siódmej klasy (obie wersje), Wszystko będzie dobrze, Sami swoi, Nie ma mocnych, Kochaj albo rzuć, Jak rozpętałem II wojnę światową, Janosik, Dziewczyna z Jersey, Operacja Słoń, Operacja Samum, Dziewczyna z komputera, Na psa urok, Magiczny duet, High School Musical (seria), Czarodzieje z Waverly Place, To ja złodziej, Zoom - akademia superbohaterów, Potop, Pan Wołodyjowski, Krzyżacy, Nad Niemnem, Amatorzy sportu, I kto to mówi (seria), Nie wierzcie bliźniaczkom (seria), Anna i król, Jackie Chan - pierwsze uderzenie, Telemaniak, Bruce Wszechmogący, Evan Wszechmogący, Maska, Ace Ventura: Psi detektyw, Ace Ventura: Zew natury, Matylda, Dwaj bracia, Jan Paweł II, Wirus, Młode wilki, Młode wilki 1/2, Młode wilki 2, Chłopaki nie płaczą, Żądło, Amerykańska opowieść, Amerykańska opowieść: Fievel rusza na zachód, Rocky i Łoś Superktoś, E. T., W dół kolorowym wzgórzem, Doskonałe popołudnie, Statyści, Balto (seria), Ptaszek w klatce, Ptaszek na uwięzi, Next, Karate po polsku, Piętnastolatka w ciąży, Za młody na ojca, To nie jest kolejna komedia dla [beep]ów, Komedia romantyczna, Wielkie kino, Dziewczyny z kalendarza, Streetrejserzy, Xtro (seria), seria Winnetou, Nic do stracenia, But Manitou, Czego pragną kobiety, Jak kochają czarownice, Duma i uprzedzenie, Tylko mnie kochaj, Nigdy w życiu, Ja wam pokażę!, seria Gwiezdne wojny, Kevin sam w domu, Kevin sam w Nowym Jorku, Sam w domu po raz trzeci, Kevin sam w domu po raz czwarty, Zakazane piosenki, Przygoda na Mariensztacie, Znachor, Hubal, [beep]ie wojsko, Pożyczalscy, Wasabi: Hubert zawodowiec, Karol - człowiek który został Papieżem, Karol - Papież który pozostał człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione filmy to: Toy Story (seria), W Pustyni i w Puszczy (1974), Blues Brothers, Blues Brothers 2000, Kochany Urwis, Miś, Ryś, Tato, Sami Swoi, Step Up (wszystkie części), Krzyżacy, Telemaniak, Bruce wszechmogący, Maska, Dziedzic Maski, Młode Wilki, Młode Wilki 1/2, Poranek Kojota, E.T, Statyści, Katyń, Och Karol, Och Karol 2, Kogel Mogel, Galimatias, czyli Kogel Mogel 2, Rób swoje, ryzyko jest twoje, Leon Zawodowiec, Harry Potter (wszystkie części), Shrek (wszystkie części), Vabank, Vabank 2, czyli Riposta, Seksmisja, Kingsajz, Kiler, Kilerów 2-óch, Rewers, Epoka Lodowcowa (wszystkie części), 300 mil do Nieba, Avatar, Titanic, Terminator, Terminator 2, Zmierzch, Saga Zmierzch: księżyc w Nowiu, Saga Zmierzch: Zaćmienie, Ostatni władca Wiatru, Sexipistols, Taxi (wszystkie części), Karol, człowiek który został papieżem, Karol, papież który pozostał człowiekiem, Ostatni Legion, Nazywam się Khan, Roboty, Garfleid, Garfleid 2, Superhero, Naga Broń (wszystkie części), Straszny film (seria), Ciacho, Pogoda na Jutro, Ucieczka do Zwycięstwa, Ciacho, Vinci, Superprodukcja i Świnki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami Swoi

Killer

Killerów 2-ch

Tato

Titanic

Kevin Sam w Domu

Kevin Sam w Nowym Yorku

Oszukać Przeznaczenie 1,2,3,4,5

Szatan z siódmej klasy

Operacja Słoń

Garfleid 1,2

Terminator 1,2,3

Terminator Ocalenie

Janosik

Węze w Samolocie

Mrówki w Samolocie

Paranormal Activity 1,2

Psy 1,2

Shrek 1,2,3,

Pada Shrek

Witaj, świety Mikołaju

Jaś Fasola na wakacjach

Jaś Fasola nadciąga totalny kataklizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

300

9 kompania

Apollo 13

Armageddon

Braterstwo wilków

Braveheart - Waleczne Serce

Chłopaki nie płaczą

Dzień Niepodległości

Dzień świra

Elitarni

Elitarni - Ostatnie starcie

Gladiator

Iluzjonista

Iron Man

Jak rozpętałem drugą wojnę światową

Jak zostać królem

La Bamba

Ostatni Mohikanin

Ostatni Samuraj

Pearl Harbor

Rob Roy

Robin Hood: Książę złodziei

Skazani na Shawshank

Szeregowiec Ryan

Titanic

Troja

Tytani

Wróg u bram

Yip Man

Yip Man 2

Zielona mila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale by się tych polskich filmów uzbierało. Wybiorę kilkadziesiąt z mojej kolekcji:

 

0_1_0

Autoportret z kochanką

Amok

Ajlawju

Billboard

Braciszek

Boisko bezdomnych

Biała sukienka

Chłopaki nie płaczą

Cudownie ocalony

Cudze szczęście

Chaos

Czeka na nas świat

Czas surferów

Czy jest tu panna na wydaniu?

Córy szczęścia

Ciemna strona wenus

Cześć, Tereska

Cisza (2001)

Ciało

Dzień świra

Dług

Diabelska edukacja

Dotknij mnie

Darmozjad polski

Egoiści

E=MC2

Edi

Fuks

Farba

Gulczas, a jak myślisz?

Gry uliczne

Galimatias, czyli Kogel-mogel ll

Głośniej od bomb

Girl Guide

Hania (2007)

Haker

Jutro idziemy do kina

Jak to się robi z dziewczynami

Jeszcze raz

Job, czyli ostatnia szara komórka

Jak się pozbyć czarnego kota

Jutro Meksyk

Jest mi lekko

Kanał

Kroll

Kryminalni: Misja śląska

Killer

Komedia małżeńska

Komornik

Kobieta w kapeluszu

Kariera Nikosia Dyzmy

Korowód

Kto nigdy nie żył...

Krugerandy

Krótki film o miłości

Krótki film o zabijaniu

Kochankowie mojej mamy

Kawalerskie życie na obczyźnie

Krajobraz po bitwie

Krzysztof

Karate po polsku

Kingsajz

Lawstorant

Lejdis

Lekcje Pana Kuki

Łuk Erosa

Łowca. Ostatnie starcie

Między ustami a brzegiem pucharu

Masz na imię Justine

Młode wilki

Moja Angelika

Musisz żyć

 

Jest ich mnóstwo, ale nie rozpisuję się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest nowy film. Ale chętnie bym go obejrzał jeszcze raz. Polecam.

Tożsamość Bourne'a (ang. The Bourne Identity). Trzygodzinny film sensacyjny nakręcony w 1988 roku dla telewizji, wyreżyserowany przez Rogera Younga według scenariusza Carola Sobieskiego na podstawie powieści Roberta Ludluma o tym samym tytule, wydanej w 1980 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...