Jump to content
_MICHAL_

CANAL+ analogowy

Recommended Posts

Kiedyś był jeden cana+ i aż chciało się oglądać, teraz za dużo porobili i nie ma co oglądać no oki coś się znajdzie, kiedyś dobre filmy, sensacje, akcje itp można było oglądać rano, w południe, teraz tylko po g.20,00 lub późno mocno, wolałem grafikę do 2008, teraz to bez nadzieja...

Masz rację kolego, bo Teraz Na kanałach Canal+ dużą część filmów powtarzają ileś razy... Jaki z tego morał? Że Canal+ poszedł w ilość, a nie w jakość

Pozdrawiam

Ma może ktoś na kasetach nagrany z lat 90tych magazyn Sport+? Sporo szukałem w internecie, ale nie ma żadnego chociażby urywku, oprócz migawek z historii Canal+. Jeśli ktoś z Panów miały proszę w wrzucenie :) Miło byłoby przypomnieć sobie ten magazyn z lat 1995-1999 :)

Masz rację kolego, bo Teraz Na kanałach Canal+ dużą część filmów powtarzają ileś razy... Jaki z tego morał? Że Canal+ poszedł w ilość, a nie w jakość

Pozdrawiam

Sam sobie przeczysz. Skoro powtarzają filmy, to znaczy, że mają ich mało, czyli w ilość nikt nie poszedł. Poza tym filmów jest tyle, ile posiadanych praw. Teraz prawa się rozkładają pomiędzy kilka kanałów filmowych, głównie na HBO.

Sam sobie przeczysz. Skoro powtarzają filmy, to znaczy, że mają ich mało, czyli w ilość nikt nie poszedł.

Mi chodzi o to, że poszli na ilość kanałów. Gdyby mieli mniej tych kanałów, wtedy spokojnie mozna by zmniejszyć ilość kanałów i iść na jakość. A tak powtórka jakiegoś filmu ileś razy...

No to oglądaj jeden kanał, a nie kilka. Pamiętaj, że +Family tak naprawdę przeznaczone są dla abonentów uboższych pakietów, oni też na coś zasługują, a że w premium oferowane są wszystkie Canal+ razem, to rozwiązanie jest jedno. Zobaczyć, że na świecie jest coś więcej niż telewizor.

No własnie ja dlatego też zrezygnowałem z kanałów C+. Z resztą rzadko kiedy oglądam telewizję, bo wolę iść na piwo z kolegami :D

Nie rozumiem za bardzo pytania, odpalić w sensie uruchomić na komputerze czy odpalić w nim obraz ?

I jedno i drugie

Bo jak odpale MoreTV to mi freeze'uje komputer, albo wywala jakiś błąd mimo tego że jest na komputerze stacjonarnym zainstalowany XP i karta z BT878

Może masz za mocny sprzęt dla MoreTV. Ja stacjonarki nie mam od czerwca ubiegłego roku, ale miałem podobnie i musiałem zmniejszać pamieć RAM. Dobrze mi śmigał na konfiguracji:

Procesor AMD Athlon XP 1700+ (1474 MHz)

Pamieć RAM 512 MB (2x128 MB + 256 MB) , przy 896 RAM miał już przycinki

Karta graficzna GeForce 2 MX400 bez TV OUT 1998 roku

Karta dźwiękowa Sound Blaster (bardzo stary model, kupiona w 1998 roku

Karta telewizyjna Pinacle WDM PC TV tylko nie pamiętam modelu, potem postaram się ją poszukać i podać model bo ją zostawiłem jak sprzedawałem komputer.

Moje parametry:

Procesor AMD Athlon XP 2000+

RAM 1024MB (2x512MB chyba)

Karta graficzna GeForce MX440

Kartę dźwiękową szlag trafił

Karta telewizyjna PixelView PlayTV Pro bodajże

A na jakim systemie uruchamiałeś?

Jak masz ramy 2 x 512 MB to spróbuj wyciągnąć jedną kostkę i wtedy odpalić czy ruszy. Ja uruchamiałem na Windowsie XP Professional SP 2.

Na XP mi działał, ale nie pamiętam czy od razu czy musiałem zmieniać zmieniać we właściwościach "uruchom w trybie zgodności Windows 98" czy jakoś tak.

Do dzis mam dekoder i kluczyk... Pamietam książeczke do opłat, ok. 40 zł za Canal+.

Ja mialem Canal+ połączony z tunerem UniSat 1500 i telewizor Otake.

Ja pamiętam, jak w kablówce było zakodowane. Był obraz czarno biały zamazany i głos zniekształcony wraz z obrazem.

Kodowanie Syster. Jak ktoś ma kartę do TV analogowej w PC to może pobawić się i samemu zakodować programami Borg TV i Wilma głos i obraz. :] Proces odwrotny do dekodowania. ;)

Ja pamiętam, jak w kablówce było zakodowane. Był obraz czarno biały zamazany i głos zniekształcony wraz z obrazem.

Miałem dwie płytki scalone własnej roboty i obraz i głos jak ta lala - bez płacenia.