Jump to content

SAT Kurier wraca na Facebook'a


Recommended Posts

Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy na Facebook'a. Zaczynamy od zera, ponieważ stare konto przepadło (wszystkich, którzy kliknęli starą stronę mogę tylko przeprosić :oops: ).

Jeśli jesteście zainteresowani: http://www.facebook.com/satkuriertv

Kontem obecnie opiekuje się Anita Dąbek

Pomysły/komentarze można zgłaszać w temacie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Zauwazylem ze wasz funpejcz likeuja osoby ktorych imie i nazwisko wskazuje ze nie pochodza z naszego pieknego kraju. Oczywiscie nie jestem az tak niemily aby oskarzac was o kupowanie funow :) Mysle ze ktos buduje sobie ferme funow i dlatego likeuje sobie rozne funpejcze aby ferma byla bardziej autentyczna.

 

I w tym miejscu stawiam moje pytanie. Czy brak reakcji w takiej sytuacji nie prowadzi do tego ze niegodziwi ludzie na fejzbuku buduja cmentarze martwych dusz, a wasz brak reakcji, daje im wolna reke do tego nicnego i jakze nieetycznego procederu?

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc nie wiem OCB, bo ja się na Facebooku nie znam, zgłoszę do administracji naszego fan page'a, żeby rzucili na to okiem, czy faktycznie dzieje się tam coś dziwnego. W każdym razie jakiegoś nagłego skoku fanów nie zauważyłem... Na pewno sami nic nie kupujemy, bo (bez urazy dla fanów FB) szkoda na takie bzdety kasy. Natomiast nie do końca wiem jakby to miało działać w drugą stronę, tj. po co ktoś, kto nas faktycznie nie zna/nie lubi ma nas lajkować, ale ja tam się nie znam :P

Link to post
Share on other sites

Oczywisci moj post nalezy traktowac z przymruzeniem oka. Ale zjawisko ferm istnieje i dlatego chce zwrocic uwage aby nie uwiaryganiac falszywych kont.. Czechow i slowian nie podejrzewam, jednak zauwazylem 2 podejrzanych uzytkownikow.

 

Uzytkownik [rence.reyes.39] ma wielka liczbe zalikowanych funpejczow. Wsrod nich istny groch z fasola. Funpejcze wybrane bez skladu i ladu.

 

Uzywkowniczka [julie.ompoc] (o bardzo slowianskich cechach twarzy :)

zalikeowala 1899 funpejczow z calego swiata, w najrozniejszych jezykach. Prawdziwa poliglotka. Pewnie takich userow bedzie wiecej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...