Skocz do zawartości

TVN PLAYER nie dla wszystkich...


arturrro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze użytkownicy BZZB byli ru***ni,podstawowe opcje w nich nie chodzą (jak zdalne nagrywanie) a [beep] jak soft TURBO dają za darmo "szczęśliwcom" którym udało się dostać CLRA (choć nie płacili za soft TURBO)

Dekodery BZZB są po prostu słabsze technicznie (głownie procesor i pamięć), soft Turbo na nich nie pójdzie i to jest powód tego, że ich użytkownicy go nie otrzymali, a nie jakieś spiskowe teorie.

Od przedstawicieli słyszałem dziś że to opłata 99 zł,ale czemu mam w ogóle płacić jak dziś dużo osób dostała go za "FREE " ?

Bo dopłacając dostajesz coś więcej niż ładne menu - 320 Gb na dysku na własne nagrania zamiast 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enka ma to gdzieś. Główna funkcjonalność dekodera została udostępniona wszystkim - czyli oglądanie telewizji a wszystko inne to tylko dodatki.

Ja mam turbo za które płaciłem i wkurza mnie to że znowu jestem betatesterem. Nie udało mi się obejrzeć jeszcze żadnego pełnego odcinka serialu na tvnplayerze - żeby mi się nbox nie zawiesił. Ja rozumiem, Ci którzy dostali to za darmo nie powinni narzekać, ale ja za to płaciłem i nie działa. Testowali od maja i nie widzieli że dłuższe oglądanie tvnplayera wywala boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nka nie potraktowała równo abonentów i tyle, dlaczego przypadek miał decydować o tym że ja mam dekoder BZZB i teraz gorsze menu , a ci co dostali CLRA mają ładniejsze menu. Powinni wymienić dekodery BZZB na CLRA!

Jaki przypadek ?

 

Ja jak przechodziłem do N w kwietniu to specjalnie poprosiłem o dekoder CLRA i go bez problemu dostałem.

Skoro nie wyraziłeś chęci otrzymania modelu CLRA to dali taki jaki zamówiłeś, czyli Nbox Recorder 250 GB (BZZB).

N-ka nikogo nie oszukała, dostałeś w 100 % to co chciałeś. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michalek, popatrz na to z innej strony, ci co mają BZZB dostaną pełnosprawne CLRA Turbo z większym dyskiem za 49PLN, a ci co mają CLRA bez opłaconego Turbo zapłacą o 100PLN więcej za samą dodatkową przestrzeń na dysku, chociaż soft Turbo mają niby gratis. To kto jest bardziej stratny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja troche z innej beczki ale nie chcę innego nowego tematu zakladac.

Moje pytanie brzmi. Mam dekoder 500GB i usluge tvn player. Moje pytanie brzmi dlaczego np w kompie na stronie tvn player mam dostepne nowe odcinki roznych programów a na turbodekoderze musze czekac nawet pare dni by miec nowe odcinki?

Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy priorytet ma tvnplayer.pl, potem aplikacje mobilne, ponieważ jest to mniej więcej połączone, a potem ogólnikowo Smart/Internet TV/Odtwarzacze BR itp i gdzieś w tym miejscu dekoder eNki.

 

Tvnplayer .pl jest aktualizowany z dokłądnością do 1 odcinka, cały czas, pełne wsparcie. Później sprzęt RTV bardziej w paczkach po kilka audycji, o różnych porach, ale nie "na żywo".(Materiał musi zostać dostosowany do jakiś tam wymogów producentów RTV, a to trwa). I tu pojawia się nasz Nbox Recorder z nVOD net. W moi odczuciu trochę słabiej aktualizowany ityle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...