Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie? Miała być możliwość nagrania przesuniętego programu na żywo (obecnie się włącza na żywo program i załącza nagrywanie, a fajnie by było, jakby można było oglądać program, przewinąć go do początku i rozpocząć od tamtego momentu nagranie), miały być nagrania cykliczne z poziomu zółtego przycisku, a nie tylko z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bez aktywacji nie mogę korzystać z tunera ?

Ja coś robię źle czy może tak już musi być,że najpierw aktywacja dopiero oglądanie ?

Chodzi mi o darmowe FTA.

Ustawiam antenę,wyszukało kanały i na tym koniec,mogę jedynie oglądać jeden kanał z listy,a jak przełączam na inny to wyskakuje to powiadomienie (screen).

ps.akurat znalazło kanały z Eutelsata bo antena jest chyba źle ustawiona ale to i tak bez znaczenia ...chyba.W nocy dziś nie będę już kręcił czaszą...

 

8632829000_1348346532_thumb.jpg 8478518800_1348346532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz po sprawie bo aktywowałem i poprawiłem wcześniej ustawienie anteny na HotBirda ale ...

...ale żeby oglądać nawet te darmowe programy np. z Astry to nie dokonasz tego jak nie aktywujesz odbiornika/karty :/

Za każdym razem wyszukiwał mi kanały, a gdy chciałem oglądać to na ekranie pojawiał się prostokąt z informacją o aktywacji.

Lipa straszna ...

Pozatym jeśli miałbym ocenić ten tuner to powiem,że jestem pozytywnie zaskoczony po niecałym dniu używania.

Wcześniej naczytałem się tu na forum lamentu ale nie jest tak tragicznie.

Dla kogoś kto niema wielkiego doświadczenia w SAT to ten sprzęt jest do opanowania w kilka godzin.

Boli jednak jakość pilota... Muszę trafiać w tuner i to z odległości 50cm... co dziwne to zza podwójnej szyby okiennej ,stojąc na balkonie,jest perfekcyjnie :/

Menu intuicyjne i jest w nim to co potrzeba.

Opinia oczywiście po aktualizacji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stosunek jakość/cena wypada bardzo przyzwoicie. A stale poprawiane oprogramowanie zmieniło ten tuner nie do poznania porównując pierwszy fabryczny soft. Moim zdaniem jest to naprawdę przyzwoity tuner za przyzwoitą cenę. Osobiście nie mam większych wymagań. Oferta programowa też jest w miarę ok, chociaż taki pakiet podstawowy powinien kosztować góra 15 zł, ale w porównaniu z Polsatem i tak jest o niebo lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na pendriva nie próbowałem ale takiej opcji raczej nie ma. Ja zrobiłem to po "chłopsku" pstrykając fotki komórą i teraz zawsze mam spis kanałów pod ręką :D

2. Twoje ustawienia kolejności kanałów nie zostaną skasowane po odłączeniu zasilania czy anteny. Kolejność ta zostanie skasowana tylko w przypadku przywrócenia tunera do ustawień fabrycznych. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi X8 support :D Zapomniałeś o nas ? Szykujecie coś nowego, jakieś zmiany oprogramowania, wyglądu softu albo jeszcze coś fajnego ? Jakaś tak pusto i cicho na forum po tych wakacjach, na szczęście sezon ogórkowy powoli za nami więc czekamy na jakieś newsy. Pozdrawiam. :)

Witam,

Nie zapomniałem :)

 

Po prostu bardzo dużo innych obowiązków a jak widziałem forum generalnie sie bardzo "uspokoiło".

Oczywiście ciągle pracujemy nad różnymi usprawnieniami.

 

Najnowsze oprogramowanie jest już na niebie.

Zmiany które wprowadza są następujące:

 

1. Ulepszone wyszukiwanie kanałów na liście

Funkcja wyszukująca kanały na liście (dostępna pod przyciskiem FIND) została usprawniona - obecnie wyszukuje frazy w całej nazwie kanału a nie tak jak to było do tej pory, tylko od początku nazwy.

 

2. Zapisywanie informacji o wybranych napisach na danym kanale.

Po wybraniu języka napisów odbiornik zapamięta wybór dla danego kanału.

 

3. Poprawki optymalizujące pracę odbiornika

Duża ilość drobnych poprawek optymalizujących pracę odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie możliwość nagrania przesuniętego programu na żywo (obecnie się włącza na żywo program i załącza nagrywanie, a fajnie by było, jakby można było oglądać program, przewinąć go do początku i rozpocząć od tamtego momentu nagranie), miały być nagrania cykliczne z poziomu zółtego przycisku, a nie tylko z EPG :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tuner kupiłem hmm w lipcu gdzieś i dopiero teraz montowałem ale już mówię o co mi chodzi...

Zostawiłem tuner włączony i wysłałem SMS aktywujący.

Tuner miał być włączony te 48H nonstop jednak fabrycznie w Menu miałem ustawione wyłączanie po 180 minutach i ciach :( przychodzę z pracy,a tuner wyłączony.Pewnie nie jeden się na tym przejechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu nowego softu OTA, przy probie przeskanowania zaawansowanego na satelicie hotbird wiesza sie na pierwszym transonderze i dalej ani drgnie... to samo przy astrze. Blad do NATYCHMIASTOWEJ poprawy! To samo gdy skanuje TP przy czym wtedy pojawia sie pasek zaawansowania.

 

EDIT:

po dluzszym (!) oczekiwaniu zaczal mi skanowac astre, ale kolejne proby skanowania satelity skutkuja restarterm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny błąd który zauważyłem dzisiaj to akurat kilka dni temu robiłem doładowanie, zawsze po zaksięgowaniu wpłaty i włączeniu dekodera wyświetlał się komunikat z numerem karty, konta i datą ważności doładowania dzisiaj we wszystkich tych polach widniał symbol N/A Dopiero po wejściu w menu i płatności można sprawdzić wyżej opisane dane. Nie wiem czy to przypadek czy błąd softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny blad krytyczny: przy probie wlaczenia "radia" restart urzadzenia. Nie wiem jak to jest szanowny X8 supporcie, ze nie mozna reinstalowac tego samego softu co sie juz ma wgrany. Tuner owszem - sciaga, ale po sciagniecu calosci informuje ze "masz juz najnowszy soft" lub cos podobnego. Moze instalacja "na nowo" tego samego softu OTA zalatwilaby pewne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...