Skocz do zawartości

Świąteczna promocja CP 2011/2012 - problemy i komentarze


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie i tak, bo i się powinno walczyć o swoje, ale od kiedy w sprawie dekodera, o na którym chce się dokonać zmian, lub coś wywalczyć, musi rozmowę przeprowadzać właściciel dekodera, to nie jest to już takie proste. Moduł z pakietem Mini HD, na którym jest ta świąteczna promocja, jest zarejestrowany na męża. A tego nie ma często w domu. Niestety ja nie mogę zadzwonić i interweniować, bo nie jestem mężczyzną. A na wiadomości napisane na maila, nikt nie odpisuje, ani ICOK, ani Pani Rzecznik CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na początku tej promocji dali familijny a mam MINI HD. Potem za 2 ,3 dni wyłączyli TVN-y. Kilka dni temu ktoś do mnie dzwonił z CP i uprzedzał, że rozmowa jest nagrywana itp... Pytał jak u mnie chodzą kanały z tej promocji. Po informacji, że nie mam TVN-ów powiedział, że zainterweniuje i i zadzwoni nazajutrz. Rzeczywiście zadzwonił i wyjaśnił, że TVN-y nie wchodzą do tej promocji. Rozmowa się zakończyła. Po 2-3 godzinach zaświecił mi Familijny i jest do teraz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest oficjala promocja jeżeli tak zadzownie do CP żeby mi vod włączyli reszte

To nie jest promocja, tylko jakiś błąd w uprawnieniach. Jeśli zadzwonisz to rzeczywiście włącza u Ciebie te kanały, jednak za 11 zł lub 8 zł od sztuki na dwa dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisałem do CP w sprawie tej promocji i dostałem taką wiadomość: "Informuję, że promocyjne nadanie pakietów jest dostępne wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu."

Czyli Świąteczna promocja jest tylko dla abonamentów? Jak to z tym w końcu jest? I do kiedy promocja ma działać, do połowy stycznia czyli do 16 stycznia czy dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...