Skocz do zawartości

Świąteczna promocja CP 2011/2012 - problemy i komentarze


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie promocja ruszyła, nawet mam więcej kanałów ale jakim kosztem. Piszczcie emaile do Rzecznik Prasowej CP Pani Olgi Zomer, po wysłaniu wiadomości po 2 godzinach do mnie zadzwonił gość z Działu Reklamacji i po kilku dniach "wali" pakiet ruszył. Jak się doliczę kanałów napisze jakie mam.

 

P.S: ozomer@cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat wreszcie rozwiązał problem z niedziałającymi kanałami w promocji świątecznej... usuwając je z wykazu!!! Wczoraj został usunięty Discovery World, a dzisiaj to samo spotkało paczkę TVN. Aktualnie w promocji jest 17 kanałów SD (początkowo było 22) i 4 HD. Wielkie brawa dla CP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywają przemyślane decyzje. Mi włączyli ale na odczepnego cały pakiet Familijny HD, bo byłem natrętny. Walczcie i piszcie reklamacje do CP.

 

Na początku promocji w ICOK były takie kanały:

1496149300_1322586076.jpg

 

A dziś po zalogowaniu do ICOK są takie:

 

6092900500_1322586416.jpg

 

Dobrze, że sobie zrobiłem screeny. Jak ktoś chce to mogę przesłać i wykorzysta w "potyczce" z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta świąteczna promocja dotyczy też Familijnego HD, bo mam odblokowane pakiety Extra HD i Sport HD od niedzieli.

 

Jak masz te pakiety to raczej w wyniku pomyłki ze strony CP, bo niestety abonentów FAM HD ta promocja nie obowiązuje. Niestety CP nie traktuje równo swoich klientów.

 

tak

 

A Ty na jakiej podstawie tak piszesz? Tez masz cos poodblokowane, czy po prostu zgadywałeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne z otwartym oknem, w końcu dotarła odpowiedź.

MiniHD Pre Paid: Odpowiedź z iCOK (zgłoszenie wysłane 25.11.2011r.):

"Szanowny Panie

Uprzejmie informuję, że kanały z grupy TVN oraz Discovery nie wchodzą w skład okna otwartego, które obecnie jest aktywne na Pana dekoderze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...