Skocz do zawartości

Świąteczna promocja CP 2011/2012 - problemy i komentarze


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wysłałem wczoraj i za godzinę miałem telefon z działu reklamacji, więc chyba to działa. Wiadomo, że nikt nie załatwi tego w trakcie weekendu. Ale po powinno coś ruszyć jak będziecie pisać, że nie działa, bo oni myślą, że problem, leży po stronie abonentów i użytkowników.

 

Tak nowy kanał na uprawnienia to 31, potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim dekoderze dodatkowym, w pakiecie MiniExtra HD, nie działały żadne kanały promocyjne wymienione w iCOKu. Zadzwoniłem na infolinię, oczywiście powiedziałem, że już sam wznowiłem sygnał, przywróciłem ustawienia fabryczne i zrobiłem wtykę. Pani przyjęła reklamację i zapewniła, że kanały będą dla mnie dostępne do 24h. Jakie było moje pozytywne zaskoczenie, kiedy po wykonanym telefonie zdążyłem obejrzeć tylko jeden odcinek serialu i już miałem dostępny pakiet Familijny HD :D

 

Ale mam jeszcze pytanie: Czy są jakieś dodatkowe kanały promocyjne w Familijnym HD, bo u mnie w iCOKu przy tym dekoderze nic nie jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Świąteczna promocja Cyfrowego Polsatu dla stałych klientów wzbudza wiele emocji. Abonenci pakietów z oferty Nowy Cyfrowy Polsat (z wyjątkiem Mini HD) czują się pokrzywdzeni, bowiem zostali pominięci przez platformę i nie objęto ich „otwartym oknem”. Z kolei klienci z pakietami, które zostały objęte promocją, skarżą się, że nie mają aktywnych wszystkich kanałów, które powinni posiadać.

 

Dodatkowe zmieszanie wzbudza fakt, że Cyfrowy Polsat w komunikatach wyświetlanych w iCOK inaczej przedstawia zasady promocji niż w komunikacie przesłanym do Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. W iCOK wymienione są bowiem tylko wybrane kanały z wyższych pakietów, które objęto promocją. Z kolei w komunikacie dla APS platforma poinformowała o promocyjnym dostępie do całego wyższego pakietu (osoby z pakietami Mini, Mini Max, Mini HD powinny mieć kanały z Familijnego HD, a ze „starym” pakietem Familijnym i wyższym – Sport HD i Extra HD).

 

Jednak np. część osób z pakietami typu Mini nie ma aktywnych nawet wszystkich tych kanałów, które wymieniono w iCOK. W razie problemów z odbiorem promocyjnych stacji, Cyfrowy Polsat zaleca kontakt z Centrum Obsługi Klienta, ale problem dotyczy sporej liczby abonentów, więc wygląda to na błąd w uprawnieniach po stronie platformy. Klientom pozostaje czekać na wyjaśnienie sprawy i udostępnienie wszystkich zapowiadanych kanałów. Promocja ma planowo potrwać do połowy stycznia."

z tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "PSEUDO PROMOCJI" powinno działać:

 

1. Polsat Sport Extra

2. TVN24

3. Travel Chanell

4. Disney XD

5. Zone Reality

6. Carton Network

7. TCM

8. Club TV

9. AXN

10. Eurosport

11. Disney Chanell

12. Superstacja

13. Comedy Central

14. Wedding TV

15. TVN Turbo

16. TVN Meteo

17. TVN Style

18. Disovery World

19. Nat Geo Wild

20. FOX

21. Disney Junior

22. Nat Geo Chanell

 

z kanałów w HD:

 

23. Nat Geo Wild HD

24. AXN HD

25. FOX HD

26. Nicelodeon HD

 

Nie działa u mnie:

 

1. TVN24

2. TVN Meteo

3. TVN Style

4. TVN Turbo

5. Superstacja

6. Discovery World

7. FOX HD

 

A jak u was?

 

 

U mnie na Mini HD prepaid dokładnie tak samo to co piszesz, że działa jest OK i

 

1. TVN24

2. TVN Meteo

3. TVN Style

4. TVN Turbo

5. Superstacja

6. Discovery World

7. FOX HD

 

nie działają pomimo, że wczoraj ponawiałem uprawnienia.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwila do CP stracilem 5zl i nic nie wskuralem gosc chcial bym nowa umowe podpisal na dekoder hd 36 mc-y w cenie 39,90 by miec extra hd.

Oczywiscie dalem im do zrozumienia ze ta promocja to jedna wielka porazka.Jestem zażenowany za co ja place? za Familijny HD majac dekoder SD i brak dodatkowej promocji niech kitu ludziom nie wciskaja to przykre panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...