Skocz do zawartości

Świąteczna promocja CP 2011/2012 - problemy i komentarze


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku proszę zgłaszać problemy ze świąteczną promocją Cyfrowego Polsatu dla posiadaczy pakietu Mini HD lub Familijnego.

Proszę moderację o nie zamykanie wątku, gdyż już kilka wątków w dziale Cyfrowego Polsatu jest zaśmiecana problemami z tą promocją. W żaden sposób nie można tego opanować. Po promocji wątek można zamknąć i usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może abonentom wszystko działa a użytkownikom nie. U mnie na iCOK nie ma żadnej informacji o gratisach. Za pakiet Mini HD mam opłacone do 28.12.2011 - więc teoretycznie gratisy do połowy stycznia 2012r. wykluczają się, bo mógłbym nie wnieść opłaty. Ale czemu część kanałów działa a część nie (TVN-y, Discovery, Superstacja)? Przed chwilą wznowiłem sygnał z satelity i nic to nie dało. Wcześniej przywrócenie ustawień fabrycznych skasowało listy ulubione i nic poza tym. W sumie i tak ciężko uwierzyć że taką promocję nam Cyfrowy POLSAT zafundował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam CP z modułem w prepaidzie i mam opłacony pakiet familijny i wszystkie kanały dodatkowe bez problemu działają.

Tego dnia co dowiedziałem się o promocji ustawiłem dekoder na kanał z 12284 np. tvp info i ponowiłem uprawnienia z icok i po ok. 10 minutach już wszystko grało jak potrzeba. Może komuś się to przyda spróabujcie na kanale z 12284 ponawiać uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już próbowałem chyba wszystkiego: ponawiałem uprawnienia przez ICOK, telefon i konsultanta - bez rezultatu.

Pamiętam, że już kiedyś, przy okazji otwartego okna, były podobne problemy (z TCM i CN) ale wtedy zostawienie dekodera na noc, na kanale dla abonentów pomagało. Teraz mamy chyba jednak cięższy przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem jak to jest w końcu z tą promocją :/ . Mam pakiet Mini HD, na module CP, i tam działa to, co powinno w ramach tej promocji, oczywiście poza TVN -ami, i kanałami Discovery - tak jak chyba u większości :( . Na drugim dekoderze, ze starym RelaxMix odbieram Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, National Geografic HD, i FoxLife HD, o MTV Live HD, nie wspominam, bo mam dodatkowo wykupiony ten kanał. Tu widzę, w komentarzach, że niektórzy piszą że im świeci Discovery Hd, Filmbox HD, lub Fox HD. Skąd ta rozbieżność? Dodam, że żadnej bombki na koncie w ICOK nie mam, ale sygnał ponawiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma jakiejś reguły czy zasady. Więc ciężko powiedzieć dlaczego jednym działa wszystko a innym tylko część. Zostaje poczekać, a być może po Naszych zgłoszeniach CP coś z tym zrobi. Dlatego zachęcam, piszmy do CP o tym "problemie" to może coś zadziałają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To nic nie szkodzi, można napisać - ale jest więcej niż pewne, że odpiszą standardową formułkę, aby przywrócić ustawienia fabryczne, wyjąć wtyczkę z prądu, i ewentualnie ponowią sygnał. Podobne "przeboje", miałam w tamtym roku. Też było okno odkodowane, a mnie nie działał tylko kanał Discovery. Po wielu telefonach, i wielu "cennych" radach konsultantów, kazano mi nawet dekoder oddać na wymianę do APS. Odmówiłam, gdyż wiedziałam że dekoder jest sprawny, a wina leży po ich stronie - braku nadanych uprawnień. Skończyło się na tym, że q końcu przez monad miesiąc miałam wszystkie kanały HD, nawet HBO i Cinemaxy. Tu jest podobnie - tylko skala zjawiska jest o wiele większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przez to na liście ulubionych mam ten kanał dwa razy, obok siebie. Ale nie chce mi się jak na razie usuwać go z listy. Teraz w sumie nie wiadomo, na jakim kanale są przesyłane uprawnienia? Na 23, na liście ogólnej? Ponowiłam sygnał, zarówno w pakiecie RelaxMix, jak i w Mini HD. Zmian oczywiście nie ma żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PWojciechowska tak jak pisałaś standardowa odpowiedź od CP:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że sygnał został ponowiony, w przypadku problemów z odbiorem zalecam przywrócenie ustawień fabrycznych, a następnie ponowną instalację kanałów według poniższej instrukcji:

 

MENU --> nr 2 z klawiatury numerycznej pilota [ KONFIGURACJA] --> nr 2 z klawiatury numerycznej pilota [uSTAWIENIA FABRYCZNE] ukaże się opcja USTAWIENIA FABRYCZNE z podświetlonym NIE --> raz strzałka w lewo NIE zmienić na TAK --> nacisnąć raz strzałkę w dół ( podświetlić napis POTWIERDŹ ) [OK.] . Pojawi się komunikat USTAWIENIA FABRYCZNE W TOKU, następnie dekoder sam się wyłączy , po chwili ( ok.10-20 sek. ) sam się uruchomi na planszy w menu , gdzie należy podświetlić napis KONTYNUUJ i [OK.]. Powtarzamy tę czynność jeszcze dwa razy ( KONTYNUUJ i [OK.] --> KONTYNUUJ i [OK.] ).Na następnej planszy podświetlamy strzałką w dół napis na dole ekranu SPRAWDŹ SYGNAŁ [OK.], następnie z nowej planszy podświetlamy na dole ekranu napis SZUKAJ KANAŁÓW i [OK.]. Oba paski MOCY i Jakości sygnału powinny posiadać wartość powyżej 60% Po zakończeniu wyszukiwania pojawi się tablica z napisem „WYSZUKIWANIE ZAKOŃCZONE „ należy nacisnąć "OK" w celu zapamiętania programów. Następnie dekoder ustawi się w pozycji 1 USTAWIENIA UŻYTKOWE – 4 CZAS LOKALNY – należy zmienić na czas lokalnie obowiązujący t.j. na terenie Polski + 1 lub + 2 godziny, w zależności czy czas letni czy zimowy. Podświetlamy opcję KONTYNUUJ i wciskamy na pilocie [OK.]. Dekoder przejdzie w tryb odbioru programu TV."

 

Ale przecież Polsat Sport HD nie działa w tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "PSEUDO PROMOCJI" powinno działać:

 

1. Polsat Sport Extra

2. TVN24

3. Travel Chanell

4. Disney XD

5. Zone Reality

6. Carton Network

7. TCM

8. Club TV

9. AXN

10. Eurosport

11. Disney Chanell

12. Superstacja

13. Comedy Central

14. Wedding TV

15. TVN Turbo

16. TVN Meteo

17. TVN Style

18. Disovery World

19. Nat Geo Wild

20. FOX

21. Disney Junior

22. Nat Geo Chanell

 

z kanałów w HD:

 

23. Nat Geo Wild HD

24. AXN HD

25. FOX HD

26. Nicelodeon HD

 

Nie działa u mnie:

 

1. TVN24

2. TVN Meteo

3. TVN Style

4. TVN Turbo

5. Superstacja

6. Discovery World

7. FOX HD

 

A jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając pakiet stary RelaxMix, mam na stałe włączony kanał Nicolodeon HD. Nawet pomimo promocji. Z wyżej wymienionych kanałów, nie mam AXN HD, FOX HD, Nat Geo Wild HD. Mam za to Polsat Sport HD, oba Eurosporty, FoxLife HD - ale to wszytko nawet dłużej niż ogłoszono tą promocję, oraz mam National Geografic Channel HD.

W pakiecie mini, nie mam TVN -ów, Superstacji, i kanałów Discovery. Co do HD, nie wiem bo mój stary Ferguson, nie jest odbiornikiem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...