Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w życiu już chyba nie zadzwonię do tej Cyfrowego Polsatu.. 10 straconych minut po to, by mi powiedzieli, że to "błąd połączenia" i to wina mojej sieci w domu...

Podłączyłem teraz dekoder (Mini HD 2000) do switch'a i ładnie działa. :)

Wcześniej miałem połączenie poprzez access point do wi-fi (DWL-900AP).. Takie rozwiązanie działało przy dekoderze tp SHD-85, tutaj niestety nie, wiec muszę kłaść kable by cieszyć się platformą ipla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Zakupiłem tydzień temu dekoder mini 2000. Mam z nim problem, a mianowicie na kanałach HD wyłącza się żeby po chwili sam sie włączyć. Przywracałem już pare razy ustaw. fabryczne ale to nic nie daje. Dodam, że na kanałach SD wszystko jest OK. Czy ktoś miał też taki problem? A może konieczna jest wymiana dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś poziom sygnału na kanałach HD? Możliwe, ze jest za niski i dlatego tak się dzieje, Jest taki przycisk z białym kwadratem czerweony, trzymasz go przez 3sekundy i wyświetla Ci sie na danym kanale poziom sygnału, jezeli jest poniżej 65% to jest przyczyną i dostrojenie anteny powinno pomóc, jeśli nie najwidoczniej dekoder nie czyta danej czestotliwości i idziesz do punktu i Ci wymieniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał na ZDF HD jest jakieś 90% i na 576p tez jak przestawię i zapamiętam to cofa do 720p. Tylko na stałe zapamiętuje jak ustawie to przez podłączenie wyjściem euro i odłączę HDMI ale jak po przestawieniu podłącze przez HDMI to przestawia na 720p.

 

EDIT:

 

Już jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc. Ostateczni pomogła wymiana dekodera na nowy. Sprzedawca w punkcie sprzedaży powiedział że niestety jakościowo dekoder ten nie powala na kolana i wrazie kolejnych problemów będzie wymieniany na kolejny nowy. No cóż, życzę tylko innym użytkownikom oby oni mieli więcej szczeście ze swoimi HD 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Mam pewien dość dziwny i troche poważny problem, otóż mam od stycznia dekoder Mini HD z dyskiem, na dzień dzisiejszy 77 nagrań, 65% zajętości dysku, lecz niestety od pewnego czasu moje nagrania zaczęły się "zjadać". Mianowicie, niektóre po prostu znikły z listy, część tych znikniętych podmieniły się z innymi, np. Nagranie pt. Tennis itd. włączam a tu zupełnie cos innego co było nagrane w przeszłości, jakieś nagranie z zupełnie innego kanału.

Dość spory "misz masz" teraz mam na liście nagrań z tego powodu.

 

Gdy podłączam dysk do laptopa i tam mam folderów do numerka 97 bodajże, na domysł idzie myśl, ze jest 97 nagrań, a nagrań na liście mam 77 wiec domyslam sie, że sporo ubyło i sie popodmieniało(bo tak sie niestety stało), oczywiście, nic nie grzebałem w nim, nic nie zmieniałem, używałem go normalnie od początku jak należy i nie bylo problemów do momenty gdy mialem około 30 nagrań i zaczęło mi ubywać jedno nagranie lub więcej i podmieniać się z innymi i gdy chciałem obejrzeć serial, miałem wyścig... dla mnie to jakiś absurd, ostatnio, nagrywałem wyścig na Polsacie HD o GP Hiszpanii, po nagraniu przysiadłem wieczorem chciałem go obejrzeć jeszcze raz, włączam a tu.. zupełnie coś innego, niestety juz sporo moich nagrań jest niewłaściwych niezgodnych z opisem, uważam, że to dość nawet szeroki problem, proszę o pomoc zaawansowanych ludzi i użytkowników w rozwiązaniu tego przedziwnego problemu. Jeśli jest coś niejasne - prosze pytać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...