Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Familijny HD i dekoder mini sd z poczatku mojej umowy z Polsatem, stary dekoder powoli mnie wkur.. co sobie wgram kanaly FTA z Astry to on sie "czysci" i musze od nowa wprowadzac wszystkie kanaly, koszmar.

 

Czy ktos juz moze wie czy bede mogl nabyc ten dekoder HD juz teraz czy dopiero jak mi zdechnie stary dekoder ??

 

Zainteresowal mnie ten post o wejsciu USB na twardy dysk, czy ten dysk nabywa sie w CP czy mozna dolaczyc i nagrywac programy na dowolny twardy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder już działa u mnie. Pilot się dobrze w ręce trzyma (taki jak w ESI-88 z drobną różnicą przycisków funkcyjnych, pilot z ESI-88 również obsługuje HD2000). Szeroki kąt "patrzenia" pilota. Kanały przełącza podobnie jak HD5000 po aktualizacji. Dysk DTU320 jet obsługiwany bez problemu. Chyba nawet szybciej formatuje dysk;)

 

Tyle na poczętek. Prowadzę obserwację. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika cała jest identyczna jak w HD5000 (ta ładniejsza HD z kulkami umilającymi czas oczekiwania na kanał:D ).

Dosyć mocno się grzeje sam dekoder. Po 3 godzinach pracy odczuwalne jest wyraźne ciepło środkowej części góry i dołu obudowy.

Na kanałach VOD (póki co zauwazyłem, że nie na wszystkich) pojawia się ikonka informująca o braku możliwości nagrania filmu.

Np. na kanałach TVN, TVN7 (SD) do pojawienia się kanału potrzeba wyświetlenia dwóch kulek pomarańczowych.

Bufor nagrania nie jest pięciominutowy tylko trwa póki co ciągle. Mogę przewinąć wszystko co oglądałem do momentu, kiedy dekoder został włączony. :D

Dwa razy zdażyło się zaciąć na chwile obraz w momencie przewijania buforu nagrania. Po kilku sekundach odtwarzanie już odbywało się bez problemu. Póki co całkiem pozytywne wrażenie robi dekoder. Niepokoi mnie tylko dosyć wyraźne nagrzewająca się obudowa i ten ciągły bufor póki co.

Bez problemu przeszukuje kanały z Astry 19,2E.

Nie zauważyłem problemów z dźwiękiem ani obrazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Dzisiaj zakupiłem HD 2000 z twardzielem .Próbując nagrać film na HBO który będzie w nocy stwierdziłem brak możliwości edycji startu i końca nagrywania, na innym kanale było to samo ( wciskam przycisk REC na pilocie- wyświetlają się 3 pozycje których nie mogę edytować).

W instrukcji dekodera praktycznie nic nie ma o nagrywaniu.

Co ja źle robię??? Przecież w opisie dekodera jest napisane że ma możliwość nagrywania w dowolnym czasie .

Próbowałem chyba wszystkie możliwości.

proszę o jakąś podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...