Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj koledzy nie znacie się i wprowadzacie ludzi w błąd. Przede wszystkim sygnał telegazety jest przesyłany w niewidocznych liniach obrazu TV. Przez HDMI (specyfikacja) te linie nie są przesyłane. Z żadnego urządzenia podłączonego przez HDMI (tuner dedykowany czy nie) nie uzyskacie telegazety w TV. Co innego jak dekoder ma wbudowaną telegazetę (tak jak nBox), wtedy uruchamia się teletext pilotem od dekodera, dekoder wysyła telegazetę jako zwykły obraz do telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dekoder sat. mini 2000 na wieczystą dzierżawę.Jest to już mój 3 dekodery te po pewnym czasie zawieszają się mimo że wrócę do ustawień fabrycznych. Nie reagują na pilota. Muszę wyłączyć z gniazda odczekać chwilę po pewnym czasie włączam do gniazdka dekoder pracuje prawidłowo do następnego razu.To znaczy wieczorem go wyłączam pilotem w stan czuwania. Następnego razu nie mogę go uruchomić. Nie jest to regułą lecz zasada powtarza się, Mimo że monitowałem w Polsacie to w/w usterka powtarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest już oczekiwane oprogramowanie dla tego dekodera:

Cyfrowy Polsat umieścił na satelicie nową wersję oprogramowanie dla dekoderów HD2000. Nowy soft zgodnie z przewidywaniami umożliwia dostęp do aplikacji Ipla, Strefy Abonenta, modyfikuje on interfejs użytkownika umożliwiając nawigację po dekoderze.

Nowa wersja softu identyfikuje się jako 1.66.1.5.

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania". Niestety nie znana jest data, kiedy pozostali abonenci posiadający HD5000 dostaną nowe oprogramowanie, przypomnijmy iż wysyłanie zostało wstrzymane z powodu wykrytych błędów.

http://cyfrowypolsat.cba.pl/news.php?readmore=958

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz dowolność w układaniu listy. Polsat możesz ustawić na 34, a TVP 1 na 76, itp. :) Wyjątek to kanał Dla Abonentów, który na każdej liście będzie na numerze 23. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również lista w N pasuje, przglądanie kanałów i tak od TVN zaczynałem, musiałem się przyzwyczaić żeby zamiast 3 wciskać 1. Ta zmiana akurat w mim przypadku na korzyść TVP, bo wcześniej na TVP1 i TVP 2 prawie nie zaglądałem a teraz mimo wszystko muszę przeleć przez ich kanały :) W CP lista jest zbyt chaotyczna i te VODy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...