Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że opcja jest dodatkowo płatna nie jest winą Cyfry, tylko samego HBO i wytwórni filmowych, które żądają dodatkowych pieniędzy za możliwość oglądania filmów przez Internet. Tak niestety jest wszędzie. :/

 

Cena jest w zasadzie podobna jak u konkurencji. W Inei kosztuje to 9,90zł , a w Netii aż 24,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, za krótko jestem na forum i nie kumam :lol2:

O co chodzi z tym Go, co to za skrót? Czy chodzi tylko o pokazywanie filmów przez internet czy coś jeszcze? I czy program HBO ma lecieć "na żywca" czy też ma być biblioteka filmów w internecie, coś ala VOD? I jaka jakość, może będzie HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy kto im a to zapłaci? Żeby ta usługa działała za dekoderzy musi to być PVR. Mając ten dekoder i wykupioną opcje HBO sam sobie nagram na dysku dowolną pozycje bez dodatowych kosztów. To tak samo jakby dziś chcieli 10 zł za Canal+ na życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to będzie funkcjonowało... Bo HBO OD (teraz "seriale w HBO") chodzi tak sobie, bez jakiś rewelacji...

HBO On Demand i Seriale w HBO to dwa różne produkty. HBO OD możesz dodatkowo dokupić w Cyfrze wtedy będziesz miał dostęp do większej ilości produkcji niż w HBO Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...