Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może gdy dekoder będzie spełniał minimalne wymagania.

W nBox jest HBO OD, bo to się wtedy tak nazywa, ale trzeba mieć anielską cierpliwość by z tego korzystać.

Na początku w C+ też był HBO OD/z filmami/i działał poprawnie.Ale zrobili darmowo i przemianowali na HBO Seriale.Ja w swoim TV LG mam tą aplikację i muszę stwierdzić,że działa b.dobrze tylko ciekawe jakie TV mają ją dostępną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal na dekoderze jest na dysku z satelity "HBO OD" (napis w górnym rogu) nazywany przez C+ "HBO Seriale" i Cyfra+ zamieszcza tylko seriale.

Przypuszczam że na TV LG masz w górnym rogu logo "HBO GO", bo tak się nazywa usługa internetowa HBO.

HBO OD oferuje http://www.hbo.pl/subscribe, nie jest to do oglądania z Internetu.

HBO GO oferuje http://www.hbo.pl/hbogo, nie ma tu "n".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nastąpiła zmiana ścieżki z DD 2.0 na Stereo ze względu na jakość dźwięku po dodaniu głosu lektora w filmach. Jednak istnieje możliwość oglądania filmu w systemie DD z angielskim dźwiękiem (i ewentualnie polskimi napisami)

No właśnie "ewentualnie". Niestety na Pace PVR (i innym sprzęcie od Cyfry) polskich napisów nie uświadczysz. Ale już na Fergusonie napisy są. Jak zwróciłem uwagę na to Pani z "pseudo pomocy technicznej" to dostałem odpowiedź, że to wina nadawcy czyli HBO.

:?:

 

Pomiędzy dekoderami Cyfry+ i oprogramowaniem HBO GO występuje pewna niekompatybilność, nad wyelimowaniem której pacujemy. Mamy nadzieję, że uda nam się wkrótce wyeliminować ten problem

 

Na stronie HBO widnieje informacja, że HBO GO Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie, smartfonie lub na telewizorze za pośrednictwem dekodera posiadającego aplikację HBO GO 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam. Pytanie jest następujące. Kiedy planuje się zainstalowanie takiej aplikacji na dekoderach HD Cyfry+? I czy w ogóle planuje się taką implementację??? Niestety infolinia Cyfry+ nie jest w stanie udzielić takiej informacji. A może jest możliwość dokonania samemu takiej operacji na dekoderze PACE HD otrzymanym od Cyfry+???? Jakimś "sprytnym" oprogramowaniem??

Skoro dekoder ma możliwość podłączenia do internetu, to chyba dla Operatora nie powinno to być żadnym problemem aktywowanie tej usługi??

 

Aktualnie nie planujemy udostępniania aplikacji HBO GO na dekodery. Aplikacja HBO GO dostępna jest już na telewizorach LG i planujemy rozszerzenie usługi na modele innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Mam pewien problem z hbo go na LG TV. Po pierwszym zalogowaniu się (podaniu TV PIN-u) w aplikacji w telewizorze, pojawił mi się on na liscie urządzeń w zakładce "moje urządzenia" na stronie HBO GO i zawsze po wejściu w aplikacje na TV, automatycznie mnie logowało. Miałem pewne problemy z odtwarzaniem i usunąłem tv z urządzeń aby dodać go ponownie z mysla ze to rozwiąże problem. Okazało się że problem odtwarzania leżał po stronie dostawcy ponieważ po kilku dniach zaczęło działać. Niestety po usunięciu TV z listy "moje urzadzeniania" nie można go dodać ponownie i teraz za każdym odpaleniem aplikacji musze podawać TV PIN aby się zalogować. HBO GO nie chce zapamiętać mojego TV po raz drugi. Może ktoś ma jakąś rade na to? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

od pewnego czasu miałem problem z zalogowaniem się do HBO GO przez laptop czy smartfona. Zadzwoniłem dzisiaj do obsługi technicznej i dowiedziałem się, że ta usługa już nie jest udostępniana. Miła Pani konsultantka zaproponowała mi w zamian NC+ GO gdy tylko wyemigruję do NC+. Ja jej na to, że miało być po staremu do końca trwania obecnej umowy!! Niestety nic podobno nie można zrobić. Kolejny sposób na przymuszenie do migracji? tylko, że w NC+go nie ma seriali i innych produkcji HBO! Abonament płacę taki sam. Można powiedzieć, że coś tam nowego dali ale niech nie nazywają tego promocją tylko rekompensatą za kolejno zabierane programy czy usługi (patrz okrojona Cyfra+ online) . Po zagrożeniu wypowiedzeniem przełączyli mnie do konsultanta od specjalnych ofert ale po oczekiwaniu ponad dwie minuty rozłączyłem się. Niech się walą. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tymi zarejestrowanymi urządzeniami to mam dość drażniący problem. Co kilka dni, muszę zresetować urządzenia, pomimo tego, że IP w tym czasie się nie zmieniło i również nie zmieniłem urządzenia na którym korzystam z HBO GO. Więc jak chce coś obejrzeć, to często muszę sobie odpuścić, bo znowu trzeba odczekać 4 godziny. Ma lub miał ktoś podobną sytuację i zna na to sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy! Mamy dla Was dobrą wiadomość. Od 08 lipca 2013r. zmieniają się warunki korzystania z HBO GO.

 

Zgodnie z nowymi zasadami każdy zarejestrowany użytkownik w serwisie HBO GO ma możliwość:

 

• Rejestracji 4 urządzeń na dowolnej platformie

Można zarejestrować na swoim koncie w usłudze HBO GO cztery dowolne urządzenia bez względu na platformę z jakiej się korzysta np. będzie można przypisać do konta cztery komputery typu PC. (Do tej pory można było przypisać do konta maksymalnie po jednym urządzeniu na platformę.)

 

• Dokonania max. 5 zmian przypisanych urządzeń w każdym miesiącu kalendarzowym

Można dokonać do 5 zmian zarejestrowanych urządzeń w danym miesiącu kalendarzowym, bez limitu oczekiwania 4 godzin na rejestrację nowego urządzenia. Natomiast w przypadku ponownej rejestracji tego samego urządzenia, użytkownik będzie musiał odczekać okres 24 godzin od chwili jego usunięcia. (Do tej pory nie było limitu zmian urządzeń w danym miesiącu, ale pomiędzy rejestracjami musiały upłynąć co najmniej 4 godziny.)

 

• Odtwarzania na dwóch urządzeniach jednocześnie

Można odtwarzać zawartość usługi HBO GO na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie. (Do tej pory można było odtwarzać tych treści tylko na jednym urządzeniu.)

 

Zmiany dotyczą następujących operatorów:

1. Cyfrowy Polsat

2. Asta-Net

3. INEA

4. Master

5. Elsat

6. Satfilm

7. Promax

8. Vectra

9. Toya

10. Cyfra+

11. TK Chopin

12. UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem podobny do użytkownika powyżej (Senor_Siarra). Próbuję się zalogować do HBOGo. Portal prosi o rejstrację urządzenia. Rejestruję urządzenie. Zaczynam oglądać. I tak było wczoraj. Dzisiaj po ponownym zalogowaniu, gdyż system nie pamięta loginu/hasła musiałem ponownie rejestrować urządzenie (to samo) Adres IP mam stały i nic się nie zmieniło od wczoraj. Po trzecim logowaniu i rejestracji zostałem zbanowany na 24 godziny na dokonywanie jakichkolwiek zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Drodzy, mamy informację dla abonentów NC+! Zarówno aktualni abonenci, jak i osoby, które dopiero będą migrować do NC + (abonenci N oraz Cyfry+), mogą już korzystać z HBO GO! Wystarczy skorzystać z organizowanej przez operatora promocji lub wykupić dostęp do pakietu HBO. Wszystkich zainteresowanych HBO GO zachęcamy do o kontaktu ze swoim operatorem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...