Skocz do zawartości

Archiwalne mecze piłkarskie


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem kilka ciekawych meczy z udziałem Górnika Zabrze:

Górnik Zabrze - AS Roma

Manchester City - Górnik Zabrze

Real Madryt - Górnik Zabrze

Górnik Zabrze - Bayern

Górnik Zabrze - Rangers FC

Tottenham - Górnik Zabrze

Górnik Zabrze - Austria Wiedeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze nagrywałem na VHS. Będę skłonny wyrzucić te kasety, bo za parę lat będą w fatalnej jakości, a nie warto tego przegrywać na DVD. Całych meczy nie powtarzają, ale dobrze, że chociaż takie ścięte, bo TVP nie jest chętna do udostępniania swoich archiwów. Trzeba się cieszyć z tego, co puszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę skłonny wyrzucić te kasety, bo za parę lat będą w fatalnej jakości,

 

Nie będą. Zdziwił byś się kasety mogą przeleżeć 20 lat i nic się nie stanie z tym. DVD można łatwo stracić, małe zanieczyszczenia plus ryski i słaba jakość (firma) i nagranie :censored: trafi sam się już o tym przekonałem.

 

Co do archiwów TVP, nie powiedziałbym, ze ich nie udostępniają. TVP Sport, mnóstwo archiwalnych meczy, programów i reportaży.

TVP Historia także od PRL-u po współczesność. TVP Polonia mnóstwo archiwalnych koncertów np. z Opola. Było by więcej, ale zaledwie 1% ludzi opłaca abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą. Zdziwił byś się kasety mogą przeleżeć 20 lat i nic się nie stanie z tym.

Ja nagrywałem na stare kasety, które już miały po 25 lat (BASF by Emtec), ale wciąż dało się oglądać z takiego antyka. Wiadomo, że Niemcy produkują porządne rzeczy. Ale ile taka stara kaseta jeszcze może pociągnąć? 2\3 lata. Te Panasoic'i zakupione w PL, to szmelc. 10 lat i obraz skacze.

DVD można łatwo stracić, małe zanieczyszczenia plus ryski i słaba jakość (firma) i nagranie :censored: trafi sam się już o tym przekonałem.

Wiem... Nie raz tego samego doświadczyłem. Ale o taką płytkę trza dbać, a będzie nam służyć przez lata.

Co do archiwów TVP, nie powiedziałbym, ze ich nie udostępniają. TVP Sport, mnóstwo archiwalnych meczy, programów i reportaży.

TVP Historia także od PRL-u po współczesność. TVP Polonia mnóstwo archiwalnych koncertów np. z Opola. Było by więcej, ale zaledwie 1% ludzi opłaca abonament.

Ho, ho... w archiwach TVP jest tysiące pozycji zakopanych i zakurzonych. Przydał by się taki kanał, który by takie pozycje emitował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Przydał by się taki kanał, który by takie pozycje emitował.

Ja nazwałbym TVP Sport klasyka : wystarczyło by pokazać sukcesy polskich sportowców(np. Korzeniowski Małysz Partyka ) , kilka meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej ( np. Norwegia-Polska 2-3 z el. mś 2002 a nie non stop mś 1974 i 1982 ) ,LM archiwa Ekstraklasy ( ale nie wiem czy prawa pozwolą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...