Skocz do zawartości

Niezapłacona faktura


iksinski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z Cyfrowym Polsatem, od kilku miesięcy codziennie lub co drugi dzień przychodzą do mnie SMSy o treści:

Cyfrowy Polsat: nie odnotowalismy wplaty za abonament. Wzywamy do pilnego uregulowania naleznosci w kwocie 24.70 zl. Sczegoly na http://www.icok.cyfrowypolsat.pl

Rzecz w tym, że nie jestem, i nigdy nie byłem abonentem Cyfrowego Polsatu. Pomimo maili wysyłanych do CP i zapewnień z ich strony, że mój nr został usunięty z bazy, dalej dostaję SMSy.

Jak najszybciej i najskuteczniej rozwiązać ten problem, jeżeli Cyfrowy Polsat nie reaguje na moje prośby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz była z ironią, bo co możemy Ci poradzić? Miałem kiedyś podobny problem, poza tym że sprzedaję CP nie mam z nimi nic wspólnego, dostawałem wezwania do zapłaty, zadzwoniłem na Party Linie (222-127-222) powiedziałem o co chodzi i chyba usunęli moj numer z bazy bo problem się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z Cyfrowym Polsatem, od kilku miesięcy codziennie lub co drugi dzień przychodzą do mnie SMSy o treści:

Cyfrowy Polsat: nie odnotowalismy wplaty za abonament. Wzywamy do pilnego uregulowania naleznosci w kwocie 24.70 zl. Sczegoly na http://www.icok.cyfrowypolsat.pl

Rzecz w tym, że nie jestem, i nigdy nie byłem abonentem Cyfrowego Polsatu. Pomimo maili wysyłanych do CP i zapewnień z ich strony, że mój nr został usunięty z bazy, dalej dostaję SMSy.

Jak najszybciej i najskuteczniej rozwiązać ten problem, jeżeli Cyfrowy Polsat nie reaguje na moje prośby?

Wystosuj pismo polecone do odpowiedniego działu polsatu opisz problem .

Napisz jak nie poskutkuje to pismo sprawę skierujesz do sądu . Uporczywe nękanie sms-ami jest naruszeniem prawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak Ci nie pomogą żadne pisma, telefony do nich itp. to radzę Tobie skontaktować się z Powiatowym, bądź wojewódzkim rzecznikiem praw konsumenta.Powinien on Ci pomóc skutecznie.

 

Prawdopodobnie abonent cyfrowego polsatu rozwiązał umowę z operatorem telefoni komórkowej i nie poinformował o tym CP, i pewnie dostałeś od operatora gsm numer po nim.

PS. Nie martw się tym za bardzo bo prawo jest po twojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...