Skocz do zawartości

CyfrowyPolsat zakupiony u przedstawiciela


kojak25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio skorzystałem z promocji u przedstawiciela handlowego , za cały zestaw antenowy , montaż i aktywację zapłaciłem 3 zł , wg mnie super promocja, z tego co wiem w punktach jej nie ma tylko u przedstawicieli , ja jestem z wielkopolski.Chciałem spytać czy ktoś także korzystał z podobnej promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, czytałem dokładnie , przedstawiciel mówił ,że kiedyś właśnie był taki czynsz 20zł przez 10 miesięcy ( ale z tego co obliczyłem i tak się opłacało bo zaoszczędzało się na sprzęcie i montażu :) ) , ja dostałem pół roku gratis i czynsz za dekoder hd5000 5zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzwoniłem do nich :D zapytać się z ciekawości o tą niby okazję, owszem za antenę, założenie anteny, kabel, dojazd,montaż i aktywację biorą 3 zł, po za tym abonament na 36 miechów, 6 miesięcy za darmo, dekoder tylko na wynajem, i tylko jeżeli się zamówi od pakietu familijnego wzwyż (bez możliwości zejścia do mini HD) i ta firma nie ma stałej siedziby tylko numer komórkowy, działa na terenie całej polski, więc ci co się skusili, niech dokładnie przeczytają swoją umowę, bo wydaje mi się to trochę naciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzwoniłem do nich :D zapytać się z ciekawości o tą niby okazję, owszem za antenę, założenie anteny, kabel, dojazd,montaż i aktywację biorą 3 zł, po za tym abonament na 36 miechów, 6 miesięcy za darmo, dekoder tylko na wynajem, i tylko jeżeli się zamówi od pakietu familijnego wzwyż (bez możliwości zejścia do mini HD) i ta firma nie ma stałej siedziby tylko numer komórkowy, działa na terenie całej polski, więc ci co się skusili, niech dokładnie przeczytają swoją umowę, bo wydaje mi się to trochę naciągane.

no tak,ale z tego co się orientuje to w punktach cyfrowego polsatu , takkże umowa jest na 36 miesięcy , więc chyba abonament i długośc umowy ta sama , tylko tam nie ma czynszu , ale i tak przeliczając te 5 zł przez 35 miesięcy wychodzi 175zł ( czynsz za dekoder ) , więc podsumowując to np w mojej miejscowości to jest cena montażu , a dochodzą jeszcze koszty zakupu anteny . Więc jak ktoś chce cyfrowy polsat to bardziej i tak się opłaca poprzez przedstawiciela .A co do braku adresu to dziwne, bo jaj mam adres siedziby w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś się wczytywałem w umowę za 3 zł u klienta. Po podsumowaniu wyszło wiele drożej niż w APS z normalnie liczonym montażem. Klient był mocno zdziwiony, bo co innego mu mówili, a co innego było w umowie. Oczywiście umowy dokładnie nie przeczytał i podpisał. Widziałem też kilka takich montaży za 1zł. Wieszają na czym popadnie, byle było taniej. W jednej antenie nawet brakowało 1 z tych 2 śrub od mocowania pionowego. Zamiast niej była plastikowa opaska zaciskowa. Inna antena zamontowana na starej rurze obracającej się w dachu :brawo: Działała do pierwszego wiatru. Także polecam, polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...