Skocz do zawartości

TV rachunek - kanał 190


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ajajaj.... O tym, czy TV rachunek jest w ogóle wygenerowany, decyduje to, czy mamy na swojej umowie jakikolwiek dekoder hd/hd pvr(poza sagemcom). Kolega ma Pace'a hd pvr, więc tv rachunek jest wystawiany, i w momencie wysyłki od nas, jest generowany na kartą abonencką. Więc jeśli np. ja komuś pożyczę moją kartę, ta osoba ma też np. PVR'a, to wyświetli jej się na dekoderze mój rachunek. A jeśli kolega ma spliter, to winien włożyć kartę oryginalną do dekodera philips hd i dekoder w ciągu 2h pobierze sobie rachunek. Niestety w przypadku spliterów, dzieje się tak samo jak z uprawnieniami często.

Rachunek rzeczywiście w ciągu miesiąca się nie aktualizuje, ale właśnie z powodu takich przypadków jest nadal wysyłany.

Nowy będzie w grudniu i też będzie wysyłany pewnie przez większą część miesiąca.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pobierz nowy rachunek

przełączając się na

jeden z poniższych

kanałów: TVP 1 kanał 1. TVP 2 kanał 2. MiniMini+ HD kanał 14. teleTOON+ HD/ HYPER+

HD kanał 15. PLANETE+ HD kanał 16. kuchnia+ HD kanał 17. DOMO+ HD kanał 18. ale kino+ HD kanał 19. CANAL+ FILM HD kanał 21. CANAL+ GOL HD kanał 23. CANAL+ WEEKEND HD kanał 24. CANAL+ 3D kanał 25. MTV Rocks kanał 152. teleTOON + /HYPER+ kanał 253. kuchnia+ kanał 255. DOMO+ kanał 256. ale kino+ kanał 257. CANAL+ kanał 258. CANAL+ FILM kanał 259. CANAL+ SPORT kanał 260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tv rachunkiem to jest pierwszy mc. więc nie wiem o co chodzi,na stronie saldo pokazuje 10 zł na dekoder nie dostałem żadnego rachunku,na kanale 190 pisze ze dekoder jeszcze nic nie pobrał i żeby spróbować potem i tak od dwóch dni nic nie pobiera,i jeszcze jedno czy na @ dostane powiadomienie o rachunku na umowie mam zaznaczony e-rachunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo: nie ma wystawionego e-rachunku i brak tv-rachunku. Keers może jest to spowodowany tym, że jest to pierwszy miesiąc i za pakiet wychodzi 0 zł, a płaci się 10zł za pace pvr. Pierwszy rachunek jest w styczniu i wtedy powinno być wystawione e-rachunek i tv-rachunek.

 

P.S Ja tak myślę, nie wiem jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...