Skocz do zawartości

TV rachunek - kanał 190


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos slabo na razie funkcjonuje ten TV rachunek. Powinienem miec do zaplaty 138 zł (1 zl za konsole), w ICA tak mialem, a na TV rachunku 137 zl. Wczoraj moja wplata wplynela, w ICA oczywiscie saldo mam zerowe, a na TV rachunek w dalszym ciagu do zaplaty 137 zl.
Wszystko jest ok. Tv rachunek przesyłany jest tylko raz na początku miesiąca z saldem jakie wówczas jest na Twoim koncie. Następna aktualizacja danych za miesiąc. W trakcie miesiąca nie będziesz miał aktualizacji salda pomimo wpłat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna, w formacie pdf jest dostepna do pobrania w ICA i wysyłana mailem (ale z opóźnieniem). Najwcześniej pojawia się plik w ICA.

 

Jest tam też guzik do wygodnej zapłaty z którego korzystam - płatności elektroniczne do większości banków w PL lub kartą-do wyboru (bo po co dawać zarobić poczcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos slabo na razie funkcjonuje ten TV rachunek. Powinienem miec do zaplaty 138 zł (1 zl za konsole), w ICA tak mialem, a na TV rachunku 137 zl. Wczoraj moja wplata wplynela, w ICA oczywiscie saldo mam zerowe, a na TV rachunek w dalszym ciagu do zaplaty 137 zl.
Wszystko jest ok. Tv rachunek przesyłany jest tylko raz na początku miesiąca z saldem jakie wówczas jest na Twoim koncie. Następna aktualizacja danych za miesiąc. W trakcie miesiąca nie będziesz miał aktualizacji salda pomimo wpłat.

 

 

A to ciekawe, Ja miałem wpłatę zaksięgowaną na koncie Cyfry 4-tego, rachunek na kanale 190 pojawił mi się kilka dni temu i też wisi nie zapłacone... Ehh może pierwsze koty za płoty.... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie odnośnie tego rachunku tv.

Posiadam dwa dekodery hd :

1) pace prv hd - wypożyczony z cyfry. Na nim wyświetla mi się bez problemu mój rachunek, tj. na chwilę obecną 0zł do zapłaty i żadnych zaległości.

2) PHILIPS DSR 6201 HD - kupiony używany na allegro. Sprzedający był jego właścicielem. W tym dekoderze jak wejdę na kanał 190 pojawia mi się jakiś zaległy rachunek z maja 2011r.

Dla czego tak się dzieje? Czy dla tego że pierwotnym właścicielem dekodera był kto inny to teraz będę widział jego rachunki? Jeśli tak da się to jakoś zmienić, tak aby na obu dekoderach był wyświetlany mój rachunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHILIPS DSR 6201 HD - kupiony używany na allegro. Sprzedający był jego właścicielem. W tym dekoderze jak wejdę na kanał 190 pojawia mi się jakiś zaległy rachunek z maja 2011r.

Dla czego tak się dzieje? Czy dla tego że pierwotnym właścicielem dekodera był kto inny to teraz będę widział jego rachunki? Jeśli tak da się to jakoś zmienić, tak aby na obu dekoderach był wyświetlany mój rachunek?

Masz dwie karty? Czy tego Phila kupiłeś z kartą i jej używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...