Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie spodziewaj się że aktualizacja PESEL coś zmieni.

 

Walczę z tematem już od prawie dwóch tygodni, podczas próby rejestracji wyświetla się czerwony X z komunikatem "Twoje żądanie nie może zostać przetworzone w tej chwili. Proszę spróbować później." Wysłałem maila do pomocy technicznej C+ z opisem problemy, zostałem poproszony o skany dowodu osobistego celem aktualizacji PESELu, po wysłaniu skanów dostałem maila z info że w ciągu 24 godzin sprawa zostanie załatwiona. Oczywiście nic to nie pomogło. Następny krok to telefon na infolinie i po dwukrotnym przełączaniu mnie między działami, w końcu trafiłem do gościa z którym przez telefon próbowałem się rejestrować na różne sposoby i nic to nie pomogło. Poinformowano mnie że problem nie leży po mojej stronie ponieważ cały proces rejestracji wykonuje prawidłowo, tylko jest to jakiś błąd informatyczny, wysłano zgłoszenie do informatyków C+ i po 24h wszystko miało działać... 24h minęły dziś ok 10, i nic się nie zmieniło. Przed chwilą poszedł kolejny mail z formularza, jak się sprawa będzie rozwijać postaram się informować na bieżąco :)

 

Dodam jeszcze na marginesie że próbowałem się rejestrować z trzech różnych przeglądarek, z dwóch zupełnie niezależnych komputerów a nawet ze smartfona i niestety nic to nie dało. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewniam, że zmieni... ;> nie jest to wina oprogramowania, tylko tego, że trzeba niestety chwilę zaczekać przy umowach, przy których dopiero teraz został wprowadzony pesel. ta aktualizacja tyle może trwać, naprawdę. oczywiście po wprowadzeniu nr pesel, trzeba utworzyć konto w ica, a później logować się do serwisu online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.12 przesyłam skany dowodu osobistego, 02.12 z samego rana, dostałem taką odpowiedź:

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na podstawie przesłanego dokumentu, wprowadziłem na kontrakcie numer PESEL.

 

Dziękuję za aktualizację danych.

 

Proszę o ponowną próbę pierwszego logowania (po 24 godzinach od otrzymania niniejszej wiadomości) według instrukcji.

 

Do dziś nic się nie zmieniło... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was tez taka lipna jakość kanałów C+(sport,gol,weekend) na c+online ? Pikseloza, tragedia wrecz. Inne kanaly w miare dobrej jakosci...

oczywiście, że tak, pisałem już kiedyś, że z łączem poniżej dwóch mega nie ma czego szukać na tym serwisie, kolega @keers twierdził inaczej, ale sądząc po postach użytkowników ze słabszym netem nie miał racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, nic nie pomogło, oni sami chyba nie wiedzą o co chodzi, ciągle tylko przyjmują zgłoszenia i proszą o cierpliwość... :cry:

 

jeśli 1.12. aktualizowałeś pesel, to czekaj cierpliwie, po prostu jeszcze IT musi zassać nową bazę danych do online'a, a to może potrwać od 24h do tygodnia mniej więcej. także nie ma rady, trzeba czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, Ja w robocie mam łącze 1 mega i śmiga elegancko, w Piątek siedziałem w pracy do późnego wieczora i oglądałem mecz Lechia-Polonia W. i było dobry obraz.

no to masz szczęście, albo Ci w godzinach wieczorno-nocnych przyspieszają neta. Ja na łączu 1mb nie widzę nawet wyniku i kto z kim gra. U znajomego z podobną prędkością ten sam problem. Faktem jest, że gdy mi od 22 zwiększają prędkość do ok.1,5 mb to kanały niesportowe da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem w przypadku rejestracji brata który jest abonentem jakieś 10 lat i jego nr abonent zaczyna sie 094....

przy rejestracji odpuściłem to 0 z przodu i mnie puściło.

Przy czym przy ustalaniu hasła pojawił się problem, bo hasło musi być takie same jak do ICA -> mimo że przy rejestracji podałem inne, to i tak logować można się tylko i wyłącznie na to z ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte graficzna sobie zmien a nie bluzgaj na C+

ja mam 1 mg i sportowe tez chodza bezproblemowo

trochę kultury kolego, z tego co widzę zaciekły obrońco cyfry. Nie przypominam sobie abym bluzgał na kogokolwiek. Forum jest do wymiany poglądów, niekoniecznie chwalących platformę. Co do karty: jeśli mój all in one Asusa z górnej półki ma słabą grafę, no to wybacz. Śledzę wątek i widzę, że nie tylko ja mam problem, jeśli u Ciebie chodzi dobrze, no to gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za robota jak i tak wyłączają akurat na to co mnie interesuje... Już drugi raz chciałem obejrzeć euroligę online i drugi raz to samo... "kolejna transmisja wkrótce" ... jak z nba ma wyglądać tak samo to mogą sobie wsadzić taką usługę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...